Beyler sorum size tavsiyenize ihtiyacım var

köpek gibi sevdiğiniz bir kız arkadaşınız var aynı şekilde seviliyosunuz da. evlenmeyi düşünüyosunuz fakat 5 koca sene sonra... ilişkinin en tatlı yerinde kız ilişkinizin bir sonu olamycağını en azından hatıralarınızın tatlı olmasını istediğini ilişkinin elbet biticeğini söyledi ve sizden ayrılmak istedi sizi çok sevdiğini biliyorsunuz ne yapardınız?

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• İlişki neden bitiyor sorgularım.Beni seven bir kişi ve bende onu seviyorum.Bu süreçte sorun yok iken böyle bir sorunun olması imkansız varsa da kızın gerçektende çok derecede psikolojik sorunu var.Çünkü o 5 yıl içersinde genelde hep olumlu dürüstlükle geçti ise böyle birşey düşüneceğini düşünmüyorum.

0|1
    0|0
    • o kız ben oluyorum :) biraz fazla realist ve duygusalım sanırım çevreme baktığımda uzun soluklu ilişkilerin sonu hep hüsranla sonuçlanıyo 3 senelik bir geçmişimiz var zaten ve şimdiden ortadaki sevgiye rağmen monotonlaştığını hissedebiliyorum

• umarım dediğin gibi olur tavsiyelerin içimi rahatlattı bir nebze daha pozitifim:) teşekkür ederim ilgin için

• Rica ederim ve teşekkür ederim gül için :)

Erkekler Ne Diyor 11

• O kızın ağzını burnunu kırmak sonra gitme diye sarılmak isterdim ama hiç sesimi çıkartamadım baktım ki gitmeyi kafaya koymuş Allah seni korusun dedim çünkü benim kadar kimsenin onu anlamayacağını vede sabırlı olmayacağını biliyordu ama sevmiş olsaydı zaten gitmezdi bende öyle düşündüğüm için çok abartmadım unutmadım onu hala kalbimde eminim sevildiğinide biliyordur ama olmuyorsa olmuyor işte

1|0
    0|0
  • Valla once yalvarirdim baktim olmuyo iyi git yolun acik olsun derdim . Keyfi bilir kimseyi zorla tutamam ama sevmeye devam :)

0|0
    0|0
  • ben şok olurdum Allah göstermesin çok yıkılırdım heralde hastanelik olurdum depresyondan ben aşırı duygusal ve romantiğim kaldıramazdım

0|0
    0|0
    • erkek arkadaşımda aynı sizin gibi çok seviyorum onu fakat 5 sene bir ilişkiyi idare etmek çok zor geçmişe bakıp boşa geçen senelerdi demesini istemem...

• eğer benim gibi birisiyse öyle demez büyük ihtimalle intihar ederdim

• gidene el sallamak düşer yeni ufuklara merhaba

0|1
    0|0
  • üzülürdüm ama saygı duyardım kararına

0|0
    0|0
  • Hiç bir fikrim yok ya.

0|0
    0|0
  • Gerçek seven hiç öyle der mi diyipte insanı ortadan ikiye kırmaz öyle dediyse sevmiyodur güvenmiyodur istemiyodur

0|0
    0|0
  • Önce sebebini sorup öğrenirdim sonra cevaba bakmazsızın ağzını yüzünü dagitirdim

0|0
    0|0
  • gelecegını senle planlayamamıs bunun sebebıde gecen zaman zarfında kayıtsız kalmak

0|0
    0|0
  • Ben ne kadar geri istesemde araya bı kere o soğukluk girdimi düzen tutmuyor eskisi gibi

0|0
    0|0
  • yorum yapmıyım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• aslında aynen bu dediğin gibi yapacaksın ben bekledim de noldu mesela hiç bişi olmadı sonuç olarak

o şimdi gidicek elin sürtükleriyle evelnecek benim ise giden yıllarım hepsi çöpp

acıyorum senelerime gerçekten beklemeye değecek biri yok bence

ama suç karşı tarafta değil suç ben de beklemeyeceksin kimseyi körü körüne sevmeyeceksin de elinin tersiyle diğer insanlardan onun için vazgeçmeyeceksin

1|0
    0|0
    • umarım doğru insanı doğru zamanda bulursun bende bunu yaşamaktan yaşatmaktan korkuyorum işte

• Yanlis dusunuyosun soylemedi deme :) ozelden aciklamasini da yapabilirim :)

• niye burdan yapamıyor musunu açıklamanı neden olduğunu illa özele çağırıyorsun?

Yükleniyor...