KSdeki aristokratik otokratik teokratik monarşik ve aynı zamanda oligarşik az biraz da anarşik elit tayfa..

istek göndereyim dersin ya arkadaşlık isteği kapalıdır ya cevap vermez, hepsinde bir ben seçilmem seçerim havaları, KSnin avam sınıfına tepeden bakmalar falan.. işi gücü bırakıp level kastıracanız bana. ne statükocu insanlarsınız nerde kaldı sınıfsız toplum. böyle mi oluyor. siz ne düşünüyorsunuz bu sınıf hakkında? darbe yapmanın zamanı gelmedi mi?

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• neden istek gönderiyorsun ki?

sade bir arkadaş listesi daha iyi. her ekleyeni kabul etsen, türlü türlü abazan durmadan mesaj atar. kim uğraşır onla?

0|1
    1|0
    • bunun filtresi yok ki takasın. sen de haklısın.

• valla ben siteye ilk geldiğim zaman, herkesin isteğini kabul ediyordum. mesaj kutuma yazılmayan sapıklık kalmamıştı. yoksa sosyal statü artistliği peşine değilim, ama kurunun yanında yaş da yanacak.

en iyi cevap için teşekkürler.

• hak ettin, haklısın. sana şimdiye kadar hiç istek göndermedim zaten. idealist insanlara gönderirken iki kere düşünürüm:)

Kızlar Ne Diyor 5

• Eskiler iyiydi. Şimdi ki herkes grup grup laf sokma çabaları.

0|2
    1|0
    • sorma eskilerden de kimse kalmadı

• neyse iyi geceler:)

• İyi geceler :)

• Bu konuda düşünmüyorum açıkcası saçma geldi bn de kabul etmiyorum çübküe herkesle konuşulmuyor malum. Eski tanıdıkların bir kaçını ekledim bu kadar.

0|1
    0|0
  • Yapacak bir şey sende lvl kas :P

0|0
    1|1
    • zor iş çok uğraşmak lazım.

• Gizliler nasıl oluyormuş peki:)

0|0
    1|0
    • gizliler komünisttir hiçbirinin birbirinden farkı yok.

• Kadinlarin seytani daha cok ondan

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...