Boşanan Erkeklerle İlgili Fikirlerin Nedeni ?

Dikkatimi çekti ve baktım boşanan erkeklerle ilgili ne kadar katı fikirler var. Açıkcası zoruma gitti biraz. Genel olarak burda yorum yapan erkeklerin fikirleri boşanmış adamı boşver arkadaslık listene beni ekle. Bayanların fikirleri sağlam olsaydı ilk eşiyle geçinirdi vs. Hiç düşünüyor musunuz peki aile etkisini toplum baskısını ekonomik durumu ve ya kadının haysiyetsizliğini ? 25 Yasında ve boşanmış bir erkeğim. Boşanmamın sebebi kendi istediğimle herkese karsı gelip evlendim ve 2 taraftaki ailenin de bu evliliği bitirmek için oyunlar kurgulaması. Sizce 2. evliliğimden de hayır gelmez mi ? Yani yeni bakış açım evlenme hayalini bir tarafa bırakıp ÖNÜME ÇIKAN HERKESİ YALANLA KANDIRIP YATAKTA İŞ GÖRDÜKTEN SONRA ATMAK mı olsun ?

Zahmet edip okuduğunuz için şimdiden teşekkürler :)

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Ben de senin gibiyim hayatta her şey oluyor. Ön yargım yoktur herkes aynı olamaz çünkü. Yaşamına tarzına konuşmasına bakarım insanın..Kişilik önemli. O da kendini belli eder zaten.

Çocuğun yoksa bekar adam gibisin sen. Boşanan Kadınların işi daha zor dostum emin ol.

0|1
    0|0
    • Eminim elbette : ) Artık eşim olmamasına rağmen boşandığım kadının benden sonra kısa sürede daha cok mutlu olabileceği biriyle evlenmesini diledim Allah'tan. Oldu da sağolsun. En azından o yönde bana beni kötü hissettirmedi.

• sağol sen de mutlu olacağın bir hayat yaşarsın bundan sonra inşallah

• Eywallah.Teşekkür ederim iyi dileğin için.

Kızlar Ne Diyor 3

• Her zaman doğruları söylemelisin derim.

0|1
    0|0
  • Bu oyunlara nıye kanıyorsunuz ki al esını git ailede bir yere kadar boşanma gerçekleşti mi

0|1
    0|0
    • Evlendiğim zaman 19 dum. Hayattan nasibini almamıs cocukluğumdaki gibi ailemin arkamda duracağını sanmıştım. Cocuk aklı ve KADER diyelim.

• sen yine dürüstlükten ayrılma karsına bırı cıkar bakarsın evlenır mutlu olursun

0|1
    0|0
    • Yorumun için teşekkürler baska bir evlilik için can atan biri değilim ama nasipse olur iyi giden bir birlikteliğim var. Sadece okuduklarım biraz fazla ahmakçaydı. Ya da 18 yas altı cocukların yorumlarına denk geldim bilmiyorum.

• amin senınde

• Eywallah.

Erkekler Ne Diyor 2

• Kardeş sen milletin buradaki yorumlarına bakarak gerçek hayatta da öyle olduklarını düşünme. Hayat herkese bir takım engeller ve yokuşlar çıkarıyor. Bunlar kişinin elinde de olmuyor çoğu zaman. Sen doğrularının peşinden git gerisini boşver düşünme.

0|1
    0|0
  • Anlıyorum seni gerçekten sana kullanılmış eşya gibi bakıyorlar

0|1
    0|0
    • Yorumunda biraz rencide edici konustuğunu hissettim öyle değilse de kusura bakma. Suan iyi giden bir birlikteliğim var kullanılmış bir eşya olmak ya da öyle görünmek boşanmakla olmuyor çok insanla sevgili olup bişeyler yasayıp ayrılan baska birliktelikler yasayanlar da var. Onlar sıfır kilometre mercedes mi ?

• Onlarda damga yok istediğin kadar erkekle yat kalk vesikan yoksa temissin

Bu arada bende boşandım

• Vicdan olmalı. Teşekürler düşüncelerin için.

Yükleniyor...