Lütfen okuyun sevgilim hazırladığım hediyeyi beğenir mi?Günlük konusunda kararsızım.

Merhabalar askerdeki sevgilim için günlük tuttum.Böyle ona olan sevgimi özlemimi yazdım.Bazen ona kızgınlığımı.O gün yaptıklarımı yazdım.Sevindiğim üzüldüğüm olayları.Bir kaç gönlümden dökülen şiir yazdım.Bazen hiç bir şey yazmadım bugün içimden yazmak gelmiyor dedim.Fotoğraflar yapıştırdım.Resimler çizdim.Dinlediğim şarkının sözlerini yazmışım bir kaç yere.İzlediğim filmleri, tiyatroları anlattım.Sonra gözleriyle uyumlu kaşkol bere ördüm(az kaldı), soğuk yerde askerlik yapıyor diye.Kendi ellerimle pasta ve sevdiği kurabiyelerden yapıp götüreceğim doğumgününde.(Okul durumumdan dolayı 3 gün önce aslında).Bir de parfümümü istemişti o da var.İçtiği sigaradan da alacağım 10 paket.

Sizce hediyemi beğenir mi.Bence beğenecek ama askedeki biri için güzel bir hediye midir sizce?

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Vay be. Süpersin. Kıskandım ya la.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Bence beğenir niye beğenmesinki.

1|0
    0|0
  • aferim kız sende iş var

1|0
    0|0
  • yaşımıyanlış yazdın yazdığın hikayemi yanlış ama vereceğin hediye çok güzel

0|0
    0|0
    • Yanlışlık yok hesaba göre 70 yaşındayım.Beğendiğinize sevindim bu arada. :)

Kızlar Ne Diyor 3

• Harikasn canm ya beğenir tabi ki süper düşünmüşsn hepsini ..:)

1|0
    0|0
    • Teşekkür ederim.Günlükte kararsızdım ama yine de götüreceğim onu düşünerek yaptım çünkü. :)

• Her şeyin en iyisini layık.Ondan çok çok özenerek bir şeyler yapmaya çalıştım.

Bu arada inşallah senin gönlüne göre olur. :D

• O zaman ver canm çok mutlu olurr .. Benm de aşkım var çok şükür o da btanedirr :) ama uzakta şimdi benim de birşeyler hazırlamam lazım ona :(

• çok iyi bence beğenecektir

1|0
    0|0
  • Beğenir elbette ben de yazıyorum o şekilde bikaç ay önce doğum gnünde bşladm inşallah sejeye doğm gününde vericem :)

1|0
    0|0
    • İnşallah ikisi de beğenir o zaman. :)

• Beğenirler elbet :)

Yükleniyor...