Enpati kuralımmıı hayal edelimmi ??

Hayal edin Yanınızdayım ve balkona çıkıyoruz sigara içiyoruz .. su içip geliyorum diyip sizi balkona kilitleyorum gözünüzün önünde En sevdiğiniz eşyanızın üzerinde sigaramı söndürüyorum / şaka olsun diye yapıyorum manyağım biraz Siz naparsınız ?

seviyesiz cevaplar vermeyin düşünün..

0|0
10|31

En İyi Erkek Görüşü

• Eğer gerçekten samimiysek ev boyunca koştururuz. Bir yerde yakaladığımda tutardım ki kaçamayasın, yanağına hafif şaplaklar atardım, uzun uzun gıdıklardım. Sonra ''İyi bok yedin aferin'' der gülüşürdük...

Samimi değilsek kalbini kırardım.

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 30

• Bende sigaramı gözünde söndürürüm.

cut.

0|0
    1|0
  • Sorumsuzca söverim...

1|0
    0|1
  • Valla benim yanimda ve balkondaysan yandin .d cunku odamin balkonu var ve bunu benim odamda yapiyorsun .d o camin icinden gecerim yemin ederim ki :D ondan sonra bende saka maksatli senin telefonunu alip suya atarim odesiriz :)

1|0
    0|0
    • :) Bana fark etmez ben rahatlıyım de :D :D

• Eger yakin dostunuz olsam deseydin kapiyi zaten kilitlemene gerek bile yok tek cumle soylerdim

Canin sagolsun :) ardindan agiz goz saka saka :) hic tanimadigim birine yaprtirmam kiz oluncada zarar veremem yapabilecegim kiyas olur :) ama yakin arkadasim misal benim s2 varken cikartip arka kapagini kirdi gozume oyle bir bakiyo .d lan canin sagolun senden degerli mi diyom ozur diliyo dedim sus bak agzini burnunu dagiticam yenge ayrilacak senden .d sustu :D

• Sonra yatak odamıza geçiyoruz.

1|0
    2|1
  • Önce kapıyı kırar o eşyamı yerden yavaşça alır, duygusal bir şekilde kucaklar, hıckıra hıckıra ağlardım.Sonra tekrar yavaşça yere bırakır, sigara paketini açar hepsini teker teker yakıp poponda söndürürdüm.

Yok be kılıbık bir insanım ben, ya oğlum naptın yaa amk derdim. Sen de "lan bir oyuncak benden değerli mi" derdin, ben de öff pöff eder, içimden küfür eder, boynumu büküp sazımı elime alırdım.

1|0
    0|0
  • o camı kırarım ... sabah hayatında yasayacagın en buyuk pısmanlık duygusuyla hasatanaede uyanırsın :P manyagım yaa :)

1|0
    0|0
  • değer verdiğim bir kişi isen delisin sen der geçer fakat tersi ise aç şu kapıyı ağzına s*ccam derim :)

1|0
    0|0
  • sorun yok. en sevdim eşyam italya dan aldığım kristal kül tablası.

2|0
    0|0
  • orayı yıkarlar.

0|0
    1|0
  • Balkondayım daha saniyeler önce keyif ile beraber içtiğimiz sigaranın kokusu hala parmaklarımda sen aynen dediğin gibi balkonu kitleyip,pelüş ayımın üstünde sigaranı söndürüyorsun...

Hiç bir şey yapmadan dakikalarca gözlerinin içine bakar ve sigaramı içmeye devam ederim, daha sonra kapının açılması için herhangi bir girişimde bulunmam ( bu soğukta o kadar balkonda kapalı kalmama için elvermez herhalde) sen kapıyı açtıktan sonra usulca içeriye adımlarımı atar seni çok hafif bir şekilde kendime çeker vee kulağına kısık sesle "bu gece bitmeden intikamımı almış olacam" derim... daha sonra seni tekrar hafifçe kendimden uzaklaştırıyor'en gözlerinin içine bakmaya devam ederim.

Sonra bir şey de yapmam maksat aksiyon olsun Hitchcock a bayılırım

0|0
    0|0
  • çükümü açar atlarım balkondan

1|1
    0|0
  • Seni kucağıma yatırır poponu şaplaklardım

1|0
    2|0
  • Çoraplarının hepsini toplar gözünün önünde yakarım. Ve daha sonraları da böyle.

1|0
    0|0
  • Eşyalara değer vermem oyuzden bu benı kızdırmaz ama bende senı çıkınca balkona kılıtlerım çok yalvarırsın çıkmak ıcın :)

0|0
    0|0
  • ueln manyak aç kapıyı geberticem seni diye bağırırım..

0|0
    0|0
  • Boğazına yapışırım (Sevgilim Bundan Hiç Hoşlanmıyor) :D

1|0
    0|0
  • O evden bir daha çıkamazdın. balkondan atlar yine seni döverdim.

1|0
    0|0
  • Empati' yi kime karşı kuruyoduk ? biraz alakasız olmuş

1|0
    1|0
    • Bi cevaplara bakki kimse senin gibi bir cevap vermişmi ayıbediyon soruya odaklan

• O zaman '' empati'' özel ad değildir '' Empati'yi '' diye yazılmaz doğrusu ''Empatiyi'' şeklinde olacaktır. Kuruyoduk diye de yazılmaz doğrusu kuruyorduk diye yazılır. Soru işaretinden sonra gelecek olan sözcük büyük harfle başlar ve cümle biterken nokta kullanılır. Yni kmse 4 4 lük dgldir ;) Herkes hata yapablr insanların hatalarını bu şeklde yüzüne vurman hoş değil !

• konuşma diliyle yazıyorum imla hatalarına takılma mantık hatası dururken :)) ve kusura bakma yüz kızartıcı bir suç değil bu yüzüne vurmakla alakası yok yani :) rahatla biraz..

• elimde kalırsın bebek

0|0
    2|1
  • Mal olduğunu düşünürüm.

0|0
    0|0
  • Senin gibi (anlattığın) samimi olamayacağımız için paradoks oluşurdu ve hiçbir zaman aynı ortamda bulunamazdık.

0|0
    0|0
  • En sevdiğim eşyam ya Kuran-ı Kerimse bunu yapabilirmiydin ?

1|1
    1|0
  • Sımsıkı sarılıp dudaklarından öperim.

Hiçbir eşya, sevdiğim insandan kıymetli değil.

0|0
    0|0
  • Hayatımdaki yerine bağlı olarak tepki düzeyim değişiklik gösterirdi . Ya popoya şaplak , ya da balkondan aşağı atma eylemlerine kurban giderdin :p

0|0
    0|0
  • seviyesiz cevap vermeyın diyorsun soru seviyesiz zaten ...senin o renklı coraplarını sana yedirirdim

1|0
    0|0
  • Aklıam bişey gelmedi valla.

0|0
    0|0
  • döverdim :)

0|0
    0|0
  • nasıl vermiyim yanına gelince çok seviyesizce şeyler yaparım ama

0|0
    0|0
  • Eğer sen bundan keyif aldiysan ve saka anlayışın bu ise ve bende bunu biliyorsam sana katılır bir sigara yanigida benden olsun derdim ;) eger sen benim yanimdaysan senden daha kiymetli biseyim olamaz.

2|0
    0|0
  • kudururum sinirden ama bir şey yapamz, kıyamazdım büyük ihtimalle :D sonra seks yapardık bence jklşjşl

2|0
    2|2
    • Rumuzum ağırdır dikkat et gizli

• :=))) tamam özür kabul edildi kadiş

• tişikkirler karşiim :)))

Kızlar Ne Diyor 10

• Hiçbir şey yapmayarak yaptığın boktan şeyden zevk almamanı sağlayabilirim misal.

Bir de dumanı şöyle keyfile üflerim.

Mis.

1|0
    0|0
  • sigara icmedigim icin hayal edemedim simdi :D o yuzden gerisi gelmedi ya tuuh :))

1|0
    0|0
  • canın sağolsun beh

hiçbirşey yapmam çünkü bağlandığım bir nesne yok benim :))

1|0
    0|0
  • en sevmedigim iki sey.bicimsiz bir saka ve sigara.ben sadece o kapi acilana kadar sabrederdim.acildiktan sonrada bisey yapmazdim ama cok soguk davranirdim ve intikamim kotu olurdu.zamanini beklerdim.

1|0
    0|0
  • o kapı açılmasın bence bir daha çünkü kapıyı açtığın anda avazım çıktığı kadar bağarırım sana demediğimi bırakmam kavganın şiddetinden bağırmamın şiddetinden bir an sarsılırsın o derece :)

1|0
    0|0
  • Çok sevdiğim biriyse benden uzak durmasini söylerim ayrıca tiksinirim kendisinden

1|0
    0|0
  • odanı tutuştururum hemde içinde sen uyuyorken

1|0
    0|0
  • gebertırım lan senı :/

O kapıyı kırar ıcerı gırer yanagına basarım o sıgarayı :D

1|0
    0|0
  • Kafanda kıvılcımlar çıkartırım :):)

1|0
    0|0
  • Balkona kitlemene bisey demem illaki acacaksın kapıyıda en sevdigim esyamın üzerinde sigaranı söndürürsen aynısını senin bedeninde denerim :/

1|0
    0|0
Yükleniyor...