Giyim tarzını beğenmediğiniz biriyle çıkar mısınız ya da evlenir misiniz?

Giyim tarzını beğenmediğiniz biriyle çıkar mısınız ya da evlenir misiniz?Giyim tarzını hiç beğenmiyorum. Ne yapsam bilemedim

1|0
16|14

En İyi Kız Görüşü

• Değiştirdim giyim tarzını şu an benden şık giyiniyor.Hiç yapmasa mıydım da diyorum bazen:)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Eğer hisler, uyum vs varsa...

Ben onu yontmasını bilirim

bknz: Alışveriş merkezinde dolaşırken ben "- şu çok yakışır, bu çok yakışır" Eh yüreklenir içten içe :))))

Ha tabisi flört evresinde iken pek ugraşılmaz, yontarken soğursunuz efenim, sizin bileceğiniz bişey.

cut.

0|0
    0|0
  • Ya birlikte olmam ya da giydiririm.

0|0
    0|0
  • evlilik bütünüyle karsisindakini kendine uyumlu oldugunu hissetmektir.Simdiden beyenmiyorsan :)) ne cikican ne evlenecen

0|0
    0|0
    • kimseyi beğenemiyorum ama

• o zaman sende bir sorun var demektir kusura bakmada bir aynada kendine bak sonra deki ben kendimi beyeniyormuyum. eh senin tarzinda muhakak birileri vardir.Yoksa uydurmak gerek oda snein yetegine

• Düzeltirim ben sorun olmaz :)

0|0
    0|0
  • bana uyumlıu biri olsun benim onun giyimini değiştirirm her türlü ;)

0|0
    0|0
  • Maddesel bir olaydan ötürü takıldıysan vay haline.Hiç kimsenin zevk meselesine karşı olunamaz.Sevmiyorsan o konuma gelmeyecektin.

0|0
    0|0
  • kız olsam çıkmam çünkü erkeğin giyimi kişiliğini yansıtıyor köseli siyah ayakkabı keten pantolona sokulmuş beyaz bir gömlek varsa o adamdan kaçıcaksın

0|0
    0|0
  • Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yok. Nice elbiseler gördüm, içinde insan yok...Sana ne lazım

0|1
    0|0
  • Sadece giyim tarzını sevdiğim kişiye uyarlarım.

0|0
    0|0
  • (: benim giyim tarzıma takılan birisiyle çıkmayı bırak, seyrek görüşürüm. gerek yok böyle tiplerle görüşmeye..

0|0
    0|0
  • Hani iç güzelliğe önem verirdiniz :D

0|0
    0|0
  • Giyinmeyi bilmiyorsa ayak uydurmaya çalışır sana ama oralı değilse tınlamıyorsa şutla

0|0
    0|0
  • Valla ben oyle bir giyiniyorum ki kizlar bile onumde sonuk kaliyor cokta dusuyor ama ben yanasmiyom hepsine :)

0|0
    0|1
  • hayır çıkmam

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Giyim tarzı 4 4lük Karakter tarzı berbatsa napacan gülüüüm

0|0
    0|0
  • önemli değil ben çekip çeviririm onu.. öğrenir.

0|0
    0|0
    • Dajsy size bise sorabilirmiyim merak ediyorumda benim boyum 1.80 95 kilodan 82 ye indim sizce boyuma gore iyimi

• olmaz o iş güzel giyinmeli benim sevgilim

0|0
    0|0
  • Gözüme hoş görünmeyen gönlüme hoş görünmez şekerim. zorlasa olmaz.

0|0
    0|0
  • ben giydiririm onu hergün :D

1|0
    0|0
  • Giyim.dddigin nedirki

İki.magaza bir kuafor al sana super

0|0
    0|0
  • İki dokunusla hallederiz

0|0
    0|0
  • eğer seviyorsam anlaşıyorsak çıkardım zamanla bir şekilde değiştiririm zaten giyim tarzını :D

0|0
    0|0
  • giyim tarzını degistirmeye calısırımm

0|0
    0|0
  • Giyim tarzı kötü olana bakmam bile ;)

0|0
    0|0
  • Durum evlilik boyutuna gelirse duruma el atarım tabi.

0|0
    0|0
  • hayır tabiki

0|0
    0|0
  • Hiçkimsenın giydiği dona vurulmadım.

0|0
    0|0
  • Yuh karpuz seçiyosun sanki. Giyim tarzı ne alaka ? Mühim olan kafa yapısının uyuşması

0|0
    0|0
  • ne yapsam bilemedim dediğine göre beraberlik olmasın kardeşim , boşuna çocukta üzülmesin sende

0|0
    0|0
Yükleniyor...