Aşık olduğunuzda yaptığınız saçmalıklar varmı

Hani yeni yeni hayatınıza girerya biri. İçinzde kelebekler uçuşur. Heran onu düşünürsünğüz. Konsantre olamazsınız hiçbişeye. saçma salak hareketler yaparsınız. Dalıp gidersiniz bazen. Ben Diş macunuyla traş oluyodum bir keresinde. O derece uçmuşum. sizinde böyle saçmalıklarınız oldumu?

0|0
8|1

En İyi Kız Görüşü

• terlikle dışarı çıkıyordum onu bilirim. asansöre bindim indim tam dışarı çıkıcam aaa o da ne xD

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Okulda tenefüstü bahçedeydim normalde yanıma gelmesi gerekiyodu gelmedi gözlerim her yerde onu arayarak yürüyodum arkadaşıma nerde bu çocuk diye bağımıştım meğersem karşımdan gelen çocuğu farketmemişim beni duydu tabi baya gülmüştük buna :D

0|0
    0|0
  • sevgilimle ilk günlerimizde mesajlaşırken ona atcağım mesajı babama atmıştım. ovv fenaydı :O

0|0
    0|0
  • bende hayatımda ilk defa herkes var kalabalık ben sana aşık oldum dedim ıyyy rezil bir durum

0|0
    0|0
  • Diş macunuyla traş olmak :D :D :D Aşk işte insanın gözünü kör ediyor

0|0
    0|0
  • Derslerde dalmismigim çok var hocaya falan bu şekilde yakalandim evdede cagirdiklarinda yanlış kişiye gittiğim :D

0|0
    0|0
  • Artık saçmalamıyorum, zorlamıyorum..

Çünkü bu işin sonu yaş, yas. Gerek görmüyorum uğraş vermeye yoruldum.

Yeter, kafi bu kadarı.

0|0
    0|0
    • tabi yaşlada alakalı. Bu başıma gelen 8 yıl önceydi. şimdilerde senden farklı düşünmüyorum :)

• Evet var ekkek arkadaşim ve abisi okadar benzıyolardıkı gidip abisine sarılmiştım o diye;))))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...