Boşanmış Baylar Yardım Bekliyorum

Boşanmış olan baylardan tavsiye ya da durumlarını yazmalarını istiyorum. Bayanlarda belirtebilir.

Boşanma aşamasında değilim ama aklımın bir tarafında şu sıralar fazlasıyla meşgul ediyor. Değişik bir durumdayım. Eşimin ailesine ait olan bir evde yaşıyoruz. Altlı üstlü. Aylık gelirim nafaka ödeyebileceğim düzeyde değil. Bunların haricinde benim gidebileceğim herhangi bir yerde yok.

Daha önemli konu 5 yaşına girecek bir oğlum var ve otistik hastalığına sahip. Eşimi seviyorum ama son zamanlarda her söylediği cümle bana laf sokmak. İğnelemek. Aynı evde farklı hayatlar yaşıyoruz. Biliyorum ki o da nefes alamıyor. Bu durumları konuşamıyorum çünkü her konusunu açtığımda laf sokuyor. Bir insanın eşine söylemeyeceği türden.

Aslında seviyorum. Saygıyı hak eden bir kadın. Diyaloğa giremiyoruz.

Benimde kötü alışkanlıklarım yok. Ev ve iş başka bir şey yok. Sigara veya alkol de yok. Karı – koca hayatı da yok. Yok yok.

En azından fikir belirtebilirsiniz.

Saygılar.

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• Bence bir kadın kafasına koymussa bişeyleri değiştirmek zor. Ben de boşandım veşu anbenim de oğlum 5 yasında ve anasınıfına gidiyor. Nihayetinde eski eşim zamanında abi dediği insanla suanda evli. Günahını almak istemem ama eğer ki kadının gözü baskasında olabilir. İnsan acı çekerek edinir tecrübeleri dilerim ayrılmazsınız çok ağır bir travma insanın sevdiği eşinden ayrılmak zorunda kalması ama bununla da yasamak bununla da olgunlaşmak gerekir. Kadının gözü çolu çocuğu da görmez bu durumlarda. Allah yardımcın olsun.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Aile terapistine gidin. Devlet hastanelerinde dahi var artık. İhmal etmeyin. Kendini ezdirme. Az uz geçiniyorsan dahi, eşinin ailesinin yanındasın diye böyle oluyorsa evini ayır hemen,kiraya çık.

1|0
    0|0
  • bikere saygından ötürü teşekkür ederim üslubun seviyeli bir bayan hakkında konuşurken benim şu sözlerine karşılık ailesi olabbilir probleminiz diye düşünüyorum bende önce ailesinden ayrılmaya bak başbaşa herşey çözülür

0|0
    0|0
    • Denedim ama gönüllü değil.

• uzun sürdü biraz ama eşini ve çocuğunu gerçekten seviyosan fedakarlık kadına mahsus olan bişey değil sen onun ne istediğini anla önce çocuğunuz için lütfen en iyisinin nasıl olcana sadece kendin karar verebilirsin

• Bazen seni seviyorum demeniz her şeye yeter bence :)

0|0
    0|0
  • seni seviyorum karıcım de sarıl, uzak durmayın birbirinizden. boşanma çocuğa yazık eşine yazık

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• önce gelirin ayrı eve çıkıp kirayı ödemeye yetecekmi bunun hesabı yap eğer yetiyorsa karına hiç olmadığı gibi güzel bir ortam yarat ve onu çok sevdiğini kaybetmek istemediğini ama bu drumun devam etmesi halinde bir gün muhakkak inceldiği yerden kopacagını anlat.. ayrılırım bırakırım seni değil de ikimizde istemesek bile hayat bizi o yöne sürüklüyor tarzında cümlelerle.. zaten ikinizde ağlamaya başlayacaksınız sonra ona baska bir evde yaşamalarını istediğini onun ailesinin seninde ailen oldugunu ama böyle olması gerektiğini anlat.. büyük ihtimalle ailesinin evinde yaşadığınız için maddi anlamda laf sokmalar ve tartışmalar oluyor. ben maddi sebreplerle değil ama etrafımızda çekememezlik olduğu için kıskananlar oldugu için eşimden ayrılmak zorunda kalmış bir insanım. kardeşim allah yardımcınız olsun.. söyleyeceğin kelimeleri iyi seç ama olur mu

0|0
    0|0
    • Tüm yorumlarınız için teşekkür ederim. Bugün konuşamadık ama mesaj çektik. Kendisi boşanmak istediğini belirtti. Artık hayırlısı yapacak birşey yok :(

• o kadar kolay olmamalı.. çocuğunuz varmış ve diğer çocuklardan daha çok mutluluğa ve ilgiye ihtiyacı var. o boşanmak istediğini söyledi yapacak bişey yok diyerek kestirip atmayın bence. evlilik sevgililik gibi değil ki yapamıyoruz deyince bitsin..

• sanırım sana olan sevgisi bitmiş görünüyor. nafakayı eşine değil çocuğuna verirsin. ama bence orta yolu bulmaya çalış belki o da durumdan sıkılmıştır. ben boşandım ama çocuğum yok. nafaka filanda vermedim

0|0
    0|0
  • oturup bu kopukluğu konuşun diyecem ama muhakkak konuşmuşsunuzdur zaten?

0|0
    0|0
  • karını yatakta mutlu etmen lzım arkdasım gerısı gelecektır:)

0|0
    0|0
    • :) Öyle bir durum gelişmiyor malesef. Maça başlayamıyoruz ki skoru belirleyelim...

• arkadasım romantık bır ortam kur ne bılıyım ılgı goster :) hosuna gıdecek ıkı soz yap hıc bısıs yapamadın 2 tane ccıek al:)

Yükleniyor...