Kürt sorunu ve PKK nın başlangıcından

Kürt sorunu ve PKK nın geçmişten günümüze dek oluşumu oluşuma etken nedenler vb. konuları TARAFSIZ bir şekilde işleyen kaynaklar arıyorum. Hangi kaynakları önerirsiniz?

Not : Amacım siyasi,bohem ortam oluşturmak değil, sadece kitap-kaynak önerisi istiyorum. belgesel de olabilir.

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Tarafsız bilgi istiyorsan bu biraz zor.Herkes işine geldiği gibi yorumluyor bu tarz konuları. Bir kaç zıt görüşlü kaynaktan bilgi edin. Sonra sentezle. En doğru yolu bence bu. İyi araştırmalar :)

0|0
    0|0
    • ailem aşırı derecede sağ görüşlü ve ben tamamen sol görüşün hakim olduğu bir üniversitedeyim.en yakın arkadaşlarımdan biri de kürt milliyetçisi, kürt aynı zamanda. nerden nasıl başlayacağımı bilemedim :\

Erkekler Ne Diyor 6

• hasan cemalin kurtler isimli kitabini okuyabilirsin.. veya haberturk yazari muhsin kizilkaya ile hukumet yanlisi orhan miroglunun kitaplari kurtleri dogru tanimanizi saglayacaktir. bilerek bdpli yazarlari soylemedim. onyargili davranabilirsiniz cunku:)

0|0
    0|0
  • suyunu çıkarmış şekilde kürt tarafından bakan kaynak istiyorsan buyur:

link

0|0
    0|0
  • eğer kürt sorununu tamamen anlamak istiyorsan ismet inönünün yaptığı şark ıslahat planını araştırmalısın ve kürt sorununu ismet inönüye borçlu olduğumuzu da ordan öğrenebilirsin

0|0
    0|0
  • Altan Tan Kürt Sorunu kitabı iyi bir başlangıç olur

0|0
    0|0
  • siyasi seyler sormayın ortam geriliyor buna gerek yok

0|0
    0|0
  • mahir kaynak- derin devlet kitabını oku istersen apo nun nasıl ortaya çıktıgını anlatıyor (sadece bu değil tabi başka konular da var)

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...