Kapat

Kürt sorunu ve PKK nın başlangıcından

Kürt sorunu ve PKK nın geçmişten günümüze dek oluşumu oluşuma etken nedenler vb. konuları TARAFSIZ bir şekilde işleyen kaynaklar arıyorum. Hangi kaynakları önerirsiniz?

Not : Amacım siyasi,bohem ortam oluşturmak değil, sadece kitap-kaynak önerisi istiyorum. belgesel de olabilir.

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Tarafsız bilgi istiyorsan bu biraz zor.Herkes işine geldiği gibi yorumluyor bu tarz konuları. Bir kaç zıt görüşlü kaynaktan bilgi edin. Sonra sentezle. En doğru yolu bence bu. İyi araştırmalar :)

0|0
    0|0
    • ailem aşırı derecede sağ görüşlü ve ben tamamen sol görüşün hakim olduğu bir üniversitedeyim.en yakın arkadaşlarımdan biri de kürt milliyetçisi, kürt aynı zamanda. nerden nasıl başlayacağımı bilemedim :\

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 6

• hasan cemalin kurtler isimli kitabini okuyabilirsin.. veya haberturk yazari muhsin kizilkaya ile hukumet yanlisi orhan miroglunun kitaplari kurtleri dogru tanimanizi saglayacaktir. bilerek bdpli yazarlari soylemedim. onyargili davranabilirsiniz cunku:)

0|0
    0|0
  • suyunu çıkarmış şekilde kürt tarafından bakan kaynak istiyorsan buyur:

link

0|0
    0|0
  • eğer kürt sorununu tamamen anlamak istiyorsan ismet inönünün yaptığı şark ıslahat planını araştırmalısın ve kürt sorununu ismet inönüye borçlu olduğumuzu da ordan öğrenebilirsin

0|0
    0|0
  • Altan Tan Kürt Sorunu kitabı iyi bir başlangıç olur

0|0
    0|0
  • siyasi seyler sormayın ortam geriliyor buna gerek yok

0|0
    0|0
  • mahir kaynak- derin devlet kitabını oku istersen apo nun nasıl ortaya çıktıgını anlatıyor (sadece bu değil tabi başka konular da var)

0|0
    0|1
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...