Mettrodaki kızı kırdımmı acaba ?

bugün metroya bindim ve dörtlü koltuklarda bir kızın karşınına oturdum cam kenarındaydık sadece ikimiz oturuyorduk . kız dikkatimi çekmek için baya bir uğraştı ayaklarını bana değdiriyordu bana bakmıyordu ama gülüyordu ben kalktım kızın morali bozuldu şimdi durduk yere kızı kırmak istemedim ki. kimsenin kalbini kırmam. biraz kiloluydu KS de kimse beni beğenmiyor sorularını okuyunca aklıma geldi. kız tiriplere girmişse eğer diye üzülmeye başladım yav :S

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• ya kusura bakma da kırılırsa kırılsın.hatta ben sana kızıcaktım kızın kilolu olduğunu öğrenmeseydim güzel diye üzüldün dimi dicektim.olsun ya üzülme.ne biçim yazılma tarzı bu kardeşim çocuk gibi.

1|1
    0|0
    • nebiliyim bianda yazdım işte. hemen kızma sende

• hem üzülmemde ayrı bir konu. en ufak bir terslikte acayip takıntı yapıyorum ya

• kimsenin hayatı kusursuz değil takma.başkaları nasıl takmıyorsa sen de takma

Kızlar Ne Diyor 2

• malmısın olum sen abaza herif

0|0
    0|1
    • nealaka kaşar. Şişmanmısın yoksa

• :D şişman olsam veya olmasam bu değil sorun senin abazalık durumun yazık sana ya kaşar öyle olunmuyo ayrıca sölerken laflarını ailenden başlaman lazım durumuna :D yazık

• sen terb�yeni nereden aldın ? Madem bırıne laf atıcaksın benı neden seçtin slk. Soruyu sonunakadar okudun mu abaza diyorsun bana . Abaza olsam kızdan niye kaçıyım.

• sen olayı yannış anşlamışsın. ne senin ilgini çekmeye çalıştı nede gitmen umuru oldu.

0|0
    0|0
    • ya anladım okadarda. ayakkabılarını benimkine tıklatıyordu ikidebir

Erkekler Ne Diyor 2

• yalan. külliyen yalan. yıllardır metroya binerim ben hiç böyle şeylerle karşılaşmadım hatta kızların kalkıp yer değişitrdiği bile oldu. inanmıyorum sana inanmıyorum anladın mı inanmıyorum :(:(:(:(:(

0|0
    0|0
    • ben daha neler yaşadım onlarıda yazsam inanacakmısın acaba

• yok ya boşver iyi yapmışsın kalbi malbi kırılmaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...