Ümitsiz bir aşk.. ne yapmalı?

elimde değil onu seviyorum ve gün geçtikçe daha da acı veriyor gözümün önünde olması ve bir ilişkisi olduğunu bilmek..

ne yapmalı bu durumda rol yapmaktan başka?

keşke hiç yaşanmamış olsaydı diyorum..

ümidin kalmadı Allah'ıma dua edemiyorum onu bana bağışlaması için, çünkü bunun haksızlık olacağını düşünüyorum bunu beklemenin ve istemenin..

sadece unutmaya çalışıyorum..

siz olsanız ne yapardınız?

0|0
17

En İyi Erkek Görüşü

• Olur da bir gün bir mesaj gelirse telefonunuza yabancı bir numaradan, ''Nabıyorsun? Konuşmamız lazım çok kötüyüm, sana ihtiyacım var'' gibisinden, o an içiniz de ki aşk ve merhamet duygularını içinizden silin atın.O mesajı okurken de hiç duygulanmayın.O mesaja da sakın cevap vermeyin, çünkü siz numaranın kime ait olduğunu merak ederken ikinci bir mesajı atıcak.O ikinci mesaj geldiğin de anlıyacaksınız, tilki kürkçü dükkanına dönmeye çalışıyor.Hani hayatımızı sikip giden varya; gündüzlerinizi geceye çeviren, hayatı bize zehir eden, hani mesaj attığınız da ''Yeter artık rahat bırak beni'' diyen kişiliksizler varya; bir gün size dönmek istediğinde ona karşı acıma duygusu değil de, nefret etme duygusu besleyin.

Unutma ki; sen ona mesaj atıyorsun diye, hattını değişti.Sen onu deli gibi özlerken, o başkalarını mutlu etti.

Şimdi sakın ola, ben ona kıyamam deme.O sana dönmeye çalışacak, senin yokluğunu fark ettiği zaman, aradığı mutluluğu bulamadığı zaman deli gibi isteyecek seni.Sakın onun masumluğuna inanma, yalvarsa bile.Ben artık çok değiştim, istersen baştan deniyelim dediği zaman ona ''Beni bıraktığın zaman mutluluğu kimde aradıysan ona*git'' diyeceksiniz.Bak bu kelimeyi dediğiniz zaman, direk ağlama moduna geçer onlar.Hatta hatta daha ağır konuş ki, ağlamaktan konuşamayacak hale gelsin.Sen onun yokluğun da ölmüşsün; o senin yokluğun da ağlamış çok mu ? Bir de utanmadan şöyle derler bakın ''Acımasız olma bu kadar'' o an onun ağzını sikesiniz gelir.Sanki herşeyi biz yapmışız da..

Sakın onlara bir şans daha vermeyin.Biliyorum, belki de çoğunuz bu yazdıklarımı onlar dönünce onlara karşı yapmıyacaksınız.Şimdi size ne desem boş.Çünkü seviyorsunuz, istiyorsunuz, özlüyorsunuz.Belki de çoğunuz, onlar size döndükleri zaman ikinci bir şansı vereceksiniz, eminim.Belki herşey düzelir diyeceksiniz, onları yine kollarınızı açacaksınız.Ama şunu unutmayın; kimse sizi sevdiği için dönmez..

Maymunlar bir dalı tutmadan, diğer dalı asla bırakmazlar..! anlatabildim mi..?

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• Zaman akıp giderken unutmak vazgeçmek en doğrusu.

Sonuç olarak bir birlikteliği var, bir birlikteliği varken onu haketmeyi ummak çok bencilce ve aşırı olur ve olurdu.

Elbet eninde sonunda seveceğin kişiyi bulacaksın, ama bugün olmaz, ama yarın...

0|0
    0|0
    • çok güzel yazmışsın aslında mantığım ve vicdanımı anlattın bu yazdıklarınla..

belki hayatında biri olmasa var gücümle dua ederdim, işte bunu yapamıyorum zaten..

üstelik hergün görüyorum arkadaşça konuşmaktan başka çarem yok..

acı çekiyorum

• inşallah kardeşim ben de artık sonu olmayan şeylere kafa yorup kendimi yıpratmaktan bıktım :(

• Hayatında birşeyler yolunda gitmiyorsa en çok sebebi bundandır. En azından bunu bil.

• Bence uzak dur.. Kendini iyi hissetmek için onun ilişkisine zarar verecek en ufak bir tutumun olursa vicdanı büyük olur. Belki ilişkisinde seninle olabileceğinden daha cok mutlu karsı tarafla. : ) Herşey aşk değil farklı şeylere yönel onu düşünmemek için.

0|0
    0|0
  • bencede unutmaya çalışmalısın senin için en doğrusu bu olacaktır..Karşındakinin eğer bir ilişkisi varsa o noktada bitmelidir..

0|0
    0|0
    • sürekli yanımda ve özellikle yakınımda oluyor, konuşmak istiyor gözümün içine bakıyor..

mantığım unutmak isterken kalbime söz geçiremiyorum

• saçma etiket bunu çok iyi anlıyorum banada oldu ..yeni birini kabul etmesi bana çok saçma geliyor yani gerçekten seven bir insan yeni birisini kabul etmemeli..bunun 2 türlü açıklaması olabilir..1)seni nle ilişkisine gerçekten son vermiştir ve sadece arkadaşca takılıyordur aynı ortamda sıkça bulunduğunuz için 2)seni kıskandırmaya çalışıyordur eğer ikinicisi ise geri dönecektir bir süre sonra...bilemiyorum yani dışardan pek sağlıklı olmayacaktır benim fikrim..Üzgünüm çok kafana takma ..faydası yk

• sevmediğine eminim zaten, ama ilgisi var.. takip ettiği de çok belli, sonucta arkadaşça takılmak zorunda değil, ben konuşmadığımda zorla saçma sorular sormak falan?..

bir taraftan da hayatında başka biri..

haklısın çok takmamam lazım ama kafamı karıştırıyo deyyus :))

teşekkür ederim yorumların için çok sağol :)

• onun gözünün önünde olmamaya çalış.aynı iş yerindemi çalışıyosunuz?

0|0
    0|0
    • evet ve olmamam mümkün değil

• sana bir tavsiye veremicem çünkü bende unutamıyorum aynı ortamda olmasak unuturdum ama mecburen görüyorum.göre göre unutacaksın başka çare yok

• onu unutmalıo.

0|0
    0|0
  • yenı asklara yelken ac

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• acını yaşa ama belli etme unutman lazım dönse de sana yaptıklarını zaten unutamazsın

0|0
    0|0
    • kesinlikle..

belli etmiyorum ve sürekli mutlu görünüyorum başka çarem yok...

o ise sürekli yanıma geliyor, muhabbet ediyor gözümün içine baka baka...

• Etmesine izin verme,kusura bakma biraz işim var de kalk bence

Yükleniyor...