Bir kız bana ''Ciddi düşünüyor musun?'' derse ondan hemen soğuyorum, siz ne düşünüyorsunuz?

Bir kız bana ''Ciddi düşünüyor musun?'' derse ondan hemen soğuyorum, siz ne düşünüyorsunuz?

Sizce kızların böyle saçma şeyler söylemesi hele ki 19-20 yaşlarında doğrumu? Kızlar?

0|0
7|5

En İyi Erkek Görüşü

• inan onların yapısında bu soru var normal bir soruymuş gibi yani mesela günün nasıl geçti ile aynı değerde...ve bunun sorulmasında anlam arama bana çok defa sorulmuş bir kişi tarafından evlen benimle diye karşılık verğimde ne kadar affladığını anlatamam.. :D

0|1
    0|0
    • Evlen benimle mi :) Dahiyane gerçekten eyw

Kızlar Ne Diyor 7

• Yanlıs.cıddı dusunsen ne olacak kı o yasta zaten..

0|1
    0|0
  • ciddi düşünmüyorsan soğursun tabi

1|1
    0|0
    • Ya ben ciddi düşünmediğim gelecek görmediğim biriyle birlikte olmam ! Galiba kendimi ifade edemedim, bu soru sorulunca geleceği bilemediğimiz için, canımdan çok sevsem de ayrılmama garantisi veremeyeceğim için, kötü hissediyorum kafamda geziyor hep bu soru nolcak napcam ya ayrılırsak ya üzersem onu diye, o yüzden olmuyor... Daha önce çok sevdiğim bir insanı bu yüzden kaybettim...

• aynen böyle cevap verdim zaten, o bunu ''Seninle ciddi düşünmüyorum, eğlenmelik kızsın!'' olarak algıladı

• hmm o zaman bilemicem

• bencede cok saçma çocuk musun sen karsındakının nıyetını anlayamıyorsun

0|1
    0|0
  • Soguyorsan senin durum belli eglenmek kelebekler ucsun sonrasi allah kerim. Ee düsünceni sölesen oda senden sigucagi icin sorun olmamali aranizda

0|0
    0|0
    • Düşünsem bile sorunca kötü hissediyorum bu soruyu bana evlenmek istediğim ömür boyu beraber olmak istediğim çok sevdiğim bir kız sordu günlerce kafamda dolaştı bu soru sonunda dayanamadım ayrılalım ben seni üzerim yoksa dedim, hala da seviyorum galiba ama asla dönemem..

• Sen düşünüyosan zaten söylersn dimi yavrucum :D bence de söylemesnler hemen

0|1
    0|0
    • Hemen sormuyorlar zaten de mesela 2 ay sonra soruyorlar, gerçi bu da çok erken sayılır di mi?

• hiç sormasnlar canm evet

• PLAYBOY musun sen . niye ciddi düşünenlerden soğuyosun hem bir insan 19 yaşında da evlenebilir belki doğru insan olarak seni görüyodur

1|0
    0|1
  • ^çok boş bir soru ve boş birisin^^

0|0
    0|2
    • Bir de bunu öğrendiniz galiba ''Boş birisin'' siz çok dolusunuz maaşallah...

• �nş. canım yaa ^^

Erkekler Ne Diyor 4

• Lan korkma oglum cıddı dusunuyormusun derken bıkac ay takılalım mı demek ıstıyor.Bunların cıddıyetı bıkac aydan ıbaret.Sende amma cıddıye alıp gerılmıssın.

0|2
    0|0
  • boş adamsın vesselam.

1|0
    0|1
  • sende bir tuhaflık var bence

0|0
    0|0
    • 19 yaşında birine benimle ciddi düşünüyor musunda tuhaflık yok yani? :)

• yo ciddi düşünürsen kız ona göre yol çizecek hayatına yön verecek değilsen senden ayrılacak

• Ciddiyim dedim 3 yıl sonra ayrıldık, böyle mi daha kötü bir insan oluyorum yoksa geleceğe dair bir şey söyleyemeyecek kadar düşünceli olunca mı daha kötüyüm? Aslında ciddi düşünüp düşünmemek değil yarını bilmiyoruz..

• Neresi saçma "Ciddi düşünüyor musun?" demenin.Eğer sana saçma geliyorsa Ciddi değilsin demektir.Bence o kızın sana bu kelimeyi söylemesi saçma.

0|0
    0|0
Yükleniyor...