Evlilik düşünün arkadaşlar evlenmek güzeldir :D

hala niye bekarsınız benim yaşım 21 22 merdiven dayadık hayat kısa diye yakında evlenirim peki siz evlenmeyi düşünüyomusunuz yoksa bekarlık sultanlıkmı

• Bekarlık sultanlıkdır :)
    43% (3)0% (0)38% (3)Oy Ver
  • .... öyle sultanlığı bulaşığı yemegi herşey bizde evlenmek en iyisi :)
    57% (4)100% (1)62% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
10|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• evlenmek için mantıklı tek bir neden söyler misin ?

0|0
    0|0
    • aile baskısı kalkıcak koca baskısının altına gircen :D

• çok mantıklı devam :)

• koca dayağı kadar güzel bişemi var walla ben evlenince karımın karnından sıpayı sırtından sopayı eksik etmem :D

• B dedim. bende bulaşık yemek yok şu an. evlenince kocamla ortak yapcaz ev işlerini. o çalışcak yorgun gelcek yatcak ben de çalışcam yorgun gelcm bir de ev işi yapcam? yok ya. oklavayla totosuna vurur kaldırırım. yani ev işleri birlikte olcak. ailemi kurmak istiyorum erkenden. bekleyip yaşım geçince evde kaldık ya demek gibi bir niyetim yok. ailem olmalı.

0|0
    0|0
    • en güzelide walla bende kız arkadaşlarımla hayal kurarken iş bölümüne hep evet diyorum ama sosyalde bana kimse ev işi yaptıramaz tutarım bir moldovyalı hizmetci yapsın :D

• Daha evlenemedin mi sen :)

0|0
    0|0
  • Aşk, sevgi, annelik her ne kadar dünyanın en büyüleyici hisleri de olsa da evlilik oldukça gereksiz bir durum, sadece parmağına taktığın aptal bir kelepçeden ibaret, tamam aynı yerde yaşamak, birlikte yaşlanmak falan harika ama evlenince de sürekli birbirlerine bağlı olmak zorunda gibi davranmak falan...

0|1
    0|0
    • saygım varda düşüncene cok saçma düşünüyosun ben bunları 14 yaşımda düşünüyodum :)

• Bende 14 yaşında daha hayatın anlamını tam bilmediğim zamanlarda düşünüyordum evlenmek gibi saçma şeylerin güzel olduğunu, etrafımdaki mutlu çiftlere bakıp hayal kuruyordum sonra hepsi tek tek ayrılmaya başladı, mutsuz oluyorlardı ve bende evliliğin saçma olduğunu düşünmeye başladım.

• bilemem her müslüman bireye ergenlik bitimi nikah düşüner ama senin kararın özgür bir ülke özgür düşünceler saygılı bireyler anlayışlı ve saygılı yorum yapabilirim anca :)

• ne acelen var bir erkek için bu yaşlar çok çok erken

0|1
    0|0
    • gençlik gidiyo yaş 30 oldukdan sonra evlensem neye yarıcak unutma kuranda ne yazıyo ergenliğini bitiren bireyler evlensin harama bakmasın diyo bende o mantıkda yürüyorum :)

• anlaşılan dindar bir ailede büyüdün :) neyse iyi akşamlar :)

• aslında dindar bir ailede büyümedim ailemi 14 yaşında kaybettim orda anladım hayat kısa bir anda gider insan bu dünyanın altıda var sanada ii geceler :)

• yaş 21 hala bekarsın evde kamışın ya sen :)

0|1
    0|0
    • bende öyle düşünüyorum merdiven dayadık 22 ye ne zaman geçti gençliğim yakışıklılıgım :D

• Bekarlık sultanlıkdır :)

0|0
    0|0
  • Bence senin için erken hem erkekler daha da geç evleniyo kasinti yapma ama evlilik bencede güzel neden evlenmeyelimki:D

0|0
    0|0
  • Düşünmüyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• işimi bir buluyumda hatun kolay elbet bulunr :D

0|0
    0|0
  • Bir an önce evlensem de, gece 4te çoluğumun çocuğumun rıskını kumar da yiyip rakı masasından kalkıp gelip, karımla çocuklarımı sabaha kadar kemerle dövsem mk.

1|0
    0|0
  • senden yaş olarak büyüğüm bu sebeple bu bir tavsiye değil nasihattir ki hemen evlen hem de gençken evlen ki mutlu ol vallahi sonra çok pişman oluyorsun ne kadar erken evlenirsen o kadar iyi

0|0
    0|0
  • kardeşim biz sporcu adamlarız bizim evliliğimiz dambılla benc press dir

0|0
    0|0
    • bende sporcuyum her senede 4 aylık kür yapan adamım ben bile dambılla evlilik düşünmüyorum yazık walla :D

• hemen kızarıyosun aga berbat ya soğuktan sıcaktan bişe deyse hemen kızarıyosun morarıyo esmerlik daha iyi

• tamam da sen beni dinle etraf zaten kara dolu senin farkın olsun hafifi bronz tyeterli sen çok da beyaz değilsin

Yükleniyor...