Özel günlere ne kadar önem verirsiniz, sevgiliniz yıldönümünüzü kutlamazsa ne yaparsınız??

Sevgilinizle aranızda özel olarak kutlanan sevgililer günü, doğumgünleri ve yıldönümü gibi şeylerin kutlanmasına ne derece önem verirsiniz? Ben doğumgünü ve sevgililer gününü pek önemsemiyorum ama ilişki ya da evlilik yıldönümlerinin önemli olduğunu düşünüyorum. 1 ay sonra ilişkimin ilk yıldönümü olacak ve sorun şu ki benim erkek arkadaşım çok ama çoook odun biri verdiği değeri göstermez sözel ilgisi vardır ama öpme sarılma gibi ilgi durumları çok nadirdir romantiklikten nefret eder ve romantik olanlarla da dalga geçer bende pek romantik değilimdir sevmem de ama onunki de çok aşırı bir dahaki ay yıldönümümüz geldiğinde kutlamazsa muhtemelen kırılacağım özel olarak birşey beklemiyorum ama en azından mesajla ya da arayarak ya da ne bileyim görüşüp zaman geçirerek günü hatırladığını bilmek isterim ama içimde yapmayacağına dair bir his var böyle birşeyden de ilişki bitirilmez ama kırılacağım gibi sizce kutlamazsa tepkim nasıl olmalı?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Yapacağın belli.

Bir gün eskilerden konu aç, şu gün ne tanışmıştık, bugün teklif ederken sen şöyleydin filan.

Asla o günün yıldönümünü filan belirtme, hatırlamazsa yapacak birşey yok :)

Ha kutlamadı mı? Sorun değil bende kutlamam :D

cut.

0|0
    0|0
    • ya özel birşey beklemiyorum yemektir hediyedir falan ben de gelemiyorum öyle şeylere sadece unutmadığını bilmek istiyorum. kalkıp bana o gün sadece "ben 1 senedir katlandım mı ya sana" dese bile kabulumdur :) bunun farkında olduğunu göreyim başka derdim yok :)

• malesef tanıyorum ve tahmin ediyorum sonucu :)

Erkekler Ne Diyor 3

• Özel gunler dedıgınız gunlere hıc onem vermem cunku ozel gun dıye bır sey kabul etmem kıtabımda yoktur.365 gunu neden parçalara bolelım kı sunu günü bu gunu dıye?Bir şeye onem vermek ıcın ılla o gunun gelmesı mı gereklıdır?Annenızı anmak,sevmek,düşünmek ya da opmek ıcın ılla anneler gununu mu beklemek gereklıdır?Yoksa eşinizin degerını sadece evlılılık yıl donumunde ya da sevgılıler gununde mı gostermek gereklıdır?Insan elındekının kıymetını bılmelıdır.Her gun her an sahıp oldugu seylerı dusunmelı.Bu sayede özel gun diye bir kavram kalmaz.

0|0
    0|0
    • haklısın ama o günü özel yapan başlangıcı göstermesi sevgiyle alakalı olarak görmüyorum yani o gün daha çok seviyorum ya da sevgilimle sadece o gün özel anlamında değil ben tabi bunu yıldönümü için söylüyorum

• evet benim için çok önemli hep kutlarım unutmam bunun dışında ufak süprizler de yaparım olursa

0|0
    0|0
  • bozulurum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ay sayan, gün sayan çiftlerden nefret ediyorum. Doğum günlerini daha çok önemsiyorum.

0|0
    0|0
  • yıldönümleri, doğum günleri benimiçin hiç önemli değildir. kafamıza göre yaşarsak hayat daha zevkli olmaz mı... :)

0|0
    0|0
    • aslında ben de çok önemsemiyorum söylediğim gibi pek romantik de sayılmam ama karşımdaki çok odun bir insan olunca sanırım inat edip böyle bir beklenti içine girdim ve onun o günü bildiğini görmek istiyorum :)

Yükleniyor...