Fatif terimin dudak uçuklatan ücreti.....

Türkiye milli takimi daha önce senelerce yönettiği halde hiçbir başarı eldememisken ve takımı dünya üçüncüsü yapan başka bir teknik adamken bu adamı bu kadar özel ve bu kadar pahalı yapan ne? Damatlar yaşadı...

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• alıştık artık nomal

0|1
    0|0
  • ismi

0|1
    0|0
  • Futbol dünyasından bahsediyoruz, normal. Güiza, Quaresma, Riera gibi nice oyunculara başka hiçbir ülkede kazanamayacakları meblaları vermiş bir ülkeyiz. Hiç değilse söz konusu paraları alacak olan isim bu ülkenin gelmiş geçmiş en iyi teknik direktörü, milli takım ve Galatasaray'a en büyük hizmetleri vermiş olan kişi. Mebla ne kadar yüksek olursa olsun hak edene gitsin bari.

0|0
    0|0
  • gsli olması yeter.hiididikmidir nedir o sıgır ondan daha fazlasını aldı ona niye demedin bunu niye alıyo diye.türk olunca ver odunu ver odunu.

0|0
    0|0
    • Genel olarak bu sektörün en pahallisi oldugunur herkes biliyor. Bunun Türklerle alakası yok konuyu carpitmayalim. Adam çokta başarı yakalayamadi milli takımda bu bir gerçek.

• Milli takinin en iyi başarısı 'A Millilerin başında bulunduğu yıllar içerisinde inanılmaz başarılar gösteren Şenol Güneş, 2002 Dünya Kupasında 3.yaparak Türk Milli Takımının aldığı en büyük başarıya imza atmıştır. Bu başarıyla UEFA tarafından 2002 senesinin en iyi teknik direktörü seçildi.' Basaridan kasıt buydu. Saygisizliga gerek yok.

• harbiden adamı yoruyosun.şenol güneş diyosun ya hayret.bide ben saygıslzık yapmadım ama sen cahilllik yapıp inat edyosun.

• Adı yeter. Bak ismini duydum konuya girdim hemen.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Çok değişik.

0|0
    0|1
Yükleniyor...