Vücut geliştirme ile uğraşan arkadaşlar....

Arkadaşlar sorum hangi protein tozunu kullanıyorsunuz etkileri nasıl? kullandıktn önceki ve sonraki durumlarınız neler ? Bide MuschlePharm Assault diye bi workout araştırıyorm çok olumlu yorumlar yapılmış kullanan varmı ?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• zayıf biri değilsen protein ağırlıklı beslenip, sadece enerjiye yönelik takviye yapmanı tavsiye ederim...

çalışma stilinide geçici değil, sürekli yapabileceğin, hayatının bir parçası olacak şekilde ayarla. ağır dönemsel yüklenmeler cidden bunu iş olarak yapmayanlar için çok ama çok gereksiz. ben bir ara kendime göre tam hayvan gibi olmuştum, hepsinin tamamen yok olması sadece 4 ay sürdü.

altyapı sağlam oluyor tekrar başlayınca daha çabuk gelişiyor ama yine de değmiyor

mutlaka sürekli devam ettirebilecegin bir tempo oturt derim

0|0
    0|0
    • bu iş zaten nankördür bıraktıgın an sönersin. bırakmıyacaksın düzenin olacak dediğin gibi

• zayıf degılım yapılı bırıyım bu ısıde bı an once buyüyim kaslanim diye yapmıyorum . bu iş devamlılık istikrar ister bu sporu yaşam biçimi haline getirdim

Kızlar Ne Diyor 1

• Uğraşma tozla falan protein ihtiyacını besinlerle doğru karşıla yetersiz kalırsa besin takviyesi alırsın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• merhaba,bu tür tozları pek tavsiye etmiyorum,kepekli un süt kako karışımı tavsiye ederim çok protein ve enerji verir,arpa yiyebilirsin,tahin helvası,dut pekmezi özellikle kemikleri çok güçlendirir,keçi boynuzu çayı,bu yazdıklarım hem doğoldır hemde yan etkisi olmaz

0|0
    0|0
  • bence toz yada hap olaylarına girme.. hergün yumurta beyazı ve tavuk yersen çok daha iyi olur senin için.. ögünlerini protein agırlıklı olarak al..

0|0
    0|0
    • 5 yumurta sabah oglen pilay tavuk aksam ise kirmizi et seklinde. protein olayina gelirsek antremandan sora sart kas yikimini onlemk icin

• Anlasilan yarismalara katilicaksin:)

• weiderden şaşma marka olarak.

bak ben weider protein tozu +ultimate 12000bcaa kullanıyorum fazlasıyla memnun kaldım.

hele bcaa bırak sporu ölesine ic spor yapma kaslarını geriyor yinede. kesinlikle bu 2sini tavsiye ediyorum

0|0
    0|0
    • Muscletech nitrotech kullanıyorum bitti 15 gun oldu ara verip bi gun 10 sora baslamayı dusunuyorum weıder hiç kullanmadm

• sorarım dostum bugün akşama yazarım buraya

• dostum bende vücut geliştiriyorum ama şuana kadar protein tozu yada başka bir sey kullanmadım..

0|0
    0|0
    • bende kullanmıyordum dostum biraz buyuyesim geldi tabi herkezin amacı farklıdır bu sporu yapan. saygı duyarım kullananada kullanmıyanada

Yükleniyor...