Arkadaşımın Atatürk hakkında yaptığı şeye nasıl davranmalıyım ?

Benim bir arkadaşım var Atatürk'ü hiç sevmez. Hatta sınıftaki herkes Atatürkten nefret eder. Arkadaşımda Atatürkten nefret eder. Bir zaman sonra bana koluma Atatürkün imzasını dövme olarak yaptıracağım dedi. Ben de dedim sen Atatürkü hani sevmiyordun. Dedi ki kolumda hoş durur ama kızlar felan görür etkilemek için birde o dövmeyi yaptırmak ücretsizmiş dedi. Ondan yaptırıyorum yoksa bir imzasını severim onu dedi. Ben şimdi buna ne yapayım sizin arkadaşlarınız böyle yapsa ne yapardınız

Güncellemeler:
eksileri veren ben değilim arkadaşlar yorumlarınız icinde çok teşekkürler

0|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

• Ataturku sevmez, onun kurdugu cumhuriyette yasar, getirdigi inkilaplarla laik bir hayat surer sonra ben Ataturku sevmiorum. Ya bir bitmediler ya.

Ataturk olmasaydi o tavlamaya calistigi kizlarin elini bile goremezdi bunu biliyor mu o eklem bacak?

Ailen sana kendine duzgun arkadaslar sec dikkatli ol demiyor mu canim kardesim?

0|1
    0|3
    • Elbette diyor ama sonuçta okul bu böyle söylemelerinden bile rahatsız olıuyorum

• Konusma boyle insanlarla. Bana arkadasini soyle sana kim oldugunu soyleyim zaman eski zaman degil, fikirlere saygi duyma zamani hic degil

Kızlar Ne Diyor 6

• :))) bu kadar çocukça birşey olamaz yahu.

0|1
    0|0
  • Çok eziksin sen de arkadaşına

0|0
    0|1
  • Onun ben kalıbına

1|1
    0|0
  • kaç yaşında bu salak

0|1
    0|0
  • Birşey yapmam kendi saçma düşüncesi çocuğun. ha ama şöyle düşün, herkesin kendi düşüncesi. bende çok severim Atatürk'ü, kahramanımız bizim. Ama zorla düşüncelerimizi kabul ettiremeyiz

0|1
    0|0
  • O sınıf ne biçim bir sınıf. Çok yazık çok . Atürk bunları görseydi kahrından ölürdü heralde.

1|1
    1|0
    • Atatürk onların sevgisine muhtaç değil ki neden kahrolsun gizlicim?

Erkekler Ne Diyor 4

• Niye sevmediği önemli. Dini bir sebepten ötürü ise dövmeyi yaptırması zaten caiz değil. Ayrıca arkadaşının kafası epey güzel. Sevmediği birisinin imzasını kendi isteğiyle hergün göreceği bir yere yaptırıyor.

Şu an harbi harbi kıt insanlar olduğuna tekrar kanaat getirdim.

0|1
    0|0
  • şunu artık anlayın ve yargılamayın demoktartik bir ülkedeyiz isteyen mustafa kemali sever istemeyen sevmez zorla kimseyi kimseye sevdiremezsiniz. bu ülkede 30 milyonun üzerinde kürt yaşıyo onların hiçbiri sevmez türklerden de sevmeyen insan çok fazla..

o sperm beyinli arkadaşında neden sevmiyo bilmiyorum ama o adamın ipiyle kuyuya inilmez dikkatli ol hatta vatanı bile satabilir kişiliksiz.

0|0
    0|0
  • aklı yok fikri yok tek amacı a.m görmek, tarihini bilmez, geleceğini görmez, gençliğe bak. allahım sen bize acı yardım et

0|1
    0|0
  • ataturku sevmiyen birinin t.c cumhuriyetinde sizce yasamaya hakki varmi bence yok.

1|1
    0|2
Yükleniyor...