EL KASLARINI GÜÇLENDİRMEK İÇİN NE YAPMAK GEREKİR

Arkadaşlar zayıf el kaslarını güçlendirmek için ne yapmak gerekir ? El yayları var ben bu el yaylarının işe yaradığını düşünmüyorum geçen bir forum sitesinde wristball güç topu kullanıldığında 6 ayda mükemmel sonuç alındığı belirtilmişti. Sizce bu doğru mu sizlerin yöntemleri nelerdir cevaplarınız için teşekkürederim

Güncellemeler:
En iyi yöntemin mermere eli vurarak işe yaradığıı gördüm.

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• Osmanlı'da Tokatçılar'ın yaptığı gibi ellerini mermere vurarak güçlendir.

Dengeli çalışırsan el yayları da yararlıdır.

0|1
    0|0
    • Onlar elleri nasırlansın acı duymasınlar diye yapıyorlardı galiba. Doktora danışmakta fayda var güç konusunu :)

• Zayıf biri değilim ellerimde çok zayıf değil ama ben istiyorum ki maximum güç seviyesine ulaşsın deneyeceğim sağolasın

Kızlar Ne Diyor 5

• Barfiks demirine iki tane havlu atıp o havluları tutup barfiks çekmenin yararı olacağını duymuştum denemedim ama.Bence bir deneyebilirsin.

0|2
    0|0
    • Teşekkür ederim ilk defa sizden duydum deneyeceğim

• Ben el yayları ve topların işe yaradığını düşünüyorum.

0|1
    0|0
    • Wristball nasıl bunu hiç kullandınız mı el yaylarında maximum zorluk derecelısını nereden temın edebılırım el toplarında en cok zorluk derecesı olanını nereden bulabılırız

Tesekkurler

• vallahi sorular güzel de bilmiyorum. ameliyat olanlara veriyorlar o toplardan, güçlensin elleri diye fakat nereden temin ettiklerini bilmiyorum.

• Teşekkürederim sağolasın

• Bir rahatsızlığınız varsa fizik tedaviye gidiniz. medikalcilerden destek alabilirsiniz

0|1
    0|0
    • Rahatsızlığım yok el kaslarını maximum güçlendirme için ne yapabilirim diye böyle bir araştırma içersindeyim Wristball ve el yayı sordular ama belkı farklı yontemler vardır benım bılmedıgım o acıdan

• Bence doğrudur

0|1
    0|0
  • stres topu al eline

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Avucunu açıp kapamak da tavsiye ediliyor.

0|1
    0|0
  • asıl panpa

0|1
    0|1
  • El yayı var

Elizabet var

0|1
    0|1
    • Elizabetle uğraşmam manuel takılmak bize yakışmazda El yayı ile nasıl oluyor o iş :) sistemli çalışmaların oldu mu ?

• İlk kez duydum bir dene en iyisi sen.

• Tesekkurederım sagolasın

• İnşaat demircisiyim, akşama kadar kelpeten sıkıyorum tavsiye ederim taş gibi olursun .d

0|1
    0|0
  • el lastiği var bilek kuvvetlendirmek için

0|1
    0|0
  • badide birlkaç hareket vardı sanki

0|1
    0|0
  • el hareketleri incele

0|1
    0|0
Yükleniyor...