Kaldırımlarda yürürken önünüzde duran insanlar hakkında ne düşünüryorsunuz ?

Aceleniz var , ya da hızlı tempoyla yürümeyi seven insanlardan birisiniz . Önünüze sürekli birden durup sohbet eden insanlar illa ki gelmiştir . Ne düşünüyorsunuz bu insanlar hakkında ?

0|0
157

En İyi Kız Görüşü

• Az ileride insanlar oturup sohbet etsin diye park, bahçe falan var diye uyarıyorum.

0|1
    0|0
    • Bir gün biri çıkar ters bir şey söyler sinirin bozulur hiç muhatap olma bence .

• Söylesin, gereken cevabı yine alır.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 14

• saygısız ve görgüsüz olduklarını düşünürüm.. kaldırımda yürümenin bile bir adabı vardır; 3 kişi yan yana yürüyemez ve dar bir kaldırımda yürürken sizden daha hızlı yürüyenlere çekilerek yol vermelisiniz..

0|1
    0|0
    • Haklısın . Bizim insanımız böyle sohbet ede ede yan yana yürüyerek gider bir de sayıları kalabalıksa . Bir kere aniden önümde duran birine çarpmıştım arkadan kazayla çok zamansız durmuştu pardon dedi bende pardon dedim sonra :)

• ben direk söylenmeye başlıyorum bir keresinde insanlar her yerde demiştim arkadaş hala dalga gecer

0|1
    0|0
  • Tam ortalarından geçerken yol kenarında bari sohbet edin diyorum.

0|1
    0|0
  • ikisinde kafasına birbirine tokuşturup kaçmak istiyorum.

0|1
    0|0
  • 32 yerinden bıçaklayip gelinlik giydirip çalılara atasim geliyo sen duraksayabilirsin ama başkasına engel olamazsın canim

0|1
    0|0
  • Carparak geciyorum :-)

0|1
    0|0
  • yol versene yaaa kardeşim :p

0|1
    0|0
  • pardon yolun ortasında dikilmez misiniz lütfen ?!

0|1
    0|0
  • arada görmezden gelmekte fayda var ya da telefonla konuşur gibi yapmak falan... :))

0|1
    0|0
  • böyle kafalarına vurasım geliyor

0|1
    0|0
  • Kötü kötü bakıyorum bir de yavşağa bak durmuş yolun ortasında diye saydırıyorum :)

0|1
    0|0
  • Üstlerine yürüyorum genelde.

0|1
    0|0
  • oda insan bişey düşünmüyorum evladım

0|0
    0|0
  • oyyyy... dün haberlerde bir adam vardı elinde bir pıçak yürüyor, yanından geçtiği her arabanın lastiğini pıçaklıyo seri bir şekilde... bunun yürümeyen insanları pıçaklamak versiyonu varsa alabilirim... habire sollamaktan 100 metreyi 200 metrede gidiyorum amk. hele çiftler hele çiftler... anladık muhabbetiniz iyi, seviyosunuz, sevişiyosunuz, muhabbet iyi gidiyo ama yürüyün ya artık... kornam olsa daha mtlu olurdum yeminle...

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Ben artık hic muhatap olmuyorum ,son 4 metrede biber gazını sıkınca , yol acılıyor .

0|1
    0|0
  • ''Bacım bir çekil ya''

0|1
    0|0
  • Çarpar omuz atarım baktım dayak yiyeceğim bir tip küfür eder kaçarım

0|1
    0|0
  • oda değilde tam sokaktan geçerken önüme tam araba çıkıyor ya iğrite oluyorum en nefret ettiğim şey sanki beni bekliyor o anda

0|1
    0|0
  • kaldırımlarda sıkıntı yok da üst geçitlerde fıtık ediyorlar

0|1
    0|0
  • herkesin hayatı kendine diye düşünüyorum. başka bir gün o kaldırımdaki sohbet eden sen olursun, işe yetişmeye çalışan o

0|0
    0|0
  • Omzundan hafif ittiririp, pardon derim. Geçerim.

0|1
    0|0
Yükleniyor...