Erkeklern dusuncesnı cok merak ediyorm ve cok acill ciddi bir sekilde lütfen samiiyetinizle cevaplarısınzzz???

bir erkek cok sevdiği kız arkadasıyla karı koca gibi1 hafta boyunca brseyler paylasıp ona sarılasından öpmesnden aklınıza ne geliyorsa bir evin ıcınde basbasa tıpkı karı koca gibi evli hayatını yasıyor kız arkdasyla brlıkte.. sonra zamanda ortada bı neden yokken neden sogumaya baslar ayrılmak ıster.. soncda kız ona guvenıyor sevgisine kendisne herkesten cok guvenıp kendini teslim ediyor onu sevdiğini düşünerekden.. 1 hafta veya 10 gun boyunca beraber karı koca gibi bırlıkte aynı evde yasayıp sonra 1 ay snra ondan soguaya baslıyor ama kız sevgilisine daha cok baglanıp eskisnden cok daha cok sevmeye baslıyor askından deliye dönüyor.. sizce bu erkek zamanla bunları yasadıgı ıcın sureklki düşünürmü onunla yaptıklarnı öpüşmelerni sevsmlernı herseyını unutabilirmii? her an aklından gecerı pişmanlık duyarmı? :((

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Psikoloji ile açıklamaya çalışayım, kadının bağlılık yaşamasının nedeni (cinsellik sonrası) yuva kurma güdüsü ve devamında anne olma güdüsünün tetiklemesiyle gerçekleşir, yani genelde kadınlar cinsellikten sonra daha da bağlanırlar. Ayrıca kadınlar cinselliği erkeğe verilmiş bir hediye olarak görürler ve sadece değer verdikleri erkeklere hediye verirler. Yani aralarındaki bağ artar. Son olarak dokunma bağlanma - bağdaşma prensibine göre 2 kişiyi birbirine bağlar, seks ise bunun en ileri aşamasıdır bu yüzden birbirlerine bağlanırlar. Erkek konusuna gelince, erkekte bu durum böyle işlemez, erkek bağlılık istemez, evrimsel psikoloji gereği spermlerini oraya buraya bırakmaktan başka bir şey düşünmez. Şimdi ayrıca sevgili olma aşaması toplumdan topluma değişse de 3 aydan önce seks, kadının basit görünmesini sağlar, erkek bilinçaltında böyle algılar. Soğuma sebeplerinden bir diğeri de elde edilenin cazibesini kaybetmesi olabilir. Başka bir husus da şu; sende çekicilik bulmamıştır, erkekler her yattıkları kadını seksi bulmazlar, öpüşmesini, sevişmesini beğenmeyebilirler, yani ten uyumu olmamış olabilir... Kısacası onu doyuramamış da olabilirsin. Kısacası gizli kullanıcı bu işler çok detay içerir...

1|0
    0|0
    • ama sevdiğini söyluyor vede benden cok kendısı evlılgı ısteyen kısı sonrasnda bıraz yasamak ıstıyor yasayncada hadı güle güle ben aldım alacagmı sdi kım alırsa alsın senı der gibi davranısları nedr yaaa güvenıyorsun ya herseyden cok guvenıp ınanıyorsun oda bunu bile bile neden böyle yapsn sonucnda :(

• Eğer mesele hesap sormaksa senden de hesap sorar... Ama ben o boyuta girmiyorum; bence tecrübe edinmiş oldun gizli kullanıcı, eğer detaylı bilgi istersen ekleyebilirsin böyle mahrem konuları buradan konuşmak doğru değil.

• haklısın tskkr ederm yorumlarnz ıcın.. cok saolun :(

Erkekler Ne Diyor 4

• Benim anladığım kadarıyla sen sevgilini fazlasıyla şımartmışsın ve o da en sonunda sıkılıp gitmiş çünkü elinde olan bir kızsın ve artık her şeyi de yaptığına göre sana gerek kalmadı bu gibi gözüküyor durum tabii onun karakterini bilmediğim için daha fazla yorum yapamıyorum tutucu bir aileden mi geliyor yoksa böyle ilişkileri çok mu oldu kaç yıllık ilişkiniz var bunların hepsi önemli

0|0
    0|0
  • maymun iştahlı olan bir erkek çabuk soğur...normal bir erkek dahada bağlanır...ayrılsada asla hiçbirşeyini unutmaz,unutamazzzzz

0|0
    0|0
    • soguması gecermi ? :(

• ? :(

• o zaman aile faktörü vardır...ailesi başka bir kız bulup onunla evlenmesini istemiştir..ve baskı yapmışlardır..çok olur böyle

• iz bırakanlar unutulmaz

1|0
    0|0
  • ohh iyi olmuş sevişmiş kullanmış atmış

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...