UEFA Beşiktaş'ın kupasını iade etti

UEFA, daha önce resmi sitesinde yer vermediği Beşiktaş'ın 2011 yılında kazandığı Türkiye Kupası'nı bugün yaptığı güncelleme ile Beşiktaş sayfasına koydu. link

Ne düşünüyorsunuz?

0|0
8|12

En İyi Kız Görüşü

• Hamsilere de kupasını verin artık :'(

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• kupa geri verildi iyi hoşta beşiktaş men edildi

0|1
    0|0
  • O değil de 'Türkiye' kupasını neden UEFA iade ediyor?

0|1
    0|0
    • Fransa ofsayt tan atilan golle nasil dunya kupasina gidiyorsa,buda oyle oluyor.

• Burdan da anlaşılıyor ki UEFA nın Beşiktaş'la alıp veremediği varmış.

0|0
    0|0
    • bu beşiktaşın başına gelen pişmiş tavuğun başına gelmez ya valla o zaman niye men edildi :(((

• Bir yanlışlık olmuş zaten gecikme falan

0|0
    0|0
  • Hamsilerde kupa iadesi istiyordu. Onlara ne oldu ben onu merak ediyorum :)

0|1
    1|1
  • Hamsilerde kupa iadesi istiyordu. Onlara ne oldu ben onu merak ediyorum :)

0|0
    0|0
  • geç geleen bir adalet .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• UEFA nın beşiktaşa karşı bir antipatisi var sonuçta logosunda Türk bayrağı bulunan bir takımız, haliyle osmanlıdan kalma bır gıcıkları var o bayrağı gormeye tahammullerı yok. Umarım bu takımın bir gun ilk Türk Takımı olarak uefa kupasını aldığını göreceğiz onlarda ortadan çatlayacak...

0|0
    0|1
  • Şaçmalık zaten böyle bir şeyi ilk yaptıklarında o zaman fenerinki niye alınmadı dedim geri konulması iyi oldu. Ayrıca hala anlamıyorum biz usülsüz transfer yapmadan şike yapmışız gibi davranıyorlar. şike yaptığı kesinleşen lyon ve romanyadan steaua bükreş'e ceza verilmiyor. bayern münih ş. ligi maçı öncesi götzeyi transfer ederek transfer usülsüzlüğü yapıyor ve finalde oynamıyor ceza vermiyor. ama Beşiktaş ve fenerbahçe avrupadan men ediliyor. Ula fransız tohumu değilmisin fifa ALLAH BELANI VERSİN ne diyim başka :)

0|0
    0|0
  • doğrusu o bence

0|0
    0|0
  • hamsiler ümitlenmiştir yine :D

0|0
    0|0
  • şikeci platini o kurumun başında olduğu sürece uefadan bir bok olmaz .. bakınız fransaya yapılan kıyaklar

0|0
    0|0
  • Yani pek iyi olmamış. Beşiktaşta kalsaydı iyiydi.

0|0
    0|0
  • ztn bizim müzemizdeydi

0|1
    0|2
  • UEFA'dan menlerin hesabı sorulmalı

0|0
    0|0
  • yuh yaa bende uefa beşiktaşın uefa kupasını iade etti diye okudum az daha boüğuluyordum

0|0
    0|0
  • uefada çozuttu

0|0
    0|0
  • helal derim bişey demem

0|0
    0|0
  • ben fenerbahçeliyim ama beşiktaşı çekemiyo uefa beşiktaşın ambleminde türk bayrağı var ya götüne giriyo heralde bunların cekemıyorum adelet sıfır yani .

0|0
    0|1
Yükleniyor...