Şınav çekemiyorum memelerimi yok etmem lazım!

Tek bir tane bile çekemiyorum. ayaklarım yüksekte 10 tane falan çekebiliyorum. önceden çok şişmandım şimdi zayıfladım boy 180, kilo 80 heryerim fit ama memelerim ve göbeğim kaldı. mekik yapıyorum ama şınav hiç yapamıyorum. 1 yapabilsem yavaş yavaş geliştiricem yarım edin :(

0|0
5|10

En İyi Kız Görüşü

• Barfiks birebirmiş sevgilim diyodu

0|1
    0|1
    • sevgılın yanlıs bılıyo olabılır yok etmez kasa cevırır

• abi bir avuç memem var harbi sutyenlik oldu koşarken hopluyo şap şap edicek resmen zayıflayınca çok acayip oldu. erisin kasa dönüşsün ufalsın bişey olsun yokolsun

Kızlar Ne Diyor 4

• ayaklların yerine dizlerini yere koyarak başla sonra sonra gelişince normal çekersin mekiğe gelince plates topunun üzerinde bosu crunch diye bir haraket vat araştır onla başla

0|0
    0|0
  • şınav küçültüyormu bence büyütedebilir.mantıken kas yağdan daha az yer kaplar ama ağırlık çalışırsan zamanla büyür şınav fazla çekersen büyür diye düşündüm ama bir spor hocasına danış bence

0|0
    0|0
  • Cardio+diyet bir de göğüs çalışmanı öneririm spor salonunda

0|0
    0|0
  • kardiyo dene

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• antrenmansızsan şınav çekmek eziyet olur. kolların güçlenmesi lazım. her gün çek. her gün sayı yükselecek.

0|0
    0|0
  • İnterval le yagları erit dostum yani kardıyo yap kuvvetve kondisyon sitesine gir bak var orda ilacın..

0|0
    0|0
  • Ben zayıfım, barfiks çekebilmeme rağmen şınav çekemiyorum ne kadar zorlasamda olmuyor, yaratılışımız böyle herhalde, üstüne gitmemek lazım. Ameliyat olabilirsin bence.

0|0
    0|0
  • nasıl yapamıyorsun be 1.78 boyum var 83 kilom var 32 tane çekiyorym(aaylarca bodye gittim gidiyorudma sadece ara verdım bir ara )

0|0
    0|0
  • önce dizinin üzerinde çek.

0|0
    0|0
  • ben çekiyorum şınay

0|0
    0|0
    • o zaman şınanay yavrum şınanay

• o zaman yok et

0|0
    0|0
  • Kardiyo hareketleri yap önce koş , ip atla sonra ayağına kum torbası takarak yavaş yavaş koş böylelikle yağ oranını biraz daha düşürebilirsen sıkıntın ortadan kalkar

0|0
    0|0
  • küçültmek istiyorsan kas geliştirmeden önce yağlardan kurtulman lazım

0|0
    0|0
  • meme bizim işimiz 1990 beri gel halledelım :)

0|0
    0|0
    • kıllı kılı erkek memesi halletmek istiyosan hallet bilader

• lan ben neler gordum panpa :)

Yükleniyor...