Evlendikten sonra eşinizin çalışmasını ister misiniz ?

Evlendikten sonra eşinizin çalışmasını istermisiniz yoksa evde otursun evin işleriyle, çocukların bakımıyla ilgilensin diye mi düşünürsünüz ? Bayanlar sizde çalışmak istermisiniz yoksa ben evde oturmayı tercih ederim mi dersiniz ?

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• İsterim, yok öyle ekmek elden su gölden

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Aile maddi açıdan çok kötü bir durumda olmadığı sürece, erkeklerin bulunmadığı ortamlarda çalışmak şartıyla kadın çalışabilir ama mânevi açıdan kadının çalışması uygun düşmez. Boş eve çok girer şeytan, boş ev şeytanın meskenidir. Şeytan kimi görürse kaçar? Melekleri. Kadın çalışıyor, evde yok; erkek zaten çalışmakla mükellef olduğu için evde olmayacak. Peki; evdeki şeytanı kovacak melek nerede?

2|0
    1|2
  • durumum iyise çalıştırmam ve calıştığı yere bağlı cünkü çalıştığım yerlerde evli bayanların neler karıştırdıgını biliyorum

0|0
    0|0
  • ÇAlışan bir annenin oğluyum. Ve rahat büyüdük evde oturmasını istemem. Devir zor eşimde çalışsın isterim

0|0
    0|0
  • memur ise çalışmasına izin veririm eşimin askeri ücret için zahmet çekmesini istemem benim maaşım yeter allaha şükür

0|0
    0|0
  • napayım la çalışmayan kadını

0|0
    0|0
  • severek evlenirsem çalıştırmam ama görücü usülü ya da mantık evliliği olursa çalışmasını isterim ama zorlamam

0|0
    0|0
  • Çocuk olana kadar çalışabilir fakat çocuk olduğunda çalışmasını istemem. Çocuk olumsuz etkilenir o zaman. En çok ihtiyacı olan şey anne sevgisi bir çocuğun.

0|0
    0|0
  • izin verırdım...evde durup nette yanlıs bısıler yapcagını dusunecegıme calısması daha makbul

0|0
    0|0
  • nası mutlu oluyosa oyle olsun derim eşimden kıymetlımı

0|0
    0|0
  • kendı bılır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• evliyim çalışıyorum..kimse bu hakkımı ellimden alamaz ..alıcak kişiyle zaten işim olmazdı..

0|0
    0|0
  • çalışmak isterim. hatta şu ara tek istegım atamamın olması :)

0|0
    0|0
  • Çalışmasın ben çalışıp bakarım O'na <3

0|0
    0|0
  • Çalışak ^^

0|0
    0|0
Yükleniyor...