TBMM başkan Vekili: Kızlı erkekli karma eğitimi yanlış buluyorum..

Siz neler Düşünüyorsunuz? Burda asıl mesele KADIN olgusudur..İstediklerini elde ettiklerinde kadın toplum içindeki tüm hak ve özgürlüklerini kaybetmiş gözardı edilen bir unsur haline gelecektir..ilk okulda başlayan karma eğitimde acaba 6-7 yaşındaki cocukların neler yaptığını düşünüyorlar,nasıl bir ruh halindesin anlamak mümkün değil..yemin ederim zeka özürlülüğü..O vekil bunları söylerken karşısındaki dinleyici grubu kızlı erkekli ve hepsi onu alkışlıyor bu kadar aciz olamazsınız ya siz nasıl bireysiniz adam sizin yanyana durmanızdan rahatsız daha ne demesi lazım size?yazıklar olsun.

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• şuanda gerçekten aşırı derecede sinirlerim bozuldu arkadaşlar. böyle bir olaya cevap verenlerin arasında sadece 2 kişi destek vermiş ve 2 side kız. bu nasıl bir zihniyet anladım yaa. üşle ne hale gelmiş artık anlamakta güçlük çekiyorum.

0|2
    1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Kızların kısacık etek giyip, erkeklerle aynı sınıflarda okuduğu zamanları da biliyoruz. Erkekler ergenlik çağında sürekli seks düşünüyor zaten, birde kızlarla aynı sınıflarda okuması yanlış.

İki bacak göremeyecekler sapıkları, bu fikirler rahatsız ediyor.

Helal olsun ki doğru söylemiş başkan vekili.

0|0
    0|2
    • Hayir. Senin dedigin bir Iddadan öte degil ve gercekte böyle birsey yok. Bu nedenle karsi cikiyoruz.

• en fazla tecavüzün suudi arabistanda olduğunu da biliyosundur umarım...

• Yorum ilettiğin için cevaplayayım : Eşeğe ördeğe tecavüz eden de zaten karşı cinsten izole tiplerdir. Normal iletişim kuramayan insanlardan bazıları böyle anormal ( iletişim değil ) ilişki denerler. Kızlı erkekli sistem, seksin değil iletişimin yolunu açar . Kimse kimsenin bacağına meraklı ya da muhtaç değil , ihtiyacı da yok, olduğunu söyleyen güdülerini denetleyemeyecek derecede hasta demektir , tedavi görmelidir. Once insanca ve beyin akıl vicdanla yaklaşım öğretilmeli özellikle erkeklere

Erkekler Ne Diyor 6

• Adam hakli. Düsünün bi, ilk okulda bir erkek cocuk, kiz cocugunu görüyor. Neler olur neler asasafafag

Sacmalik, Erke- Kiz karisik egitim sart. Yoksa cinsiyetler arasi anlasim mümkün olmaz. Yobazlasan bir toplum cikar ortaya.

0|0
    0|0
  • ben böyle zihniyetin taaaa a. q.

1|2
    0|0
  • Oha artık yuh ulan! Bunlar iyice gerzekleşmeye başladılar.

0|2
    0|0
  • oyu onlara verenler ve sonrada olurmu ya diyenler düşünsün banane

0|1
    0|0
  • akp'ye oy veren kadınlar düşünsün.

0|1
    0|0
  • 8-10 yaşındayken çok fena şeyler yapıyorduk:))

0|0
    0|0
Yükleniyor...