Bu hareketin anlamı ne?

ona olan hislerimi biliyor ama bana düzgün bir açıklama yapmadı onu gördüğüm zaman kafamı çeviriyorum genellikle aynı ortamda bulunmamaya çalışıyorum bugün arkadaşlarımın zoruyla yanına gittim heyecandan konuşamadım zaten hep beraber oturuyorduk mesela ben bir soru soruyorum arkadaşıma arkadaşım sesli bir biçimde soruyu söylüyor o cevap veriyo ama bir kez bile yüzüme bakmadı ben de ona bakmadım arkam dönük oturdum arkamı döndüğüm de sürekli beni seyrediyormuş benim anlamadığım yakın arkadaşımın yüzüne bakıp rahatlıkla konuşabiliyor benim yüzüme niye bakmıyor sevmek suç mu

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• sen çocuğun yüzüne bakma tabi öyle olur utandığından tersliceğini düşünüp cevap vermiodur hayalinle yaşamak daha güzel geliodur şimdilik ona

0|0
    0|0
    • ama ondan hoşlandığımı biliyor ve zaten herkesin beğendiği bir çocuk ondan hoşlanan benim o değil

• valla açık ol o zaman git konuş ilk adımı ondan bekleme benim öyle arkadaşlarım vardı podyumda yürüse mankenden ayırt edemezsin hemde en kralından ama sevdiği kızla konuşmaya gelince BİLAL AĞANIN OĞLU MAHO AĞA :d:d:d:d:d İKİ KELİMEİ YAN YANA GETİREMEZDİ :d:d:d:d

Erkekler Ne Diyor 2

• Sinir olmuştur sana

0|0
    0|0
  • Belki seni seviyordur ve ona açılmanı istiyor. Utandığından sana bişi diyemiyordur.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Sorunu okurken kendimi gördüm. Biz de sevgilimle böyleydik. Çok bozardı sinirimi. Muhabbetimiz yoktu tabi bizim ortak arkadaşlar falan yoktu o benden bir üst sınıftaydı. Hoşlandığımı biliyordu hareketlerimden falan herkes anlamıştı tüm okul ahali biliyordu , bir de yan bakışları yok muydu ah çaktırmıyormuş gibi yapıyodu ama böyle yapınca daha komik oluyodu ama o zamanlar komik gelmiyordu sinir oluyordum. :D Henüz liseliydik aradan yıllar geçti hala beraberiz.

0|0
    0|0
    • ama ben ona mesaj atmıştım ilk defa birinden hoşlandım falan diye oradan biliyor yani tabii direk öyle yazmadım ama sonuç olarak söyledim

• Tamam benimki de biliyodu ama hareketlerimden dolayı.. Söylememiştim ondan beklemiştim. Anlamadım yani söylemişsin niye böyle yaptı ki bir şey demedi mi sana?

• seni tanımıyorum gibi şeyler yazdı uzun bir mesaj attı hani böyle şeyler burdan konuşulmaz diye hoşlanan insan o konuşmadan sonra tanışmaya gelirdi

• bence o çocukta seni seviyor o yüzden yüzüne bakamıyor bende olsam bende oyle olurdum

0|0
    0|0
    • ama o emin ondan hoşlandığıma söyledim çünkü ama karşılığı gelmedi ve gayet rahat görünüyordu arkadaşlarıyla konuşurken sadece bana bakmıyordu

• ben onun peşinden koşmuyorum çünkü koşamam aşırı utangaç biriyim

• demekkı oda senın gibi utangaç bırı bence utanma cek karsına konusss ogren dusuncelerını

Yükleniyor...