Deli gibi özlüyorum bütün konuşmalarımızı, onun bana bakışını

Ayrılalı 1 buçuk ay falan oldu ama hala uyuyamıyorum müzik dinleyemiyorum ağlıyorum çnkü.psikolojim bozuldu resmen unutamıyorum onu

Benden ayrılmasını kendime yediremiyorum

Geri dönmesini istiyorum

Beni kıskanmasını istiyorum

Bana fikirde bulunabilecek olanlar var mı lütfen ciddi yorumlar yapın:(((((

Bana geri dönmesi lazım neler yapabilirim mesela ?

Bu arada kuzenimin yakın arkadaşı bununla alakalı bir şeylerde yapabilirim ama ne :((((

Güncellemeler:
Fikir bekliyorummmm erkekler sevdiğiniz ne yapsa kıskanırdınız mesela fikirrrr verin:((

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• benım bırakalım 15 yıl oldu hala bakışlarını gulusunu hatırldadınmısevınc ve gozyasaları arasında kalıyorumonu özlemekten yoruldum ama asla vazgecmedım 40 cocuk annesı bıle olsa herzaman kabulum özledımmmmmmmmmmmmmm elımden bırsey gelmıyor yasadıgıgım surecede özluyecek allah yardımcın olsun

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Salaklık sende kızım kafana göre takılmak ya da başkasını bulmak yerine hala onu düşünüyorsun

0|0
    1|0
    • Sen aşık olmamışsın bence

• Birşey olmaz:) az önce de dediğim gibi seni tamamen silmemişse olumlu bile olur.ama yeniden barışırsanız foto ve ark.larını yine siler.Ki anladığım kadarıyla sen buna razısın umarım yeniden barışırsınız=) Barıştığınız zaman bana haber vermeyi unutma :D

• Tamamen silmemiş kuzenimden anladığım kadarıyla. Ama bilmiyorum tabi.silsin razıyım:dd :(((((( olur haber veririm:-) ama sanırım evlenene kadar mesaj atmıycak...

• bende özlüyorumda ne yapcan şte

0|0
    0|0
  • niye ayrıldığını da anlatsaydın keşke.

0|0
    0|0
    • Bazı yakınlaşmalarımız oldu vicdan azabı çekmiş öyle dedi kaldıramadı biraz ileri gittik

• :) ya ne desem bilmiyorum ki. biten şeyler hiçbir zaman eskisi gibi olmuyor. hani söylemeyim dedim de gerçekten bitince bitiyor. bence alışmayı dene.

• Peki sağ ol

• Neden ayrıldınız? Kim ayrıldı? Yaşlarınız kaç? Bunlara yanıt ver düşüncelerimi yazayım sana.

0|0
    0|0
    • O ayrıldı.dini ağır bastı.yaş 19

• Allah allah. Çok sudan 1 sebeple ayrılmış senden. Bana göre bu çocuk seni sevmiyor. Seninle ilgilenenleri değerlendir derim. Bu çocuktan sana fayda yok.

• Peki

• senden ayrıldı ha...sende yasını mı tutuyorsun

0|0
    0|0
    • Evet ://///

• Tamam atıcam iyi düşünmem lazım

• düşün bakalım

• Unut gitsin önüne bak.

0|0
    0|0
    • Olmuyo işte onu kazanmam lazım :-((((((

• çözemediğim olay öpüşme veya ilişki oldumu hiç sevgilinle aranızda ilişkiniz ne kadarlıktı?

birde hiç aradınmı mesaj attınmı?

0|0
    0|0
    • Öpüşme falan oldu Seviştik ama tam olarak değil sinemada ne kadar olcaksa o kadr. Sonra o vicdanına yediremedi çok dindar. Pişman oldu ve ayrıldı. Ben mesaj attım ve soğuk cevaplar verdi çok kötüyüm

• sanada hoşçakal :)

• :-)

• kızım hatırlattın tesekkur ederım :( link sana gelsın agla bıraz

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 4

• ben 7 ay önce ayrıldm ama hala unutamadım seviyorum halen daha en son ağustosta mesaj attı bana bidahada atmadı bana nişanlanıyorum diye yalan söyledi bende sözleniyorum dedim ben ona inanmadım ama o bana inandı çanakkaleden bulunduğum şehire geldi yani baya kıskanmıştı sonra o yalan söylediğini söyledi falan en son konuşmamız oydu bidahada konuşmadık arada bir rüyama giriyor mutlu oluyorum hayat bir şekilde devam ediyo oyalancak bişey bul mesela bir yavru kedi gerçekten neşe kaynağı oluyor insana ben o sayede toparladım

0|0
    0|0
    • Evet ben de Alcam yavru kedi:-D

• Zeten maziye taklrsan hep ozlersn. O yuzden ileriye bak seni mutlu edecek seyler yap dusun. Anlamyorum insanlari bazen birini kendine ask ediyorsun sonra gidiyorsun zannediyorsun ki sen gittin o tek kaldi aslnda tek bile degil yarm kaliyor ve en cok kizlar ozluyor neden? Neyse cicim bos ver o seni ozlemedikten sonra geri donse ne yazar

0|0
    0|0
  • ben 1haftadır zor dayanıyorum.hatta dayanamıyp arada mesajda attım sen gene 1bucuk ay ıyı dayanmıssın.

0|0
    0|0
  • onu unutmaya çalış aklına getirme aklına getirdikçe daha çok üzülürsün kendine hobi yap dışarı çık süslen zamanla unutursun canım

0|0
    0|0
    • Hiç kolay değil

• biliyorum çok zor bende bir kaç hafta önce sevgilimden ayrıldım çok acı çektim onu hayatta unutamam diyordum ama unutmuşum sende başarabilirsin canım sonsuza kadar onun yasını tutamazsın ya

• Haklısın

Yükleniyor...