Ison kuyruklu yıldızı etkileri neler olacak?

Yüzyılın kuyruklu yıldızı ison kuyruklu yıldızı 28 Kasım'da Güneş'in çok yakınından geçecek. 400 yıldır ilk defa bir kuyruklu yıldızı gündüz vakti gökyüzünde görebileceğiz belki...

Halen şafak sökmeden doğu yönüne dikkatli baktığınızda gökyüzünde ison'u görme şansınız var, ben henüz yakalayamadım ama umutla arıyorum kendisini...

Biraz magazinini yapalım, sizce ison kuyruklu yıldızının etkileri neler olacak dünya üzerinde?

Sizin üzerinde nasıl etki yaratmasını istersiniz?

İson kuyruklu yıldızı hakkında son bilgiler: link

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• link ben bunu bilir buna inanırım :D

1|0
    0|0
  • Bir sabaha karşı, işe giderken, bir yıldızın kaydığını gördüm. Tarifsiz muhteşemlikte bir manzaraydı. Bunun da öyle olacağı kesin. :)

0|0
    0|0
  • goremeyız bız onu ama dunyaya o gezegenımsı seylerın oldugu buluttan virüs getirdiyse işte o zaman sıctık

0|0
    0|0
  • Bunlardan birisi bir gün dünyaya çarparsa dünya infilak olur olacağı bu çeşitli zamanlarda birçok kuyruklu yıldız ve meteor dünyayı teğet geçip jüpiterin çekim alanına girdi bir gün birisi çarpar sanırım.

0|0
    0|0
  • Keşke Dünya' ya çarpsa.

0|0
    0|0
  • Kuyruk sallamasın edebiyle takilsin.

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Muhtemelen gene bir çok iletişim cihazını etkileyecek. Ve nedense böyle olaylarda baş ağrılarım olur ve tuhaflığı hissederim. Görseli yakalayabilirsem bende izlerim.

1|0
    0|0
    • ben de merakla bekliyorum...400 sene once olan olayda halk galeyana gelmis

• diktiler doğu penceremin önüne koskoca apartmanı güzelim manzara gitti işe bak ya...

0|0
    0|0
Yükleniyor...