Karın kası calısıyorum fıtness hocam ne bulursan ye dedi ..

fıtnessa yazıldım spor hocama ne yemem gerektigini sordum ve ne bulursa ye dedi. bugun tekrar sorcam ekmek şeker vs yememde sakınca yokmu yani bana saçma geldi ama bakalım neler olcak.

Güncellemeler:
dün de dediki yagı sekeri kesip proteine dayan gitsin koçum dedi sürekli et yiyemeyen biri neyle tamamlaya bilir bu eksigi ?

0|0
7|8

En İyi Kız Görüşü

• Düşük sodyumlu süzme peynir

Protein yağ kaybettiren diyet için en önemli besindir, çünkü kasın bakımını sağlayan ana besindir. Yağı ve karbonhidratı kesebilirsiniz ama protein olmadan sonuçlarınız iyi olmayacaktır. Ama bütün proteinler yanı değildir. Düşük kalorili diyet sırasındayken açlık size seslenecek. Siz karın kası yiyeceklerini seçerek açlığınızı azaltacaksınız. Bu yiyecekler yavaş sindirilecek ve uzun süre sizi tatmin edecekler. Karın kası yiyecekleri yemekten 20 dakika sonra güçleniyor. Süzme peynir muhteşem bir kazein proteinidir, sindirimi yavaş olan proteinlerden, süzme peynir alırken düşük sodyumlu almaya özen gösterin. Tuz her zaman için kötü olduğundan, sizin sağlık durumunuza ve diyetin geri kalanına bakarak karar verin. Karın kasında yapmamız gereken vücutta olabildiğince az su tutmaktır.

Elma

Eğer karbonhidrat alımını kestiyseniz, ve %5-%8 vücut yağı oranına düştüyseniz, açlık ortaya çıkacaktır. Vücudunuz bu kadar zayıf olmak istemeyecek ve sizinle savaşacaktır.Çok düşük kalorili diyetlerde (karın kası diyeti gibi), katabolik durumda (doku yırtılması) olacaksınız. Bu çalışarak elde ettiğiniz kaslar için felakettir ve azaltılması gerekir. Karaciğeriniz sizin katabolik veya anabolik olmanızda belirleyicidir. Meyvedeki karbonhidrat ile ekmek, pirinçte bulunan karbonhidratın karaciğere göndereceği katabolik olmama sinyali daha farklıdır. Ekmek ve pirincin göndereceği sinyal daha güçlüdür.

Gerekenden az yediğin için hala anabolik duruma geçmemiş olabilirsin ama bu dokulara vereceğin zararı azaltır. Meyve bu konuda sana yardımcı olacak. Günde bir iki tane elma ye. Karın kası yiyeceği olarak elma kan şekerini fazla yükseltmez ve lif sağlar bu da açlığa yardımcı olur.

onu sana diyen hocadanda kaçarak uzaklaş :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Çoğu spor salonunda ki hoca gerçekten bir şey bilmiyor hocanın dediğini yaparsan göbek yaparsın

0|0
    0|0
  • bence ekmek yememelisin

0|0
    0|0
  • internettende araştırabilirsin

0|0
    0|0
  • proteinli yiyecekler yemen gerek

0|0
    0|0
  • sabah sabah bu ne güncellemesi

0|0
    0|0
  • ne bulursan ye dedi hoca sana sumo güreşçisi yapacak seni gör bak

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• zayıf olduğun ıcın oyle demıs. bu bır deyim şeker hariç herşeyi yiyebilirsin. Seker hariç yanlız. o herkese olması gerektığı kadar bırde tuz.

0|0
    0|0
  • abartmış ne bulursan ne ye saçmadır şeker felan yememen lazm bence Çok yemek yemeleri gerektikleri dogru ama az tuzlu yağı az şekeri az olması lazm... Ve karbonhidrat protein agırlıklı olcak

0|0
    0|0
  • Hoca galiba pek ciddiye almamış seni ama dengeli beslenme+düzenli spor ile kas denilen meret çıkıyor.

0|0
    0|0
    • ilgikleniyoda aslında baya ilk gün çalıstım fenaydı yani iyi calıstırdı.

• Protein tavuk etinde fazla olur.Eğer çok yemiyorum diyorsan yumurtanın beyaz kısmı,yoğurt ve süt tüketmelisin.

• Karın kası mı çalıştırıyor yoksa göbek mi yaptırcak sana

0|0
    0|0
  • O hocanın şimdi ağzımı bozmayayım sen o hocacnın dediğini yapıp ekmek unlu ve şekerli yiyecekler yersen bak bunu söylüyorum ***NAH**** karın kası çıkarırsın gelişir fakat belli olmaz

benimkine bir bak

0|0
    0|0
  • Hoca ümidi kesmiş senden...

0|0
    0|0
  • O fitnes hocasi degl mahalle bakkali gbi konsms

0|0
    0|0
  • salaklasma karın kası cıkarmak yedıgıne baglı

0|0
    0|0