Nette tanıştığınız bir bayanın fotoğraflarına aldanıp buluştuğunuzda hayal kırıklığına uğrayan oldu mu

Beyler sorum size :)

Daha önce nette tanıştığınız bir bayanın fotoğraflarına aldanıp buluştuğunuzda hayal kırıklığına uğrayan oldu mu, gittiğinizde neler hissettiniz pişman oldunuz mu ve nasıl bir tipteydi o kişi :)

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• Netten tanıştığım biriyle fotoğrafını görmeden iki kez buluştum. Hepsi bu. Birincisinde, (yıllar önceydi) kız Fenerbahçe bayan basketbol takımından çıktı. Galiba, alt takımdandı. Ben, 181 im kız rahat 185 vardı :) Gittiğimde öğrendim. İkincisi, çantasında ustura taşıyan bir kızdı. Gerçi çok neşeli bir tipti. O baştan ayağı bembeyaz giyinmişti. Çok gösterişli. Ben de baştan ayağı simsiyah giyinmiştim. Karşı kaldırımdan bile insanlar bize bakıyordu. Film çekimi olduğunu falan düşündüler galiba. O derece :) İkisinde de kendimi aptal gibi hissetmiştim.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• kendi iç görünüşüyle yani kalbi ve taşıdığı duygularıyla sorunu olan insanların hareketi. bu insanlar alay ederken kendilerinin alay edilecek kadar bile değer taşımadıklarını unuturlar.

0|0
    0|0
  • photoshopu icat edenin amk :)

0|0
    0|0
  • öyle bisey gelmedi basıma

0|0
    0|0
  • fotoya aldanıp giden varsa maldır zaten :) yine de öyle bir durum olursa vururum :D

0|0
    0|0
  • evet kız photoshop güzeliydi sivilceler kilo vs vs harbi olsa severdim :(

0|0
    0|0
  • denemedım daha once sıze bununla ılgılı sans verebılırım:D

0|0
    0|0
  • cam açmadan olmaz o iş :)

0|0
    0|0
  • hiç başıma öyle birşey gelmedi :D

0|0
    0|0
  • Hiç unutmam şöyle bir şey geldi başıma ;

Nette öylesine biriyle tanışmıştık foto felan gönderdik karşılıklı, kız hakikaten kötüydü meğer başkasının fotolarını göndermiş ben buyum diye.

Uzun süre sohbet ettik çok sıcak kanlıydı. Bulusalım dedik bulustuk.

Bulustugumda melek kadar güzel bir kız gelmişti karşıma. :D

1|0
    0|0
    • şansa bak

• kızmadın peki ^^ yoksa o güzeliği görünce tamam no problem mi dedin hemen^^

• Aslında kızmadım, sevindim.

Ama ona kızmış gibi davrandım. ^^ Bitti gitti ya güzel bir anı bıraktı bana. :)

• ben işi fotoya bırakmam cam actırırım kardas :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...