Hepiniz mi böylesiniz ?

Sorum erkeklere!

Bence önemli olan karakterdir o insanın karakterini seversen gerisi gelir ama erkekler neden hep ön planda görünüsü tutarlar aman cirkin olmasın aman kilolu olmasın yanıma yakısın.. Sizce gercekten önemli olan bunarmı bir kızı nekadar begenmesenizde o kızla anlastıktan sonra mükenmel bir kalbi oldhktan sonra sana deger veriyorsa seviyorsa hicmi ilginizi cekmez?

Güncellemeler:
Ne siskoyum ne cirkinim! Sadece merak evet bunu yapan kadınlarda var ama beni ilgilendiren erkeklerin görüsü! Karakterin hicmi önemi yok?

0|0
1|13

En İyi Erkek Görüşü

• yapılan en saçma küçük beyinli olayıdır. kimse kusura bakmasın eğer bir insan kolu yok parmağı yok diye bir toplumda alay konusu oluyorsa siz önce gidin bir beyin nakli yaptırın. insanların kimsenin dış görünüşüyle dalga geçme hakkı yoktur. bu karşındakini o kadar kırıcı ve asağılayıcı bir şeydir ki bu senin başında değilse eğer sen bu psikolojiyi asla anlayamazsın. bu yüzdende insanların eksik yönleri kapatmak yerine onların üztüne gider ve dalga geçersin o minicik beyninle. asla düşünmezsin onun ne hale gelebileceğini ve bir gün sende onun gibi olabileceğini... hayattaysan bugünün yarınınla aynı olacak diye bir kural asla yoktur.

kimse unutmasın ki; eğer bir insanın dış görünüşüyle dalga geçiyorsanız arkanızda o kişinin aklına her siz geldiğinizde o olay yeni olmuş gibi ah alacaksınız.

1|0
    0|0
    • Cook güzel yazdın tsk ederim :) benüm demek istedigimde o kisiyi neden tanımak yerine dalga gecersin belkide seversin kim bilir..

• o teşekkür benden nedemek rica :) öncelikle ne olursa olsun o zihniyette olan insanlar hep çift karekter taşır ne yazıkki ne istediklerini bilmezler ki zaten sevmeyede yürekleri olmaz

Erkekler Ne Diyor 12

• tamam kalbi ruhu falan güzel olsun eyvallahta birazda güzel olsun canım okadarda değil.kusura bakma doğruya doğru..

0|0
    0|0
  • saygılı olmayı, doğru konuşmayı, işinde ciddi olmayı, öfkesini yenebilmeyi, adaletli olmayı en önemlisi de duruma ve şartlara göre değişiklik göstermemeyi gerektirir.karekterlik

0|0
    0|0
  • Erkekler görüşüne bakar, kadınlar bu yüzden makyaj yapar.

Kadınlar karaktere bakar, erkekler bu yüzden yalan söyler.

0|1
    0|0
  • Ben suna inanirim ilk sohbet ederim tanirim ardindan

Hz omer in dedigi gibi yuregim isiniyorsa olay zaten bitmistir :)

0|0
    0|0
  • kafa yapıma bakarım =) ilk önce

0|0
    0|0
  • tipi konumunda yanına yakışacak birini ararlar

0|0
    0|0
  • bunu recep ivedik filminde güzel vurgulamışlar tamam ruhun güzel olabilirde gel gelelim ruhlar alemindede yaşamıyoruz bir yanda kıvanç tatlıtuğ bir yandada 150 kilolu bir erkek ama kalbi güzel sen hangisini seçerdin sen farklımısın sanki yeme bizi şimdi

0|0
    0|0
  • Benim,

Ne ırk önyargım var,

Ne sınıf önyargım var,

Ne de din önyargım var.

Tek umursadığım,

kişinin insanolması

ve bu benim için yeterli...

0|0
    0|1
  • Bacım bir yanda Hakkı Bulut diğer yanda Gerard Butler

Napıcaksın Hakkı abinin yanına mı gıdıceksın

0|0
    0|0
  • Evet gerçekten önemli olan bu.

Bunun önemsiz oldugunu söyleyen erkek yalan söylüyor.

0|0
    0|0
  • hepimiz birimiz birimiz hepimiz evet oyleyiz :)

0|0
    0|0
  • şişko ve çirkin olduğun için mi kızdın erkeklere

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bu sadece erkeklerde yokki kizlarda cogunlukla öyle!Ve dürüst olalim bütün günümüzü aynanin önünde gecirip bunumu giysem sunumu o rujumu !Sacimi bu rengemi su rengemi diyen bizler neden sikayetci oluruz!?bunlari genel olarak söylüyorum sakn üzerine alinma!

0|0
    0|0
Yükleniyor...