Başbakan Erdoğan'ın ‘ULAN HEPİNİZ ORADAYDINIZ’ cümlesi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Başbakan Erdoğan'ın meclis konuşmasında Ahmet Kaya'ya saldırılan Kral TV ödül gecesinde bulunan sanatçılar! için kullandığı ‘ULAN HEPİNİZ ORADAYDINIZ’ cümlesi hakkında ne düşünüyorsunuz?

0|0
16|29

En İyi Erkek Görüşü

• güzel ülkem kimlerin ellerinde.. oğlu taksirli adam öldürdü.. ama 1 gün bile yatmadı neyse işte.. yeğeni uyuşturucu kaçakçısı çuvallarla yakalandı ne gerekiyorsa yapılsın dedi.. bu lafı dedikten sonra yeğeni ile ilgili bir daha haber yapılmadı muhtemelen ön kapıdan girdi arka kapıdan çıktı.. kendisi siyasetten 6 ay ceza yatmış.. gerçi şu var ki mecliste bulunan vekillerin neredeyse %50'si sabıkalı ve bir şey daha var dikkatimi çeken hepsi de cezaevi hücrelerinden geçmiş demek neymiş cezaevine girip hücre yatana millet vekili olmak daha bir kolay..

2|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 28

• Başbakanın üslubu yanlış ama söylediklerinde sonuna kadar haklı..!

O gece çatal fırlatanlar şimdi çocuktuk, yapmayın etmeyin demesini biliyor. Bari yaptınız, arkasında duracak cesaretiniz olsun..!

Özellikle o tuvalet konusu Kadir İnanır'a yönelikti herhalde, tuvaletteymiş. Peh..!

1|0
    1|0
  • birilerinin onlara ulan demesi gerekiyordu. bu başbakan ya da kim olursa olsun önemli değil..osuruktan sanatlarıyla bu ülkeyi yedikleri yetmiyormuş gibi bide çıkıp televolelerde vole çaktıkları hatunları gösteriyolar bize..

0|0
    0|0
  • yaaa millet akılsız başının cezasını çeksin işteee oyum boşa gitmesin diyenlere kapak olsun ahmet kaya zaten pkk lının tekii

1|0
    1|0
  • Utanmasa ''Çıkışta bekle'' diyecek asdfghjk

2|1
    0|0
  • Bu hareketleriyle başbakan değil de "boşbakan" lafını hak ediyor. Bir devlet başkanı halkına ya hatta bırak halkını kendi ağzına böyle laflar yakıştırır mı? Bu nasıl bir karakterdir? Herkesi kukla gibi dini kullanarak oynatıyor hala kalkmış bir de hakaretler yağdırıyor. Neyse ben onun seviyesine düşüp ağzımı bozmayacağım!

1|0
    0|0
  • başbakan hakkında düşünecek bişey kalmadı artık... onca şehit kanı üzerine kürdistan dyien bir insan benim nazarımda koca bir hiçtir... 2 dönem oy verdim artık bırak oyu kapıma bile yanaşamaz...

2|2
    1|1
  • 3. koprunun adı emıne olsun herkes ustunden gecsın deyınce bısey yok gezıcılere ulan dıyınce ooo vooov oldu zıhnıyetınıze sokayım

0|1
    0|0
  • ey türk uyan silkil kendine gel senin cedinin ta 5000 bin yillik mazin var sen tüm dünyayi ve yedi düveli dize getirmiş bir irksin sen ki ergenekon destaninida tarih yazmiş bir milletsin uyan kan uykusundan güçünü göster

1|0
    1|0
  • Adam saçmalama konusunda kendisini aştı sonunda. hepiniz oradaydınız dediği sanatçıların %90 ı AKP li olduğunu ya da AKP sempatizanı olduğunu açıkça ifade etmiş sanatçılardır. saçma sapan laflar edeceğine partisine alıp kendisine yalakalık yapan sanatçıların geçmişini araştırsın MR. Badembıyık

0|0
    0|0
  • Sokak dılı konusuyor devamlı

2|1
    1|0
  • Sahsına yakışan bır söylem ve provalatıf eylem herzamankı halı

0|0
    0|0
  • haha cvblara baktimda bazi akepeli kizlarin cvblarina guldum acin agzinizi sicacam dese oysh basbakain b*kunun tadi bir baska derler

1|1
    2|0
  • niye savunmadınız ahmet kayayı diyor...ve aklınca kürtleri destekliyor,bunun yanı sanı oradaki sanatçıları kürt halkının gözünde bitirmeyi hedefliyor..

ULAN HEPİNİZ ORDAYDINIZ ; lan birinizde çıkıp savunmadı,bi tek serdar ortaçta patladı olay ama hepiniz en az onun kadar suçlusunuz..diyor burada boşbakan

0|0
    0|1
  • Sözünü esirgemiyor , televiziyon karsısında diye kibarcık rollere bürünmüyor

Ezilen sürgün edilen , çatal kaşık fırlatılan ahmetkaya , şimdimi gözünüzde değerli oldu

ÖLDÜKTEN SONRAMI demek istiyor.

0|1
    0|0
  • Adamım 10 numara sanki çoğu kişi farklı konuşuyor adam bizden kardeşim adam bir gitse ülke ekonomi düzen çöker ne konuşuyorsunuz cebinizde 2 kuruşla uğraşamıyorsunuz Kalkmış başbakanı eleştiriyorsunuz

1|0
    0|0
  • adamınkafası rahat hacı

2|1
    0|1
  • Bir başbakanın bu tarz üsluplarla konuşmasını şiddetle kınıyorum!

2|0
    2|0
  • Muhtar bile olamayacak adam başbakan olursa fazla bir şey beklememek lazım

3|1
    3|2
  • Ahmet kaya "dost apoyu özledik" derken sende ordamiydin recep?

1|1
    2|1
  • ben kasımpasalı seseriyim diyor.. makmım ne olursa olsun bn kzıncaa aslıma donyrum diyorrr..

0|1
    0|0
  • HAKILI ADAM NEDİYOSA O DUR !

2|0
    1|0
  • ulan badem bıyıklı sen yokmusun sen :D

1|1
    0|1
  • RTE den beklenir

0|0
    0|0
  • simitçi oldugunda adamlığın ne oldugunu bence daha iyi biliyordu

0|0
    0|0
  • adam Atatürk ve menderesten sonra gelmiş geçmiş tüm siyasetçilerden üstün bir adam 10 yıldsa yaptıklarını diğerleri 80 yıl boyunca yapamadı hep çaldılar hep yediler hep sattılar kan la terörle uyuşturucu ile beslendiler fakat Başbakan geldikten sonra ülkem şaha geçti şahaaaaa bunu zenginler elit kesim yiyemedi erdoğana düşman kesildiler neden çünkü ekmeklerine bal sürmedi Erdoğan iyiki varsın başbakanım. türkü de kürtüde ayrılmaz kardeştir lakin ayırım yapanlar kürdistan kelimesinden dahi tırsanlar var düzen bu düzen değil artık sarılın kürt kardeşlerimize dünyada dost kalmamış bir türk bir kürt kaldı onlarıda ayırmayın. sen sahip çıkmazsan birileri sahiplenir besler tekrar başına salar akıllı olun artık yeter bu kadar genç gariban insanın ölmesi yeter artık. anlayabilene tabi.

1|0
    1|1
  • Ahmet kayaya yapilan saldirinin dogru oldugunu düsünüyorum sahsen, ama erdoganin keske burda olsaydi demesi beni cok üzdü, bende keske Atatürk olsaydi da agzina sicsaydi onun !

nasil olurki erdogan kürdistan der, nasil olurda bir vatah haininin öldügüne üzülür nasil olurda barzani ile bir araya gelir, nasil olurda kendine hassiktir dedigi bir belidiye baskani ile el ele tutar.

memleketin gidisi beni cok düsündürüyor !

4|0
    0|2
  • fırat aydınus olsa ulan dediği için kırmızıyı çıkarırdı

0|1
    0|0
  • herkez ordaymıs işte ne cekemediniz adamı ya link bunu dinle gevse bıraz :)

1|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 16

• Ona onca küfredeni koruyan ,hak etti diyen insanlar bir ulan dedi diye kötülüyorlar. o tarz bir kelime kullanmaması lazımdı ama dediyse de ne yapalım yani kaçmıştır ağzından o an farketmemiştir. sanki herkes kibar feyzo da.

2|0
    1|1
  • dedirtiyorlar Basbakan napsin, arada sirada bu tür seyler her insanin agzindan cikar.

hatasiz kul olmadigi gibi, oda hata yapabilir.

3|1
    1|0
    • Hata yapmak icin luksu yok o adaminin. Konusma tarzi hata degildir. Yilardir kagitan okuyan adam adabi bilmeli milletle konusurken. Cocuklarimiza ogrenk olmali

• Hata yapma lüksü yok mu asdfghjj :) ulan harbiden NE takintilisiniz.

• Konusma tarzi zaten hic profesyonel degil konusmasini bilmiyor insanlara iyi ornek olamiyor. Kendisi sivan perveri gercekten oy mahzemesi yaptihi yetmedi simdi de ahmet kayayi kulaniyor. Insanlarin oyunu almak icin. Kemal kilictaroglu dediyi gibi ahmet kaya yasaydi gezide olurdu ve simdi hapiste. Cikip oyunlar oynuyo timsah gozyaslari dokup mileti kazanmak icin gotunu yirtiyor adam. Oyle konusuna boyle muhamele diyim ben

3|0
    0|1
  • Dilin kemiği yok tabi ulan olmasa üslupta pek bir yanlış göremiyorum. Sonuçta Ahmet kaya da gelmiş geçmiş ender sanatçılardan. Irk ve mezhep önemli değil, ben çok severdim ..

2|0
    1|0
  • ee ne var bunda büyütecek?

4|1
    4|2
  • oy toplamak için tıpkı şivan perver gibi ahmet kaya'yı da kullanıyo işte...ahmet Kaya'ya laf söylenmesine küfür edilmesine tahammül edemiyorum..

0|0
    0|0
  • Küfür etmicem , sakinim ..

Geber Tayyip

1|1
    1|1
  • vallah ben oy vermedim o ite. oy verenler dusunsun. zaten tayoşun son senesi...

2|1
    3|2
    • Ona oy verenler halinden memnun niye dusunsun

Oy vermeyenler dusunuo

• ananıda al gitden daha masummuş.

1|2
    3|2
  • biirini al o tekine vur, ne erdoğana sabah olsun ne kayaya akşam olsun diyecem ama zaten gebermiş.

1|0
    1|0
  • o hep böyle şeyler söylüyor alıştık artık.

0|0
    1|0
  • Tam da kendisine yakışır üslup

0|1
    2|0
  • Adam kendini iyice aşmış :)

0|0
    0|0
  • Adam lafini dinlettiriyor valla k. Bakmayin da diğerleri gibi miyminti degil tam bir lider

1|0
    2|1
  • konu tayyip olunca herşey serbest dımı koyun kafalılar ? biri çıksa öldürse su adamı ellerinden öpücem yemın edıyom

2|1
    2|0
    • ne koyunu, şu tayyipçilerin hepsi boş saman kafalı hüloocular

• iyi demiş doğru demiş ne düşünecez

3|2
    5|2
Yükleniyor...