İnsanlığın gelişmesi ve ilerlemesi için en son ne yaptınız?

İnsanlığın gelişmesi ve ilerlemesi için en son ne yaptınız?

0|0
1120

En İyi Erkek Görüşü

• en son balık tutmaya gittiğimde yanıma 7-8 yaşlarında bir çocuk gelmiş beni izlemek için yanıma oturmuştu.bende ziyadesiyle memnun olmuştum.derken oltama yavru sayılacak boyutta bir barracuda takıldı.çocuk benden daha heyecanlıydı.nede olsa alışık olmadığı bir durumdu bu.balığın suyun üzerinde atlaması oltaya kafa atması filan sıradan kefal gibi balıklarda gördüğümüz türden şeyler değildir.ben balığı sudan çıkarttım ve elimde karga burun pense ile balığın ağzındaki iğneleri kibarca çıkarttım.çocuk,abi yenilirmi bu diye sorduğu zaman evet yenilir dedim ve balığı usulca geri suya bıraktım.benim için birşey değişmedi ama o balık için çok şey değişti.ve ekledim;bir avcıyı diyerinden ayıran özellik avcının avına gösterdiği merhamettir paşam.dedim.neden saldığımı sordu.bende sen balık tutmak istermisin?diye sordum oda anlamadı cevabımı.bende açıkladım.türün devamı doğanın korunması için diye.ve çocukla yaptığım 10-15dakikalık bu sohbette çocuğun ilerde bohçacı değil de balıkçı olma ihtimali biraz daha yükseldi.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 11

Erkekler Ne Diyor 19

• geçen gün ışıklarda yere sakız atan bir kadın sürücü vardı...elinde telefon..ben yanında motorumla bekliyorum..üşenmedim motordan indim yerdeki sakızı aldım ön camına yapıştırdım...hiç birşey söylemeden bindim motora tekrar...mal mal baktı yüzüme ışık yandı o sırada ..kapattım gittim!

0|1
    0|0
  • sevgilime onu sevdiğimi söyledim. Bu benim için küçük insanlık büyük bir adımdı :D

0|2
    0|0
  • bugün otobüs durağında 1 çift vardı kadın hamileydi, elimdeki beyaz leblebiyi gördü ve etrafa bakındı (sanırım canı çekti ve büfe aradı etrafta) ama yoktu ve kocasına bir şeyler fısıldadı o da sert bir cevap verip tersledi kadın kafasını büktü, bende gidip adamın yanına elimdeki paketi uzattım, ''abi buyurmaz mısınız'' diye '' YOK ! SAĞOL ! '' diyip tersledi , ulan nasıl sinirlendim ama bir şey demeden çektim gittim

0|1
    0|0
  • En son pek önemli değil de yaz aylarında fazlasıyla önemli bir şey yapacağım.

0|0
    0|0
  • bir buluş yaptım. daha ne olsun ;)

0|1
    0|0
  • sokağa çıkıp beyinin kullanma yeteneği gelişmemiş insana ve insanlığa saygısı olmayan insan benzeri tek hücreli yaratıkları katletmek insanlık adına büyük bir gelişme olacağını düşünmekteyim özellikle kaldırım boşken yoldan yürüyen arkasından motorla geldiğim halde motorun sesini duymayan embesillerden başlamak istiyorum

1|0
    0|1
  • Suyu daha az tuketiyorum (;

0|1
    0|0
  • Etrafımdakilere insanlık yapmayı severim. Bir de yaptığım işi iyi yapmaya çalışırım. Zaten kendine, yanındakilere faydası olanın insanlığa da faydası olur bence.

0|0
    0|0
  • Her insan cahil kalsın..

Cahillik mutluluktur en azından..

0|0
    0|1
    • çok bilgi korku mu getirir ?

• cehalet en büyük güçtür bkz akape

• Siyasi ideolojiden uzak bır cahıllıkten bahsettim, sağa sola çekmeyın!..

• ucan arabayı buldum :)

0|0
    0|0
  • ilk iş çocuk yapcam :)

0|0
    0|0
  • Yazıp çizerek birşeylerin farkında olmalarını istiyorum, zaman zaman ters tepkiler alsamda işe yaradığı da oluyor...

0|0
    0|0
  • Gecen gün dilenciye sadaka verdim bu olurmu :D

0|0
    0|0
  • Dürüst oluyorum son 4 yıldır, kıracaksa bile doğruları insanların yüzlerine vuruyorum.

0|0
    0|0
  • 5 Dk önce Tuvalete girdim çıktıktan sonra sifonu cektim

0|0
    0|0
  • Dünyayı ben mi kurtarıcam

0|0
    0|0
  • Ne çok şey yapmışızdır artık tam adamına sordun

0|0
    0|0
  • İnşaatlara demir sevk ediyorum her gün.

0|0
    0|0
  • Kirli don çaldım :(

0|0
    0|1
Yükleniyor...