Galatasarayda hangi yabancılar verimsiz gitmesi gerekenler kimler?

malum kadroda çok sayıda yabancı futbolcu var adam gibi çok yerli var

• Eboue chedjou ve dany gitsin yollarına asfalt döşerim maksat daha hızlı yol alsınlar
    0% (0)27% (3)20% (3)Oy Ver
  • Yaktın bizi amrabat senin yüzünden 3 puandan olduk juventus maçında defol git gözüm görmesin seni
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Albert riea geçen sene iyiydi bu sene performans olarak beğenmiyorum gitse de olur
    25% (1)9% (1)13% (2)Oy Ver
  • Muslera sneijder drogba elimiz ayağımız gözümüz bunlar dışındakilerin hepsinin eline valizlerini verip arkalarından el sallayacaksın
    25% (1)18% (2)20% (3)Oy Ver
  • Yabancı kuralı koyan tüpçünün allah cazasını versin
    50% (2)46% (5)47% (7)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
kaliteli yerli yok adam gibi diyecektim özürdilerim

0|0
6|36

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 36

• bunlar hep galatsarayın onunu kesme cabası,tupcu ıle sıkecının koalısyon kararı...muhım degıl ser odakları olacak ki şampıyonlugun tadı cıkacak,amrabat ve rıera gıtsın,hem pahalılar hemde bı halta yaramıyorlar,ıyı bır yerlı kalecı alabılırsek muslera bıle gıdebılır,aslında melo ve eboue drogbadan gerısı ıyısı bulununca satılabılır

0|0
    0|0
    • abi ya burda galatasarayla ilgili sorular soruyorum fenerliler gıcık oluyor sence devam edim mi yoksa artık soru sormaktan vaz mı geçim futbolcuların bayan olarak çok mu itici geliyor gerçi renktaşlarım memnun ama fenerliler pek memnun değiller

• ya sen takıl kafana gore,burada yazıp cızmek ıcın kımseden ıcazet almana gerek yok,begenen gelır yazar okur yorum yapar begenmeyenın cehennemın dıbıne dek yolu var

• futbolcu isimlerini biliyor olmam spor haberlerinde galatasarayı takip etmem için cinsiyetimin erkek olması mı lazım futbol maçına gitmek bayanlık oluyor da futbol konuşmak erkek işi mi oluyor

• bu sene bıraz taraftarlığa ara verıp soğutun bence bak gördüğün gibi gs ve fb arasındakı mesafe artmasın dıye gs yı şampiyon etmeyecekler bu sene. Sanırsam seneye 19 ar şampiyonlukla eşit olacak her ıkı takım. Yargıtaydan cıkan kararla fb gerı 18 e dusecek seneye yine fb yı şampiyon edecekler yıne oldumu 19 a 19 o andan sonrada sanırsam 5 yıl beşiktaşı şampiyon ederler bekletırler takımları. Bu tabıkı bir tahmin neresınden bakarsan bak gs ıcın artık bir süre ekmek yok ligde. Fenerin şampiyonlugu sılınmesın dıye dua edın derım cunku sılınmezse bjk nın onu açılır silinirse fener gaza gelır 4. yıldızı takar bacım

0|0
    0|0
    • peki beşiktaş ve galatasarayın yaptığı transferler harcanan paralar ne olacak verilen emekler o zaman hiç maçlar oynansın fenerbahçeye direk kupasını versinler en azından beşiktaş ve galatasaray maddi olarak yıpranmamış olurlar

• öyle olsa ben lıg tv almam sende almazsın spor ıflas eder coker. Sana bana muhtaçlar bu değirmenı bız donduruyoruz yanı taraftarlar. Bunları bilelim ki bıze değer vermeyenlere fazla değer vermeyelım.

• Amrabat diğerleri gibi çok şans bulamıyor bir maç oynuyor 3 maç oynamıyor maç ritmini yakalayamadığı için başarısız gözüküyor ama Chedjou tam bir haya kırıklığı ama bu sene göndermezler onu devre arasında Riera+Dany+Amrabat(Kiralik) Gitmeli yerlerine Serdar Aziz+Tarık Çamdal+Kolarov+Nani+Erkan Zengin transfer edilmeli

0|0
    0|0
  • Chedjou,riera gitsin. Danyde yabancı sınırlamasından gitsin. Ama dany güzel oynuyor yani ben severim sorumluluk alıyor.Eboue asla gitmesin adamım o benim.

Amrabat'ada laf etmeyin nan adamı seviyorum ve iyi. Bide bide bruma gitsin.Amrabat brumadan kat ve kat daha iyi. :) bu arada seni artık tribünlerde görelim harcanıyorsn buralarda :D

0|0
    0|0
    • aslında gs dışında futbolu takip etmiyorum milli maçları bile takip etmiyorum gs basket takımını gs voleybol takımını hepsini takip ediyorum

• abartılı süslü demek gerçek anlamda anadoluda kötü bir anlamı var

• Hmmm doğrudur.Ben farklı bir nickin var sanıyordum hiç okumamışsım demek ki :)

• ben e şıkkı diyorum şu yabancı kuralını çıkaran tüpcü varya... allah onu bildiği gibi yapsın

1|0
    0|0
  • Takımımızla ilgili iyi haberleri paylaşabilmek dileğiyle, seçimin ndeniyle teşekkür. ederim...

1|0
    0|0
  • En başta gönderilmesi gereken yabancı Ünal Aysal bence.

0|0
    0|0
  • Önce içimizdeki İrlandalılar giderse iyi olur, yönetim yani. En ciddi sorun yaratan yabancılar onlar şu an. Sonrasında Chedjou, Eboue ve Riera. 7.5 milyon Euro verilen ve saatli bomba bir stoper, gtü yerden kalkmayan hem saha içi hem saha dışı disiplini yerlerde olan bir sağ beki takımda tutmanın anlamı yok. Riera geçtiğimiz sezon çok katkı verdi ama hem yaşı geldi, hem de aldığı yıllık ücret çok fazla. Yabancı sınırlaması olmasa tutabilirdik ama şu an için gereksiz. Kadroda Bruma'ya yer açılması lazım. Sol bek lazım.

0|0
    0|0
  • Muslera.sneijder.drogba gereksiz bence nasılsa ligte bir şey yapamayacaksınız avrupada da elendiniz gibi bir şey boşuna para vermeyin :D

0|0
    0|0
  • A diyorum...

1|0
    0|0
  • gs komple satmak gerek hepsi verimsiz

0|0
    0|0
  • çare drogba bence link

0|1
    0|0
  • rieranın bileti kesilmeli

1|0
    0|0
  • bence kaliteli yerli de var, yerli takviyesi şart..Riera dan ve amrabattan bu sezon verim alamıyoruz, onlar gönderilebilir..

0|0
    0|0
  • dany

riera

ve geldiği ilk günden beri patlama yapamayan amrabat

0|0
    0|0
  • Sen ne degisik bir pembesin:)

Futboldan soguttun beni :)

1|1
    0|0
    • bende senden soğudum :))))

• Tamam Unal Aysal gitsin dedim bende.

• her sorumda aynı şeyi yazma yazma sende cevap vermezsin olur biter burda voleybol sorusu sorsam 3 kişi ancak cevap verir

• muslera haric hepsi gitsin.

0|0
    0|0
  • Önce Ünal Aysal gitsin

0|0
    0|0
  • galatasaray diye diye kafayı yiyeceksin psikolojin bozulacak kafanı başka şeylere ver yoksa halini iyi görmüyorum haberin ola ;)

0|0
    0|1
  • Drogba gider zaten :))

0|0
    0|0
  • yabancı sınırlaması elimizi kolumuzu bağladı eğer sınırlama olmasaydı Portekizli nani kesin bitmişti tabi yönetimin de yerli iyi oyuncuları elinden kaçırması da büyük sıkıntı yarattı

0|0
    0|0
  • devre arası için; eboue dany chedjou riera.. amrabat oynayamıyor zaten kalsa da olur. sezon sonunda da drogba ayrılmalı. drogba verimsiz değil ama 90 dakikayı tamamlayamıyor artık.

0|0
    0|0
  • mancini sneıjder riera gitsin yeter hoca şenol güneş ya da yeniden fatih terim

0|0
    0|1
  • eboue - amrabat ( bu adamdan çok şey beklyordum ama olmadı demekki psv boşuna bu kadr ucuza vermedi kayseriye) dany -riera - melo bu sene iyi o kalsın ya da drogba -melo- sneijder(iyi teklif gelirse gidebilir) bide bruma haricinde hepsi gidebilir...

0|0
    0|0
  • bence gs şılllıgı transfer etmeli =)

0|0
    0|0
  • şıllık bu takımı bırakmalı :D

0|1
    0|0
  • şıllık gitmeli :D

0|1
    0|0
  • bişey anladıysam sarışın olayımke:D

0|0
    0|0
  • defansın ortasında bulunan iki zenci çok gereksiz...

0|0
    0|0
  • ünal aysal gitse kafi.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    6

Kızlar Ne Diyor 5

• "Yabancı kuralı koyan tüpçünün allah cazasını versin" Drogba eboue chedjou melo hepsi hepsi hepsi can

0|0
    0|0
  • Riera,Dany,Amrabat hatta Chedjou bile olabilir,maksat yeter ki iyi oyuncular alalım

Ama yerli transferi yapmamız lazım özellikle de kanat bölgesine

0|0
    0|0
  • EEEEEEEEEEEEE...tüp kafa

0|0
    0|0
  • Eboue chedjou ve dany gitsin yollarına asfalt döşerim maksat daha hızlı yol alsınlar

0|0
    0|0
  • burak gitsin yeter :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...