2 aylık ömrünüz kaldığını bilseniz ne yapardınız?

2 aylık ömrünüz kaldığını bilseniz ne yapardınız?

korku ya da keder hisseder miydiniz..

0|0
4|36

En İyi Erkek Görüşü

• Eger,yenıden başlayabilseydim yaşamaya,

İkincisinde daha çok hata yapardım.

Kusursuz olmaya çalışmaz,sırtüstü yatardım.

Neşeli olurdum, ilkinde olmadıgım kadar,

Çok az şeyi

Ciddiyetle yapardım.

Temizlik sorun bile olmazdı asla.

Daha çok riske girerdim.

Seyahat ederdim daha fazla.

Daha çok güneş doguşu izler,

Daha çok dağa tırmanır,daha çok nehirde yüzerdim.

Görmedigim bir çok yere giderdim.

Dondurma yerdim doyasıya ve daha az bezelye.

Gerçek sorunlarım olurdu hayali olanların yerine.

Yaşamın her anını gerçek ve verimli kılan insanlardandım.

Yeniden başlayabilseydim eger,yalnız mutlu anlarım olurdu.

Farkında mısınız bilmem. yaşam budur zaten.

Anlar,sadece anlar.Siz de anı yaşayın.

Hiçbir yere yanında su,şemsiye ve paraşüt almadan,

Gitmeyen insanlardandım ben.

Yeniden başlayabilseydim eger,hiçbir şey taşımazdım.

Eger yeniden başlayabilseydim,

İlkbaharda pabuçlarımı fırlatır atardım.

Ve sonbahar bitene kadar yürürdüm çıplak ayaklarla.

Bilinmeyen yollar keşfeder,güneşin tadına varır,

Çocuklarla oynardım,bir şansım olsaydı eger.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 35

• Korkmazdım sanırım. Ölüm üzerine düşünmüşlüğüm, yakın durmuşluğum çok, korkum pek yok. Ama birçok hayat hikayesinden de bilirim ki hiç korkusu olmayanlar bazen ölümle burun buruna geldiğinde delicesine korkarbiliyorlar.

Keder ? Evet keder hissederdim. Sonuçta sahip olduğun tek hayattan ayrılıyorsun, hayatın içinde olan herşeyden, bundan kötü ne olabilir ?

Sanırım ilk iş boğaza gider, deniz kenarında tek başıma yürür sigara içer ve son 2 ayımı kurgulardım.

Kurgu sevdiklerimle vedalaşıp sonra da yapmak isteyip yapamadıklarımdan seçtiklerimi yapardım.

0|0
    0|0
  • Korku hissetmem. Ölümden şu an için bile asla korkmuyorum.

Eğer üzdüğüm birileri varsa önce onları ziyaret eder gönüllerini alırım.

Hiç bir zaman borçlu yaşamadım ama varsa yine araştırı öderim.

Mülkümün dağılımın yaparım.

Bir çok ağaç diktiririm. (Zaten şu an bile dikiyorum)

Beni üzen varsa bir (3 kişi hariç) kişi onlarla konuşur affettiğimi söylerim.

Herkese hakkımı helal ettiğim ama kimsenin bana haklarını helal etmemsini eğer alacakları varsa hem şimdi hem ahrette istemelerini söylerim.

Cenazem içinde ağır usul ve tören yapmamalrını, 7 ve 40 yemeklerini yapmamalarını yerine o masrafları mali durumu iyi olmayan kız öğrencilere verilmesini söylerim.

Ama en önemlisi kullanılabilecek organlarımın bağışlanmasını söylerim. (Zaten tüm organlarım bağışlanmıştır.)

0|0
    0|0
  • Hem gezmek istediğim ülkeleri gezer, uyumak yerine de kitap okurdum.

0|0
    0|0
  • Yarım Saatlik ömrümün olup olmadığını bile bilmiyorum.. Ne korkup kederleneceğim ki.. Aynen devam hayata..

0|0
    0|0
  • Hani bazı insanların yüzüne hep bişey söylemek istersin ama söyleyemezsin.

Patronuna küfür etmek , müdürüne s..tir çekmek , iki yüzlü ve karaktersiz insanlara gerçekleri söylemek bunları yapardım özellikle.

Birde herşeyimi satar 2 ay boyu sokaklara çıkar herkeze yardım ederdim ihtiyacı olan herkeze ama. Yaşlılara bakar, açlara yardım eder, çocukları sevindirir, çöpleri toplar, aklınıza gelen her türlü büyük küçük fark etmeden yardım ederdim.

0|0
    0|0
  • Birşey yapmazdım herhalde bütün gün sigara ve alkol içerek geçirirdim hayatın zevkini çıkararak ve hiçbirşeyi umursamayarak..Korkacağımı sanmıyorumm.İki kere ölüm es geçti bu sefer başarırsa sevinirim hatta.

0|0
    0|0
  • yok be ya..doya doya harcardım son zamanlarımı..

0|0
    0|0
  • 2 aylık ömrüm kaldığımı bilsem,çevremdeki herkesin mal varlığını üzerime alır sonra o mal varlıklarının üzerine kredi çeker sigorta yapardım.Sonrası dahada basit , öldüğüm gün herkes kendi malına banklalardan önce haciz getirecek ve kendi mallarına el koyacak.Sigorta bankaya benim borcumu ödeyecek.Kredi olarak çektiğim parada bana yardım edenlere eşit olarak dağıtılacak.Böylece ömürleri boyunca dua almış olurum :) Çevremdekilerin canı bankadan çok yanmıştı,ordan geldi aklıma :D

0|0
    0|0
  • dünyanın nığna koyarım işte o zaman <3

0|0
    0|0
  • tek yapacağım iş ölmeden sevdiğimi görmek kokusunu saatlerce içime çekmek isterdim.

1|0
    0|0
  • mutlu olurdum.

hızlıca 2 ayın geçmesini beklerdim :)

0|0
    0|0
  • Sürekli sevdiklerimin yanında olup güzel vakit geçirirdim.Üzdüğüm kişileri alıp özür dilerdim.Mümkün olduğunca da gezerdim.İçimden gelen tatlı güzel sözleri söyleyemediğim kişileri söylerdim.

0|0
    0|0
  • cok günahkarım :(

kendimi ibadete verirdim

0|0
    0|0
  • omru hayatımda yasamadığım seylerı tututpda 2aya sığdıramam madem oyle mutlu olmaya bakarım korku ve keder yerıne haz almaya bakardım soucuda ölümü vazgecıremeyeceğim için...

0|0
    0|0
  • çok zor bir durum

0|0
    0|0
  • Katliam.

0|0
    0|0
  • zatn öyle

hiç aynı

0|0
    0|0
  • amuagorduk bülent başgan :D kopardım kopardım 3 ay yokmuş gibi yaşardım :D

0|0
    0|0
  • 1.5 ay hayatımı yaşayıp üstüme bomba döşeyip uçakla büyük millet meclisini patlatıp tüm politikacıları öldürürdüm.

0|0
    0|0
  • valla yapabildiğim kadar allaha dua ederdim sonuçta bu dünya gelip geçici önemli olan öteki taraf... belkide bu sana allahtan gelen birşey az ömrünün kaldığını biliyorsun günahlarını affettrmek için bir şans...

0|0
    0|0
  • Hiç bir tedirginlik olmaz , olabildiğince çılgın ve dolu dolu geçirirdim o 2 ayı :S

0|0
    0|0
  • anlımı secdeden kaldırmazdım

0|0
    0|0
  • tefeciden yüklü para alır 3 ay sonra %200 faizle ödeyeceğimi söylerdim çatır çutur yerdim :D

0|0
    0|0
  • sex yapardım

0|0
    0|0
  • 2 ay az ya pazarlık yapardım :D

0|0
    0|0
  • Dua ederim sanirim

0|0
    0|0
  • ölümde yaşamın bir gerçeği ve bir parçası.aynen yaşamaya devam.kimsenin ömrünü kimse bilemez..

0|0
    0|0
  • Tefeciden borç alır hayatı yaşarım

0|0
    0|0
  • korkmaz üzülürdüm.

kızımla mümkün oldugunca vakit geçirirdim.

0|0
    0|0
  • aynen tefeciden borç alırım yüklü miktarda çatır çatırda yerim

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    5

Kızlar Ne Diyor 4

• Gitmek istediğim tüm ülkeleri gezer, birikimimi yer içer sonra son 1 haftamı ailemin yanında geçirirdim.

0|0
    0|0
  • Tayyip'i öldürmek için çaba sarf ederdim.

1|0
    0|0
  • Önüme geleni öldürürdüm nede olsa hapise girmeyeceğiz

0|0
    0|0
  • Yok ya ne korkucam, kafamda şimşekler çakmış insanım ben :)

Hayat film şeridi gibi geçti gözümün önünden , azrail bir kere selam çaktı, alışkınım :D

İçer ve sakin olurdum :D

Bunu diyen bir panik atak hastası bu arada D:

0|0
    0|0
Yükleniyor...