Hoşlandığınız birinin sizinle dalga geçtiğini nasıl anlarsınız?

hoşlandığınız birinin sizinle dalga geçtiğini nasıl anlarsınız

Benim için çok önemlii

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• Mantıksız davranır bir soylediği diğerini tutmaz gibi...

0|0
    0|1
    • ya henüz hiç konuşmadık sürekli bakıyor arkadaşları falanda bakıyor bende beğendiğini fala düşünmüştüm faceden istek gönderdim beklemeye almış acaba benim duygularımı anlayıp dalga geçiyor olabilirmi

• bilmiyorum o kadarınıda sonra o gonderirse veya adım atarsa konusursunuz. bence senin birşey yapmana gerek yok artık

• kesinlikle zaten yapmayada halim yok

Erkekler Ne Diyor 10

• Konuşma ve davranış tarzım böyle birşeye izin vermez..

Bunu anlamak da kişiye has bir durum.

0|0
    0|0
    • ya bana dalga geçiyomuş gibi geliyor ama arkadaşlarımsa tam tersi diyor dalga geçse güler falan sürekli diyorlar sana bakışlarıda hiç dalga geçer gibi değil diyorlar

• şıp diye anlarım..

0|0
    0|0
  • Senin uzerinden baska kizlara espiri yapip onlari guldurmeye calisiosa seni salak yerine koyuyorsa kesin dalga gecio:)

0|0
    0|0
    • yok öyle bir şey yapmadı hiç

• daha tanışmıyoruz bile emin ol dalga geçmesi daha kötü

• Sen ne kullanion da boyle kafa yapti tanismadigin biriyle hayaller kuruyorsun

• hoşlandığın kişi seninle dalga mı geçiyor?

0|0
    0|0
    • galiba emin olamıyorum bir türlü

• dalga geçerek

0|0
    0|0
  • trip at bakalım çekçekmi tribini

0|0
    0|0
  • o senle dalga geçmiyordur, o da senden hoşlanıyordur :)

0|0
    0|0
    • haha emin olamıyorum bir türlü sürekli bakıyor tamam iyi hoşta arkadaşları niye bakıyor sürekli

• utangaçlığını atman lazım,yani normalde erkek biraz çekinir bakmaya konuşmaya filan ama sende tam ters i bir durum var.uzun bir ders olacak bu :) özelden yazışalım mı ?

• tamam

• Benden hoşlan deneyelim

0|0
    0|0
  • pek anlamam

0|0
    0|0
  • e gayet ne bir şekilde anlaşılrı

0|0
    0|0
    • haha emin olamıyorum bir türlü sürekli bakıyor tamam iyi hoşta arkadaşları niye bakıyor sürekli

ya bana dalga geçiyomuş gibi geliyor ama arkadaşlarımsa tam tersi diyor dalga geçse güler falan sürekli diyorlar sana bakışlarıda hiç dalga geçer gibi değil diyorlar

Kızlar Ne Diyor 4

• gozunden anlicaksin :D erkekler cocuk gibi zaten hemen anlarsin normalde tabi sinsileride var cozmedi bir kac saatini alabilir, kolay gelsin umarim anlarsin

0|0
    0|0
    • aynen işim çok zor yıkıldım resmen oda ayrı bir şey sen seviyosun o dalga geçiyor

• öyle bir planım var peşimden koşan baya çocuk vardı bunun yüzünden reddettim hepsini kime yanaşayım şimdi bilmiyorum

• bak iste :D uzulme sen plani uygula bakalim bu cocugun derdi neymis :) bol sanslar sana

• Ne yapıyor mesela? ona göre cevaplanıcak bir soru

0|0
    0|0
    • ya sürekli bakıyor arkadaşları falanda bakıyor bende beğendiğini fala düşünmüştüm faceden istek gönderdim beklemeye almış acaba benim duygularımı anlayıp dalga geçiyor olabilirmi

• Her ihtimale karşı duygularını belli etme zaten her şekilde o senin peşinden koşmaya devam edicektir

• ya ben zaten artık hiç bakmıyorum ona ama arkadaşım söylüyor bana baktığını ne yapmaya çalışıyor çözemedim kafayı yiyecek gibiyim

• bendede aynı dert bugun sınırlendım cok ona kızgınlığımı belli etmye calıştım salak salak sırıttı beni daha cok delirti dalga mı geciyor acaba

0|0
    0|0
  • Ne söylediği artı nasıl söylediği önemli.Bu iş biraz sana kalıyor yani.

0|0
    0|0
    • ya daha henüz konuşmadık hiç hareketlerden nasıl anlarım diye merak ediyorum

• ya onuda denedik arkadaşım dalga geçmiyor iyice baktım dedi ama ben kararsızım

• Bir öneride bulunacağım ama dikkat et.Onun görebileceği bir yerde arkadaşlarınla aranda komik bir şey geçsin.Ne tepki veriyor bak,tabii sen bakma arkadaşların baksın.Komik bir şey olacak diye rezil olma sakııın.

Yükleniyor...