Sevgilim çok yakışıklı onu herkesden kıskanıyorum

Ben de güzelim tabi ama o inanılmaz yakışıklı ya da bana öyle geliyor.. nereye gitsek bütün kızların gözü onun üzerinde yanında benim olup olmamam önemli bile değil kızlar için, benim yanımda bile yanaşıyorlar, tuvalete arkasından gidiyorlar, telefon numarası bırakıyorlar.. erkek arkadaşım tepki vermese bile ben acayip kıskanıyorum. Belli etmekte istemiyorum öz güveni eksik bir insan gibi davranmak istemiyorum ne yapmalıyım? Onun başını öyle bir döndüreyim ki sadece gözü beni görsün, sadakatinden şüphem yok ama daha da bağlansın istiyorum. Püff nokta zekama ve asilliğime vurulmuş ve basitlikten hoşlanmayan biri... cazgırlık yapmak istemiyorum yardımlarınızı bekliyorum

0|0
7|12

En İyi Kız Görüşü

• seni anliyorum, zor bir durum ama her kiskandiginda derin derin nefes al gozlerini kapat o benimle o benim de bu sana iyi gelicek ve kendine guvenmekle en iyisini yapiyorsun, sakin onun yaninda kiskanclik krizine girme zor olsada kendine Hakim ol ve sonunda sen kazanicaksin, onunda senle oldugu icin sansli oldugunu anlamasi gerek ve HERGUUUN :) hep bakimli ol sadece ona odaklanma hayatta baska seylerlede ilgilen yani butun ilgin onda olmasin buda onu anlasin :) evet umarim hersey iyi gecer

0|1
    0|1
    • teşekkürler bu iyi geldi :)

Erkekler Ne Diyor 12

• zaten olayı cozmussun... bence kuruntu yapma... senı gercekten sevıyorsa baskalarına bakmaz. cocuk neymıs yaaa.. valla ben 27 yıllık ınsanım bole her kzı bakıyor wc ye arkasınedena gıdıpte kumaralar alıyorlar buole ıbsye gormedım . bır ıkı olmustur ama her kız kosuyor pesınden valla enteresan .ama sadık ve sevıyorsa endıselenme... onun bı kızda etkılengı seylerı ona verebılıyorsun zaten senın dedıgıne gore senn zekana ve asıllıgıne hayran onu kendıne baglayacak bzı syelr bul. her erkegın sevdıgı seyler. bız erkekler basıt seylerle mutlu oluruz..

0|0
    0|0
    • abartmıyorum sevgili olmadan önce de karşılaştım bu durumla çok kız var geçmişinde acaba onlardan birimidir diye geçiriyorum aklımdan, kafayı sıyırıcam

• ee ama sen gemsınde cok kız olmus bırıyel beraber olmayı kabul etmısısn o da senı etkıledıkı kabul ettın . yakısıklılıga vurulup dusunmeden kabu letmeyeydınya kafanı bukadar kurcalayacaktı madem.bence oz guvennı yuksek tut. onu elınde tutnak ıcın caba goster oda sevıyorsa aldatmaz baskalarına bakmaz... zaten nıyetı varsada yapcak bısey yok gıdecek olan zaten gıder. bole bırının ardınedenada aglanmaz

• doğru söylüyorsun

• lise kaçıncı sınıfsın ?

0|1
    0|0
    • üni son canım

• bu işin taktiği yokki.. adamı tuzaga falan düşürmekten bahsetmiyoruz :)) evlen işte yani işin adını koy biz ayrıldık okuldan sonra herkez evine köyüne dönünce ortak paydan geride kalıyor.. yüzük tak en azından söz iste falan..

• ben isteyemem daha 2 buçuk ay oldu zaman gerekli biraz daha

• Ya ne kadar güzelsin abooo

0|0
    0|0
  • cok yakısıklıysa her kız bakıyorsa ve ılıskınız su ana kadar bunlara ragmen hıc bır sıkıntı olmadan devam ettiyse zaten karsısına kate upton gıbı bı hatun cıkmadıgı surece senden baskasına bakmaz aldatmaz.

0|0
    0|0
    • ben bu kıskançlığımı nasıl atabilirim.. hemen yüzüm düşüyor neşem kaçıyor.. çok kötü bir görüntü

• arkasından tuvalete gitmeler numara bırakmalar sanki behlül le çıkıyorsun.yapma bukadar sallama sende

0|0
    0|0
  • aldatıldığını düşündünmüpeki

0|0
    0|0
  • sitres yapma sen bu dusunce tarziyla zagten onu kaybedersin.

0|1
    0|0
  • şımartma...

0|0
    0|0
    • yok şımartmıyorum, zaten çokta kolay elde ettiğini söyleyemem belkide o yüzden cazip geldim... bundan sonrası önemli

• teşekkür ederim :)

• ağır ol bostan gelesin demiş atalarımız sende bu potansiyel var kullan e hadi..:)

• biraz peşinden kşmasını sağla

0|0
    0|0
  • bu kadarı zararlı

0|0
    0|0
  • Kıskanma yakında kaybedersin onu,kıskandığınla kalırsın...

0|0
    0|0
  • uyan rüyadan ya erkeğe numara bırakan kızlar, tuvalete peşinden giden kızlar falan haha hangi filmi izledin en son? :)

0|0
    0|0
    • bu saatte niye entrika çevireyim mal mısın yazmayın o zaman

• peki bunu da deneyeceğim, teşekkürler

• anlaşabildiğimize sevindim. dediğim gibi cazgırlık sadece sana zarar verir, küçük düşürür. hep asil ve dik duruşunu sergile. sevgilin kendisi görsün diğer kızlardan farkını, sen onun gözüne sokmaya çalışma.

Kızlar Ne Diyor 6

• pöfff ne saçmalamıssın birincisi güzellik görecelidir sana yakışıklı gelen bana gelmez baan gelen sana gelmez gibi kime göre neye göre yakışıklı

ayırca sevgilisi yakışıklı diye rahatsız oalnı da ilk kez görüyorum hava mı atıyorsun sevgilim yakışıklı diye bu neyin egosu yani ayırca şu kızların çoğuna çok şaşırıyrum yok yolda kızlar bakıyormuş falan

bir tanıdığımda var öyle çocukla bir yere gidince o bakıyormuş bu bakıyormuş kıskançlıpından delilrirmiş haa tabii hiç kimsenin işi gücü yokta yanında seviglisi varken adamı kesecekler öyle bir dünya yok kim ki süzülecek od erece sanki ünlü birisi

0|3
    0|0
    • sanki anım sanım belli de hava atıcam burda hiç işim yok bu saatte. Güzellik görecelidir ama bir erkekte boy pos ve de yüz güzelliği varsa genel geçer bir şeydir bu.. Evet rahatsız oluyorum başkalarının bakmasından, kaç kere yanımda bile zarf attılar umrumda değilmiş gibi davranıyorum ama nafile kendi çizgimi aşmadan ne yapmam gerekiyor bunu soruyorum. yardımcı olamıycaksan yazma kardeşim

• saçmalamış işte sevgilisinin yakışıklılığıyla ilk rahatsız olan insancık

• çünkü benim için sevgi saygı vefa herşeyden önemlidir dış görünüşün bir önemi yok. abau çocuğun kollarına da öyle hemen yakışıklı diye atlamadım uzun bir yol katettim onu geçmişiyle kabullenbilmek için. Eski sevgilim çok çirkindi ama bana aşıktı değer veriyordu ben yine de çok mutluydum, bir şekilde yollarımız ayrıldı... Bunları anlatıyorum ki asıl sorun onun yakışıklı olmasından rahatsız olmam değil, kendi tepkisizliğimden ne yapacağımı bilememden ötürü rahatsız olmam bunu da sen anlayamazsın

• Tek yapman gereken özgüvenini yüksek tutmak. Şımarmadan ve küstahlaşmadan tabi...

Böyle olursa kaybetmeye değer olmadığını anlar.

0|0
    0|0
    • peki o durumda ne yapıcam, öz güvenimi yüksek tutmak için ne yapabilirim

• peki teşekkürler hanım hanımcık olucam :)

• Rica ederim :) mutluluklar

• Çok yakışıklı erkeklerden genelde kızların ona hayran olmasına alışkınlardır. Öyle numarasını veren kızları falan çok basit görürler.

0|0
    0|0
  • büyü yap :D

0|0
    0|0
  • kızlara haddini bildirmeyi dene

0|0
    0|0
  • tescilli yakışıklılardan biriyle mi çıkıyon

0|0
    0|0
Yükleniyor...