Aytunç Altındal'ın Ölümü Hakkında..

Ne düşünüyorsunuz ? Ben kitaplarını ve çalışmalarını takip eden birisi olarak, diyebilirim ki bu adam ölmedi, öldürüldü. Doktoru da buna yakın açıklamalar yaptı. Siz ne diyorsunuz ?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Arada yaptığı programları tekrar tekrar izlerim şimdide izlerken aklıma geldi burdan arattırdım hakkında soru sorulmuşmu diye kesinlikle öldürüldü inanılmaz bilgi birikime sahipti kesinlikle yoğun koruma altında tutulmalıydı bu adam bildiklerinden istifade edilmeliydi. herkesin iç yüzünü gizli yapılanmasını deşifre ediyorduki bildiklerinin küçük bir kısmını söylüyordu. bir programında bu bilgilerle kendisini yaşatmayacaklarını suiakastten korkup kormadığını sorduğunda söylemezsemde kendime ayıp etmiş olurum diye cevap vermişti. kendi kanaatim yıllarca onların içinde hristiyanmış gibi bulundu kurduğu dostluklarla tüm bilgilere sahip oldu. zaten kendi söyleminde havass olduğunu bir çok anlamı olsada ajan yakıştırmasını yapmıştı kendi için. elindeki tüm gizli bilgiler arşivlerde onunla beraber yok oldu gitti Allah rahmet eylesin

0|1
    0|0
    • Bildiğim kadarıyla Masonların kullandığı İsviçre'deki eve gidiyor, evi orada çünkü. Sağ gidiyor, döndükten sonra hastalanıyor ve ölüyor. Bu kadar tesadüf olamaz.

• Tapınak şovalyelerinin binasının tam karşısında evi. son 1-2 yılda yaptığı açıklamalar yüzünden öldürüldü önceden ser verirdi sonrasında sırları ifşa etti

• Çok feyz alınması gereken dolu dolu bir insandı adaşım.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Kendisi aile dostumuzdu. Aytun Altındal tapınak şovalyeleri tarafından zehirlenmiştir. Kesin bilgidir. Bize düşen onun öğretisini yaşatmak ve kurulmaya çalışılan bu düzene karşı bilinçli hareket edip insanlığı savunmaktır.

0|1
    0|0
    • Kesinlikle. O bilgiler havada kalmamalı. Öğrenilip öğretilmeli.

• pek bir fikrim yok aslında

0|0
    0|0
  • bencede öldürüldü

0|0
    0|0
Yükleniyor...