10dk'nızı ayırıp bir-iki nasihat verseniz :(

benim manitam vardı. 2.5 seni ömür verdiğim birisi.

1 hafta önce. ayrıldım. ayrılma sebebi ise

bunlar 2 kız evde kalıyolar

diğer kız arkadaşı sınıf arkadaşını getirmiş(erkek) ders çalışmak için v.s.

benim kızın yatak odasında ders çalışıyor 3 kişi.

neden başka yerde değilde senin odanda dedim. mutfak var misafir odası var, hiç olmadı o kız kendi odasında o çocukla çalışırdı dedim. birdaha bu olmayacak. çok istiyosa kendisi ysalnız çalışsın onunla dedim. geldiğinde sen kapını kitler yatarsın dedim.

iyi birisi filan dedi. bende nekadar iyi olursa olsun. Sonuçta erkek dedim. laf gelir dedim

ben biliyorum sen biliyorsun ev arkadaşın biliyor. Ama başkaları yanlış anlar dedim

AYrılma sebebini anlamadım. onu geçtim. Annemle filan iyi anlaşıyordu. ona niye sitemini yansıttı anlamadım bir türlü

Ben kendimden beklerdim. Yalan değil. Hayattaki herkesten bekledim. Ama beni bukadar seven birisinden beni bırakmasını beklemezdim . kafayı yicem. Kendime neden diye soruyorum. Aklıma birsürü şey geliyor :( Sizce bunun tavırları neden birden değişti?

[Ben unutamıyorum yaşanılanları o nasıl unutuyor anlamıyorum:(((

Güncellemeler:
Arkadaşına dediklerimi söyle dedim. Aşkım-canım-kuzum gibi konuşarak herzamanki gibi sohbeti kapattık. Ertesi gün olduğunda bana dediki, Diğer arkadaşımla konuştum, Resmen bizi o. yerine koydun dedi sevdiğim kişi., Ben dondum kaldım zaten. Ben şuan bile arkasından kötü bir cümle kurmuyorum. Onlara o şekilde itam etmişim. :(
benim bu 2.5 yıllık çıktığım kişi, Af edersiniz ama, Bana kpk gibi aşıktı. benim için canına bilekıymaya kalktı. Ailesi karışmıyordu. Babasıyla tanıştım. Annesi biliyordu.Teyzesiyle tanıştım. Babaannesiyle tanıştım. Onu anne babamla tanıştırdım. bir dediğini 2 etmedim. Bayan kuaförlüğüne yeni başlamıştım, Kuaförlüğü bırak dedi kuaförlüğü bıraktım. yapabileceğim herşeyi yapdım ama bu şekilde yapması beni, Af edersin abla aba got üstü oturttu.

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• erkek arkadasımda bu sekılde davranmıstı annesıyle aram cok ıyıydı ve aılesı ıcın bı suru sey yapmıstım hepsını görmesden geldi dicegım şu kı baska bırı vardır

0|0
    0|0
    • Sordum yok dedi. Bundan sonrada hayatımda kimse olmayacak dedi. Okuluma bakacağım dedi :(

• Peşini bırakmamiçin en iyi neden bu olurdu. Ama söylemedi.

• asla terkeden böyle bısey söylemez hep ıyı bılınmek ıster kötu anmanı ıstemez ben aylarca ugrastım baskası oldugunu ona söyletemedim ve hala bir gun olur yıne belkı baslarız dıye konusyodu.

Kızlar Ne Diyor 2

• Sevmiyor artık bence çnkü hatalı olan o yani mantıklı bir açıklamada yapmamış sen üstüne gidincede bahane olmuş bence ..

0|0
    0|0
    • Eğer çıkarken sevdiğini hissetmeseydim, Artık sevmiyor derdim. Ama 1 gündede insan soğumazki :(

• Demekki öncedende varmş 1 günde elbette soğuyamaz kimse kimseden..

• Erkekler sevince hatunlardan daha derin ve kalıcı severler.Olay bu.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Bunun için ayrılacaksa ayrılsın.Bence sen doğrusunu yapmışsın.En ufak sorunlarda seni yarı yolda bırakan insanları hayatından silmeyi bilmelisin.Bırak seviyorsa zaten döner .Ama ne olur ne olmaz bir ara son kez konuş fikirlerini al

0|0
    0|0
    • ev arkadaşımı doldurdu diye düşünüyorum. Konuşmak istemiyor ki.

• sen mi ayrıldın o mu tam anlamadım burda sen haklısın tabiki ne demek erkek olcak kaldığı yerde haşa annene sitem yapmış çok ayıp etmiş senden skılmış olablr ya da başka biri olalbr hayatında üniversite insanları çok değiştiriyo çok örnek gördüm seni umursamıyosada sende umursama bakalım ne yapıcak dayan ve sana yaptığının aynısnı yap

0|0
    0|0
    • Umursamadan edemiyorumki. Yeni bir gün doğuyor, Tamam artık hatırlamayacağım diyorum. Akşam oluyor hadeee, Yine efkar doluyorum. Bende çok şahit oldum. Hatta bu lise sondayken değişirse üniversitede değişir dedim. 1.senesinde yurtta kaldı. 2.senesinde bir kızla birlikte eve çıktı. Sonuç olarak değişti ama yanlış zamanda yanlış şekilde değişti. Bir anda oldu. Zoruma gidende bu zaten :( Farkında olmadan karnına bir yumruk yersinde nefes alamazsın ya. Aynı durum bu.

• benim arkdaş 5 yıl çıkmıştı onlar bıtrdı unuttu bile şimdi arkdaş sende unutrsun ama bilmiyorum artık senden soğumuşta olalbr başka birisde olablr pek üstelem üstüne gittkçe daha çok kaçar seviyosa zaten geri döner merak etme

0|0
    0|0
  • :) boş vr gitsin

0|0
    0|0
    • Keşke boşvere bilsem. Aklımda bitirirken içimde sıkıntı başlıyor. İçimi ferahlatırken, Aklımda geçmişin hayalleri canlanıyor :(

• arkadaşlarıma katılıyorum

0|0
    0|0
  • bırak ayrılacaksa ayrılsın

0|0
    0|0
Yükleniyor...