Sevgilisi olan bir erkek benden hoşlanıyor. Sizce amacı ne?

Benden bir sınıf üstte olan bir cocuk var. 3.yılım okulumda ve bu cocuk ilk yıldan beri her zaman bana hoş gelmiştir.Ama düzenli bir sevgilisi oldugunu da biliyorum. 2 hafta önce beden dersimiz vardı ve o da bahcedeydi. Biz voleybol oynarken tam karsı banka oturdu ve sürekli gözgöze geldik.Benimle ilgilendigini gözünü kacırmadıgını tüm arkadaslarım söyledi. Ben yanlıs anladıgımı düsündüm cünkü böyle bisey beklemiyordum.Onu tanıdıgımdan beri hep aynı kızla gördüm. Simdi durup dururken benimle ilgilenmesi bana sacma geldi. Bugün kantınde arkadasımla otururken önümüzden gecti ve bana afiyet olsun dedi gülümseyerek ki cocugun benim ismimi bildigini bile sanmıyorum. 10 dk sonra bahcedeydim ve uzaktan geciyordu onlarca kisin icinden kafasını beni görmek icin yaptıgı bir hareketle selam verdi. Ben sasırıp kaldım. Herkes hoslanıyor damgasını koydu. Bakısları hıc normal degildi belli ki ilgisini cekmistim. Ama amacı ne? Bugüne kadar bir gözgöze gelmisligimiz bile olmamısken bu ilginin nereden geldigini anlayamadım. ARKADASLAR LÜTFEN AKIL VERİN AKLIM KARISMIS DURUMDA

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Sadece başlangıcı yapmış. Yani seninle tanışacak ileride, hazır ol :)

Ve sevgilisi oldugunu söylemişsin, demek ki sevgilisinin olması birşey ifade etmiyor onun için, arayışta demek ki, seni tanıyacak, seni çözecek ona göre hareket edecek. Senden hoşlanıyor.

cut.

0|0
    0|0
    • İste böyle baslagınclar beni fazla etkiliyo. Basitce yaklasmadı direk gelip numaramı isteyebilirdi ama sanki daha önce konusmuslugumuz varmıs gibi normal sekilde afiyet olsun veya görüsürüz anlamında hareketler yaptı .

• Özgüveni yerinde olan birisi. Ben bir hevesim ona göre öyle geliyo bana

• Madem öyle zorla o zaman, mesela ima lı görüşürüz hareketleri mi var, umursama :) Hiçbir şekilde tepki verme, kendi kendine can çekişsin, özgüveni ne kadar hem ölçmüş olursun .)

Erkekler Ne Diyor 6

• oo yedek kadroyu geniş tutmaya calısıyor ya da seni seksi buluyor cinsel olarak istiyor

0|0
    0|0
    • İlgisini cektim biliyorum ama sevgilisi de güzel ve ondan kücügüm

• Niyetinin iyi olmadıgı aşikar

• Çantada keklik meselesi her daip bir istepne (yedek) olmak zorunda biri vermez ise diğeri mutlaka verir bana soracak olursan hemen kapılıp verme biraz nazlan sonra ver :)

0|0
    0|0
  • ya amaç başkadır ya da çocukta iş yoktur uzak dur dicemde sevgilisi varken sana asılıyosa zaten iş yoktur bence uzak dur

0|0
    0|0
    • Bende öyle düsündüm.Ama cocuk hic öyle nasıl desem basit bir erkek degil herseyiyle kaliteli duran birisi.Bakısları cok farklıydı

• Abayı yakmak degil. Cünkü cocuk okul icinde farklı cool bir durusu var ve ben bunu arkadaslarıma her zaman söylüyodum. Böyle bir sey beklemiyodum onun etkisindeyim

• benimde kastettiğim bu zaten :) bak etkisindeyim diyosun

• grup isityor

0|0
    0|0
  • Öyle şerefsizler böyle fırsatları vermeyin az kadınlık gururunuz varsa... Lütfen !

0|0
    0|0
  • senden hoşlanıyor seninle sevişmek istiyor muhtemelen eğer sevgilisi varsa budur yani

0|0
    0|0
    • Sevgilisiyle de sevisebilir cünkü sevgilisi öyle biri.

• elinde bir ayakkabı var tamam mı bayağı dayanıklı böyle çoğu kıyafete de uyuyor sonra avmde giderken başka bir tane görüyorsun hani diğer ayakkabı tamam her şeye uyuyor ama bu ayakkabı da taytın altına öyle bir gider ki belki diğerinden bile iyi ve denemek istiyorsun satın alıyorsun. Şimdi taytının altına giyecek 2 ayakkabın oldu hayırlı olsun :D

• ahahhahaha :D

Kızlar Ne Diyor 1

• sevgilisi olan erkeklerin huyudur hoşlanırlar. kaybettikleri erkekliklerini yeniden hatırlamak amaçlıdır birçoğu. ne yazık ki sevgilileri onları günden güne çocuklaştırıp kendilerine bağımlı hale getirmeye çalışır yazık bu adamlar da erkek olduklarını unuturlar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...