Erkek arkadasımın kardesi vefat etti ve yanına gitmeliyim fakat bazı sorunlar var.. Sizce ne yapmalıyım?

5 aydır gerek ailelerimizin gerek karşılıklı ikimizin yasadıgı birçok sorun var..Biz tanıştıgımızda o evlenmek üzereydi vesaire..Fakat şimdi boşanıor..Ailesi dahil herkes en başından beri beni biliordu ve aileler birbirine girdi sorunlar oldu..Erkek arkadşm bırakmadı beni bitürlü ve kızla zaten ilişkilerinde önceden beri sorun oldugu için ayrılmayı düşünüyorlardı.Sadece aile baskısıyla evlendiler..Her neyse tüm bu şartlara ragmen biz beraber olmayı başardık 5 aydır..Bu süreçde 3 gun once benle telefonda konusurken kardeşinin ölümüne tanık oldum telefonun ucunda..o Şu an çok kötü ve şokta.. Kimse dstek olmuor..yanında sadece annesi ve babası var onlarda cok kotu durumda zaten.Ben Şu an yurtdışındayım..Ve kendimi mecbur hissediorm yanına gitmeye..Oda yalvarıyor gideyim diye..Bana ihtityacı oldugunu biliorm.Ama ben oraya gidersem . ve gittigim duyulursa ailesi bu durumdan rahatsız olur die çok korkuorm.Ki zaten babası telefonda oglunun öldügü gece.. başlarına birçok dert açtıgımı beni bulacagını bunların hesabını soracagını soyledi...Gerçi acısı buyukdu kendinde degildi die düşün

üorm ama benden nefret eddigini de anladım bu cumlelerden..Şimdi sevgilim için herkesi bir kenara bırakıp yanındamı olmalıyım? yoksa onu ailesi ve acısıyla başbaşa bırakıp uzaktan ona destek mi olmalıym?(bırakırsam bunu atlatamayacak biliorm) Cevaplarınız için çok sagolun..bu uzun soru için de kusra bakmayın..

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Ne olursa olsun sen evlendiğini görünce bırakmalıydın .. madem boşanıyolar sebebi sen olmalısın

git git yanında ol

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• başı sağolsun. gitsen dert, gitmesen dert

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Saçmalama tabiki de bir dakika olsun empati kur Allah korusun kardeşini kaybetsen erkek arkadasinın yanında olup sana destek olmasını istemez mısın ? Ne olursa olsun git yanına kötü günde yanında olmazsan ne zaman olacaksın ?

0|0
    0|0
    • biliyormm. bende gitmek isterim tabikii.. tabiki yanında olmayı cok isterim..ama Ailesini kaybetsin istemiorm..tartışsın istemiorm...ailesinin tek destegi o artık...

Yükleniyor...