Değerini kıymetini sonra anlayıp pişmanlık duydunuz mu siz hic?

En delikanlı mevsimdir kış, yüzüne yüzüne vurur yalnızlığını...

Çünkü temiz kalbi insanlar asla rahat yaşayamazlar; çünkü hayatlarını hep başkalarına feda etmekle geçer...

Siz hiç sizi herşeyden çok seven. Öyle ki; herşeyi göze alabilecek kadar seven; emek veren; saygısını yitirmeyen; sizi her zaman bekleyebilecek kadar bağlı bir insanı terk ettiniz mi?

Yani şöyle sorayım. Birlikteyken görmediğiniz, onu onun sevdiği kadar sevmediğinize inandığınız; hatta arkanıza bakmadan terk ettiğiniz birini hiç sonradan özlediniz mi? Kimsenin o olamayacağına inandınız mı PIŞMAN oldunuz mu hiç? Olduysanız da ne zaman ve ne şekilde anladınız bu pişmanlığı? Tekrar kazanmak için uğraştınız mı?

sevdiklerimizin değerini ne zaman anlıyoruz biz ne sartta?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• değerini sonradan anladım köpek gibi pişman oldum ama artık çok geçti çünkü evlendii

0|0
    0|0
    • ne kadar sonra anladin, kac ay sonra kac yil sonra mesela...son pismanlik fayda etmiyor demi bazen, keske gec kalinmadan bilinse degerler :(

• kaçtığında zaten ayrılmamıştık kaçmadan önce de anlamıştım değerini geç kalmışım.. keşke keşkeler hiç olmasa

Erkekler Ne Diyor 6

• pişmanlık her zaman olur elbettekı ne zaman olacagının cok bı onemı yok 3 gun 3 ay 3 yıl farketmez ama o saydıgın guzel özellıklerın tamamını tasıdıgınıda sanma cunku hiç bir ilişki tek basına sebepsız bıtmez kımbılır sen nelere cevap veremedın nerelerde hatalı kaldın nerelerde yanlışi yaptın onlarıda dusun sen ama pişmanlık olsada son pişmanlık fayda etmıyor artık şartlar değişiyor duruş degısıyor bakiş acısı değişiyor vs.vs

0|0
    0|0
    • Hatalarım var elbette. Mesela beni aldattığında hatasını yüzüne vurmamak gibi. Diğer kızla yaşadıklarını anlattığinda içim acıya aciya dinkemek gibi...yediğim onca hakarete rağmen karşılık vermemek gibi. Yada o terk ettiğinde arkasından koşmak gibi...tabiki insan eskisi gibi olamıyor lakinyayapılan bunca fedakarlıklara rağmen bir pişmanlık görmek istiyor

• böyle tepki vermeni anliyorum, ama anlatamadigim söyleyemedigim bir cok sey var. Emin ol ki, böyle diyorsam icimdeki kirginlik gitmis degil, öfkede gitmis degil. Sadece söyle birsey var ki, bir arkadas yukariya yeni bir yorum yapmis, ben cok pisman oldum cünkü sonradan anladim demis...iste benim sorumda buydu zaten. Dönsün gelsin kahrini cekerim degildi. Oda o arkadas gibi yüzüde pismanlik gösterir mi, ve ben bir gün görebilir miyim bu pismanligi, buydu! fikrine saygim var...

• brz gec oldu kusura bakma dıyelımkı pıişman oldu dondu sana ve sen pişmanlığını gordun kabuletmıcemde dıyosun tekrardan pekı o zman elıne ne gecıcek daha mutlu olucanı zannedıyosan yanılıyosun onu oyle gorunce emın ol sende yıne uzuluceksın en ıyısı unutmak her ne kadar unutulmasalarda gidenler

• Yoo öyle bişey olmadı.

0|0
    0|0
  • ben olmadım ama eski nişanlım olmuş bugün mail attı...biraz önce yazdım cevabını

0|0
    0|0
    • Geri mi dönmek istiyor? O mu terk etmişti?

• Sendeki şans birde bende olsaydı ;))) millete hep nasip oluyo geri dönüşleri görmek ama bana olmuyor :)

• bu dört yıl içindeki 10.geri dönüşü...

• ' temiz kalbi insanlar asla rahat yaşayamazlar'..rahat yasıyorum baba parası yıyorum

0|0
    0|0
  • Çok geldi başıma da akıllanmadım halen.

0|0
    0|0
  • sende böyle bir pişmanlık mı söz konusu?

0|0
    0|0
    • Hayır bende değil. Çünkü ben aynen o anlattığım kişilikte biriydim ve terk edildim. Çoğu insan pişmanlık duyuyor derler o yüzden soruyorum. Pişman olup dönen var mı hiç diye

• bende sorduklarını gerçekten merak ediyorum :(

Kızlar Ne Diyor 1

• bus attensonra hicbisey yapmam oyapsın

0|0
    0|0
Yükleniyor...