Yılın teknik direktörü kim sizce?

Bu senenin en başarılı teknik direktörü kim ? Neden lütfen tarafsız fikir belirtelim?

0|0
747

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 46

• bu yıl için konusuyosak sadece ersun yanal tebrikleri hakediyor. 2. Sırada bilic var 3. Sırada Fatih Terim, 4. 5 6 anadolu takımlarının 7 mancini. Tabi bu yıl daha yarıda bıle değiliz sezon sonunda oturup konusmak lazım. Genel kategoride Fatih Terimi tek geçerim.

1|0
    0|0
    • Ersun yanal gercekten de cok iyi bilicte mancini daha yeni geldi akibeti belli degil

• bak takas yapabılırız mustafa denızlı gs lı olsun senı beşiktaşlı yapalım olmaz mı

• Eheheh basinami gecicem :)

• Yılmaz Vural

1|0
    0|0
  • Fatih Terim link

1|0
    0|1
  • Hamza Hamzaoğlu nu çok başarılı buluyorum ve Galatasaray a yakışan bir hoca umarım ileride takımımızın başına geçer

0|1
    0|0
  • obradoviç obra-kadabra!

1|0
    1|0
  • su an icin sergen yalcın cok sağlam bir giriş diyorum ama size sezon sonu gerçeği GÖSTERİCEK HERKES BJK IN GÜCÜNÜ VE T.DİREKTÖRÜNÜ

BİLİC'EK ! ;)) şşşşş

1|0
    0|1
  • Tartışmasız Jurgen Klopp çünkü vasat bir kadroya sahip olan Borussia Dortmund ile yaptıkları 2 senedir ortada.Schalke'de görev yaptığından beri biliyorum bu adamı çok iyi bir teknik adam

0|1
    0|0
    • Yalnis sordum Türklerden

• ne bileyim türklerden diye bir şey yazmıyordu.türk olması şart mı türkiye'de görev yapan bir teknik direktör olamaz mı zaten gürcü de olsa bizden biri sayabileceğimiz.Türkiye'de futbol oynamış en iyi 5 yabancı futbolcu arasına rahatlıkla girebilecek Şota Arveladze diyorum o zaman.

• Kısa zaman sonra mancini olacak.Çok başarılı bir teknik direktör.Dünyada sıralamada.

1|0
    0|1
  • Ersun Yanal

1|0
    0|0
  • Fatih terim 2013'te 2 kupa kaldırdı. Başka kazanan da yok zaten. Hatta emirates cup'la birlikte 3 kupa

1|0
    0|1
  • ersun yanal

0|0
    0|0
  • Roberte Carlos

0|0
    0|0
  • Fatih TERİM

kalite tartışılmaz

1|0
    0|2
  • Fatih Terim .En son şampiyon olan takımın teknik direktörüydü çünkü.

0|0
    0|0
  • Soru yanlış geçen yılın olcaktı geçen yılınki fbliym ama fatih terim

1|1
    0|2
  • Yılın teknik direktörü puandan anlaşılacağı üzere Ersun Yanalı kabul etmek zorundayız ama başarısının arkasında başta Aykut Kocaman sonra Aziz Yıldırım vardır. Türkiye'nin en iyi teknik adamı kim derseniz tartışmasız Fatih Terim

0|0
    0|0
  • angelina culi

cayırt

1|0
    0|1
  • fatih terim tabiki

1|0
    0|1
  • şu ana kadar ersun yanal fenerbahçeyi alıp bambaşka bir takım haline getirdi.

NOT:Galatasaraylıyım

0|1
    0|0
    • Bende gsliyim ama ersun yanal en iyisi su anda gerçekçi olmak lazim dmi

• evet oda iyi

• adamın gittiğine ( bir fenerbahçeli olarak ) çok sevindim yoksa sizin 4 yıldız taştı :S

• Bi gs li olarak söylüyorum aykut kocaman.

0|2
    0|0
  • Erkekler Devam
    26

Kızlar Ne Diyor 7

Yükleniyor...