Yılın teknik direktörü kim sizce?

Bu senenin en başarılı teknik direktörü kim ? Neden lütfen tarafsız fikir belirtelim?

0|0
7|47

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 46

• bu yıl için konusuyosak sadece ersun yanal tebrikleri hakediyor. 2. Sırada bilic var 3. Sırada Fatih Terim, 4. 5 6 anadolu takımlarının 7 mancini. Tabi bu yıl daha yarıda bıle değiliz sezon sonunda oturup konusmak lazım. Genel kategoride Fatih Terimi tek geçerim.

1|0
    0|0
    • Ersun yanal gercekten de cok iyi bilicte mancini daha yeni geldi akibeti belli degil

• bak takas yapabılırız mustafa denızlı gs lı olsun senı beşiktaşlı yapalım olmaz mı

• Eheheh basinami gecicem :)

• Yılmaz Vural

1|0
    0|0
  • Fatih Terim link

1|0
    0|1
  • Hamza Hamzaoğlu nu çok başarılı buluyorum ve Galatasaray a yakışan bir hoca umarım ileride takımımızın başına geçer

0|1
    0|0
  • Fatih Terim .En son şampiyon olan takımın teknik direktörüydü çünkü.

0|0
    0|0
  • su an icin sergen yalcın cok sağlam bir giriş diyorum ama size sezon sonu gerçeği GÖSTERİCEK HERKES BJK IN GÜCÜNÜ VE T.DİREKTÖRÜNÜ

BİLİC'EK ! ;)) şşşşş

1|0
    0|1
  • obradoviç obra-kadabra!

1|0
    1|0
  • Kısa zaman sonra mancini olacak.Çok başarılı bir teknik direktör.Dünyada sıralamada.

1|0
    0|1
  • Tartışmasız Jurgen Klopp çünkü vasat bir kadroya sahip olan Borussia Dortmund ile yaptıkları 2 senedir ortada.Schalke'de görev yaptığından beri biliyorum bu adamı çok iyi bir teknik adam

0|1
    0|0
    • Yalnis sordum Türklerden

• ne bileyim türklerden diye bir şey yazmıyordu.türk olması şart mı türkiye'de görev yapan bir teknik direktör olamaz mı zaten gürcü de olsa bizden biri sayabileceğimiz.Türkiye'de futbol oynamış en iyi 5 yabancı futbolcu arasına rahatlıkla girebilecek Şota Arveladze diyorum o zaman.

• Ersun Yanal

1|0
    0|0
  • Fatih terim 2013'te 2 kupa kaldırdı. Başka kazanan da yok zaten. Hatta emirates cup'la birlikte 3 kupa

1|0
    0|1
  • ersun yanal

0|0
    0|0
  • Roberte Carlos

0|0
    0|0
  • Fatih TERİM

kalite tartışılmaz

1|0
    0|2
  • Soru yanlış geçen yılın olcaktı geçen yılınki fbliym ama fatih terim

1|1
    0|2
  • Yılın teknik direktörü puandan anlaşılacağı üzere Ersun Yanalı kabul etmek zorundayız ama başarısının arkasında başta Aykut Kocaman sonra Aziz Yıldırım vardır. Türkiye'nin en iyi teknik adamı kim derseniz tartışmasız Fatih Terim

0|0
    0|0
  • bu senin en iyisi için daha erken sezon sonunu beklemeli

0|1
    0|0
  • angelina culi

cayırt

1|0
    0|1
  • Bi gs li olarak söylüyorum aykut kocaman.

0|2
    0|0
  • fatih terim tabiki

1|0
    0|1
  • Ersun YANAL diyorum...

1|1
    0|0
  • Erdoğan bence :))

cook boyuk isler yaptı cook

1|0
    1|3
  • şu ana kadar ersun yanal fenerbahçeyi alıp bambaşka bir takım haline getirdi.

NOT:Galatasaraylıyım

0|1
    0|0
    • Bende gsliyim ama ersun yanal en iyisi su anda gerçekçi olmak lazim dmi

• evet oda iyi

• adamın gittiğine ( bir fenerbahçeli olarak ) çok sevindim yoksa sizin 4 yıldız taştı :S

• Fatih terim

0|0
    0|0
    • Normalde oyle ama bu sene fatih hoca basimizdaykende pek iyi sonuclar alamadik

Bide gitmesinden dolayi bu sene en cok fb ye yaradi ersun yanalda basarili oldu .

Bilicte basarili . Mancini daha cok yeni insallah istediğimiz olur ama gidicek felan deniyor

• Avrupada final oynamayı kıl payı kaçıran aykut kocaman

0|2
    0|1
  • Şota Arveladze ... Kesinlikle on numarada bir adam :)

1|0
    0|0
  • Roberto Carlos :)

0|0
    0|0
  • Abdullah Avcı bence 2013 yılına damga vuran teknik adam

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • sergen :P

0|1