Sizde yaşadınızmı böyle bir durumm ?

ben gecen sene dersimize girmeyen bir hocayı begeniyordum teneffuslerde yanına gider sohbet muhbbet ederdim günler gecti facede konusmaya başladık samimiyetimiz arttı senli konusmaya başladık canımlar cicimler falan sonra telefonda mesajlasmalar tabi neler yapıyorsa raporunu verirdi bana dertlerini sıkıntılarını paylasırdı evlilik muhabbetine bile girmiştik

sonra ben yanlıs yaptıgımı düşündüm uzak durdum biraz bir cıktıgım oldu hepten uzaklastım gunler sonra tekrar konustugumda muhabbeti durup dururken kestin falan demeye basladı vb seyler sizce hocamın amacı neydi neden yakın davranıyordu bana her konusmada neden iyiki varsın iyiki seni tanımısım diyordu cok güzelsin söyle böyle dedikleride cok oluyordu amacı neydi sizce? biraz uzun oldu ama :)

Güncellemeler:
bu arada ben 18 yasındayım oda 29 , hafta sonları okula cagırıyordu gel sohbet ederiz diye
bana hareketlerimden dolayı uyarı cekerdi erkeklerle samimi olma dikkat cekiyorsun el kol şakalarına girmee diye ama onunla yapardık bazen
gece 2 3 lere kadar konusurduk birbirimizi facede beklerdikk oyun delisi olmasına ragmen kackere benimle konusabilmek için oyunları kapatmıstı

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• valla ben hoşlansam bile yapamam olmaz öğrenciyle yani 11 yaşta var :)

1|0
    0|0
    • ya salla boşver canım ya daha küçüksün zaten.

• bende öyle düşündümm bir ara kaptırıyordum kendimi tabiri caizse u dönüşü yaptım diyebilirimm

• az biraz mantığınını kullan vazgeçersin zaten

Erkekler Ne Diyor 2

• Açık ve net belli.

-Sürekli vakit ayırmalar

-Sürekli uyarmalar, yaptığı uyarıları kendisiyle yaptıgın zaman ses çıkarmamalar

-Hep bir mutlu adam, hep bir kıpır kıpırlık

Adam senden hoşlanıyor, sana ilgi duyuyor, seni seviyor değil bak sadece hoşlanıyor, ilgi duyuyor.

Sen ne yapman gerektiğini biliyorsun, olay açık ve net belli.

cut.

0|0
    0|0
  • öğretmenin halinden en iyi öğretmen anlar, senden hoşlanıyormuş kısacası

0|0
    0|0
    • ama bunu belli ettirmesi nekadar doğru bir öğrenciye?

• hayır ben birşey hissetmiyorum bu yuzden yanına gitmiyorum zaten karsılasırsak kısa sohbete giriyorum uzatmıyorum

• amacını söyledim işte, istiyorsan arkadaş olarak ekle ayrıntılı konuşalım

Kızlar Ne Diyor 2

• valla bizim hocalar yavrum kızım diyor bize, sizin hoca heyhey yani, belli sana ilgi duymuş fakat bilemiyorum, gerçekten uygun değil gibi gözüküyor.

1|0
    0|0
  • sence normal mi?

0|0
    0|0
    • Tabiki degil ama bazen insanlar duygularinin onune gecemez o sekilde olmusta olabilir ben bilmiyorum ne dusundugunu benim hakkimda

Yükleniyor...