Allah rızası için yardımınızı esirgemeyin herkesin fikrine ihtiyacım var

Sevgilim aynı zamanda komşumuzun kızı.2 ay çıktık ilk sevgilisiymişim ilk benle öpusmus.Fakat aılemın ve onun aılesının duymasını ıstemıyorum yavas yavas hıssetmeye basladıkları ıcın ayrıldım.Kızın kuzenıyle konustuk agladıgını benı cok sevdıgını falan soyledı.Ayrılırken agladı benı bırakma duysalar ınkar ederım dedi.Sizce beni nasıl unutucak onu daha fazla üzmek istemiyorum inanılmaz zor durumdayım.Hiç yazmayımmı yoksa yarın yazsam mı? bir insanın aglamasına dayanmıyorum ve kızın ahını aldım istemeden çok uzgunum nasıl kendimi ve onu toplucam:(

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• ayrılacaksan neden birlikte olmaya başladınki ? kendine eğlence arıyorduysan bunun için ortada gezen milyontane kız var yanlış tercih olmuş şimdi ahını aldım diyorsun.Ama seninde ona karşı çok boş olduğunu sanmıyorum en azından yazından öyle anlaşılıyor bağlanmak istemiyor ya da işin evlenmeye gideceğinden korkuyor gibisin ki öyleysen bence ayrılma ama hiç birşey hissetmiyorsan görüşmemek en mantıklısı.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Eğer yazarsan kız tekrar umuda kapılacak seni hatırlayıp tekrar aynı şeyleri yaşayacak. Bırak her şey ve herkes zamanla unutulur..

0|0
    0|0
  • yazma gördüğünde yol değiştir .yemişsin bir bok kızı daha fazla yıkma. senin mesajın ona bir umut gibi gelebilir

0|0
    0|0
    • yan evimde oturuyo kız :( 2 gunde bır görucek zaten :(

• başkasını bulunca unutucak

• benden önce sevdiği bir cocuk varmıs arkadsken anlatıodu cok sevdım falan dıe onu benımle unuttu benıde aynı sekıl olucak galıba.Ama aradakı fark onunla cıkmamıs benımle cıktı ilk öpüştüğü kisiyim.Unutsa bile her an yanındayım nasıl unutcak hala aklım ermiyor :(

• Canım kardeşim.. Bir kızı en kötü yerinden vurmuşsun. Bir kız ne kadar çok başka biriyle çıkarsa çıksın seni unutamaz. Çünkü kızlar için 'ilkler' hep önemlidir. Yapacak yok. O kız seni her gördüğünde önce çok sevdiğini söyleyecek biraz sonra pişman olduğunu düşünecek en sonunda senden nefret ettiğini söyleyecek ama içinde hep kalacaksın. Belki daha sonra anlayacak ki aslında nefret etmiyo deli gibi seviyor..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Ona hiç görünme bir vesileyle kendinden soğutup ayrılsaydın daha iyi olurdu

0|0
    0|0
    • aldatmayı dusundum ama o daha agır gelir die vazgectım.Boyle en azından benı anlar sandım ama olmadı:(

• insanların ahını almak en kötü şeydir işte . o kızın ahını alıyorsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...