Deniz Gezmiş'e vatan haini denilmesi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Arkadaşlar Deniz Gezmişin bugün doğum günü ve ben bugün inanılmaz derecede vatan haini denildiğini gördüm sosyal paylaşım sitelerinde siz ne düşünüyorsunuz Vatan hainimi yoksa vatansevermiydi

NOT: Ben denizci değilim merakçıyım , ayrıca benim için önemli bu konu

Saygılı cevaplar bekliyorum sataşılmadan.

• Vatansever
    88% (15)73% (11)81% (26)Oy Ver
  • Vatan Haini
    12% (2)27% (4)19% (6)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Günümüz devrimcileri malesef devrimciliği hakaret, polise taş, molotof ve her Türküm diyene ırkçı gözüyle bakanlardır malesef devrimci dediğin deniz gibi Vatanın bağımsızlığı için uğraşmalıdır kendi milletiyle değil abd,rusya,avrupa yla uğraşmalıdır emin olun Türkiyenin bağımsızlığının en büyük düşmanı onlardır polis asker vatansever millet değil uyan Türk gençliği ülkücüsüde Bağımsız Türkiye ister devrimciside

0|0
14|15

En İyi Erkek Görüşü

• Fazla bir bilgim olmasa da her Türk genci gibi vatanını oda seviyordur . Fakat sol eylemleri asla desteklemiyorum aksine nefret ederim . Bilenler olayın sadece şehir kısmını biliyor jop yedik mop yedik bahane gelin Karadeniz'e sol grupların okul yakmasından tutta öğretmen ailelerine saldırmalarına kadar bunları bizzat köylülerden dinleyin sağcılarda aynı solcularda aynı kimse masum değil bana göre protestan/katolik çatışması gibi birbirlerini kesip biçtiler sadece amerika emperyalizm yapacağını yine yaptı .

0|2
    0|0
    • katılıyorum komunistlik polise taş sopa hakaret etmek olmuş bu ülkede, sağcılar da insan solcular da

Kızlar Ne Diyor 14

• 28 Şubat doğum günüdür.Anısına.. link idam edilmeden önceki son isteğidir bunu dinlemek..kendisi son sözlerinde '' ..Ve ben 24 yaşındayken kendimi Türkiye'nin bağımsızlığına armağan etmekten onur duyuyorum..'' diye söylesede pisi pisine gitmiştir çok yazık olmuştur ona ve can yoldaşlarına..bir adam bile öldürmeden idam edilen devrimcidir.Atatürk'ün gençliğe hitabesindeki cümleleri fiilen uygulamaya geçirmeye çalıştığı için idam edilen bir antiemperyalisttir.Hepsinin ruhu şad olsun.

0|1
    0|0
    • evet sağcısıyla solcusuyla o dönem sırf abd yalakalığına gitmişlerdir Mustafa Pehlivanoğlu da Deniz Gezmiş de

• vatan severim :D nıkıme bakmayın:D

0|1
    0|0
  • deniz gezmiş türkiyenin bağımsız olması için savaştı onu vatan haini ilan edipde abdye sövenler komik duruma düşüyorlar çünkü deniz gezmiş abd karşıtıydı kardeşliği bağımsızlığı hakkı savunan biriydi bir deniz gitti ama binlerce deniz gözlerini dünyaya açtı

1|0
    0|0
  • Bu ülkeye katkı sağlayan insanlar imha ediliyor..Tek politika.

0|0
    0|0
  • hain diyende haindir

0|0
    0|1
  • Tabi ki vatanseverdi..

0|1
    0|0
  • ne dediklerini bilmiyor onlar

0|0
    0|0
  • Tam bir vatansever.

0|1
    0|0
  • vatanseverdır

0|1
    0|0
  • Vatansever

0|0
    0|0
  • asil vatan haini idam kararini verenlerdir. gerci ali elverdinin ölüm sekli de akillara zarar <3

0|0
    0|0
  • Vatansever.

0|0
    0|0
  • örnek adam

0|0
    0|0
  • vatansever tabiki.. :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Kendini Türkiye Cumhuriyetinin bağımsızlığına adamış tam bir vatanseverdir . Vatan onu parsel parsel satanların değil uğruna darağacına gidenlerin vatanıdır .Halkların kardeşliğini savunurdu. 101 tane amerikan üssünün türkiyede ne işi var deyip sokaklarda bağımsızlık aramanın suç olduğu amerikan üslerinin yaygınlaştırıllmasının suç olmadığı bir ülkedeyiz . Yaşasın Tam bağımsız Türkiye yaşasın Türk ve Kürt haklarının kardeşliği yaşasın marksizim Leninizm kahrolsun işbirlikçiler kahrolsun emparyalezm ve kapitalizm kahrolsun faşizm

2|0
    0|2
    • Leninizm diyosun leninin kim olduğunu bilmiyosun kaç kişiyi katlettiğini bilmiyosun heralde ? hitler neyse lenin de o bırakın sovyet ayağına gitmekten Tam bağımsız Türkiye olmasını istiyosanız Türk olun yeter

• :) Komünizm nasyoneldir . Hitler faşisttir. He hitler komünistti peki neden sovyetlere saldırdı ? Kardeşim başkalarının uydurma sözlerine kanmayınız. hitler'in ırkçı olduğunu kanıtlamaya gerek olmadığını düşünüyorum. Hitler'in partisi nasyonel sosyalism=100%faşizm . Sosyalist değildir o parti sadece sarı saçlı mavi gözlü ırkı yüceltmektir.

• Hızlı yazdım acelem vardı enternasyoneldir sosyalizm . Hitlerin partisindeki sosyalizm lafı tamamen faşizmdir ki sosyalizm dünyayı kapsar .

• yazık oldu bu ülkeden vatanını seven erken göçüo

0|1
    0|0
  • vatansever..

0|0
    0|0
  • 1- solcu değilim. siyasetle ilgilenmem.

2- o tabiki bir vatanseverdi. hem de senden benden daha çok severdi.

0|0
    0|0
  • bu ülke de kım haın kım dost anlamadık kı

0|0
    0|0
  • vatan sever

0|0
    0|0
  • eşitliği ve kardeşliği savunan bir kimse asla vatan haini olamaz

0|0
    0|0
  • söyleyenlerin vatanhaini oldugunu söylerim

0|0
    0|0
  • Güncelleme çok iyi.

0|0
    0|0
  • Ben Denizci değilim dedin ama güncelleme de çok farklı tavır takındın :)

0|0
    0|0
  • Herkesin kendi görüşü.Buna karışamayız.

0|0
    0|0
  • a şıkkıdır

0|0
    0|0
  • Umursamıyorum

0|0
    0|0
  • vatanını en iyi şekilde sevgiyle kanıtlayan kişi

0|0
    0|0
Yükleniyor...