En yakın arkadaşım beni seviyor

evet en yakın arkadaşım beni seviyor ve 3 yıldır şimdi itiraf etti aramzda ki tüm ilişki koptu onunla birlikte olamam bide beni suçluyor ben ona umut vermişim en yakın arkadaşımdı sürekli yanımdaydı nasıl yakın olmayayım ki gayet doğaldı yakın olmamız aşık olduğununerden bileyim şimdi ben ne yapacağım ?

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• 1- Şayet sevdiğini bilerek bu yakınlığını sürdürsen umut verdiğini düşünmek normaldir

2- En doğrusunu yapmışsın.

Suçlar, hakaret dahi eder. Sadece acısından, sinirinden.

Pek aldırış etme hayatına bak sen. Ne derse desin cevap verme, sen cevap verdikçe umutlanır.

cut.

0|1
    0|0
    • daha önce de itiraf etmişti sonra başkasını sevdiğini söledi inandım bende devam etmiştik arkadaşlığa

• Anladım, dengesi bozulmuş. Olan olmuş artık, sen mümkün mertebe muhattap olmamaya bak

Erkekler Ne Diyor 11

• ne güzel işte tanıyorsun send e sev

0|0
    0|0
  • Yapacak bir şey yok bu saatten sonra arkadaşlık diye bir şey olamaz aranızda ya çıkacaksınız ya da hiç görüşmeyeceksiniz.

0|0
    0|0
  • Mecbur seveceksin:)

0|0
    0|0
  • hemmmmen hemen klonlatıyosun kendinden bir tane ve çocuğa ayarlıyosun klonunu

0|1
    0|0
  • Keşke şunun da nedenini belirtse idin sorunda: "...onunla birlikte olamam..."

0|0
    0|0
  • Kanka ayağına olur bu iş inanıyorum.

0|0
    0|0
  • her zaman dedigim gibi kızdan arkadaş olmazzzz ateşle barut yan yana durmaz

0|1
    0|0
  • Sen de onun en yakın arkadaşını sev ödeşin bu mesele tatlıya bağlansın.

0|1
    0|0
  • hayatında bırı yoksa şans ver

0|0
    0|0
  • salla geç küs :D

0|0
    0|0
  • sende onu sev

0|0
    0|0
    • sevmiyorum ama hemde hiç

• hahaa dalga gecmeyın ya

• ahaha :D tamam :(

Kızlar Ne Diyor 2

• Aynı olay benimde başıma geldi.. Küstük şimdi hala yakın arkadaşız.. Başka biriyle çıkıyor..

0|0
    0|0
  • Erketen arkadas olmaz diye bosuna soylemiyorum..

0|0
    0|0
    • olur bence hala ama artık onunla konuşmayacağım

Yükleniyor...