Didier Drogba Diyince Aklınıza İlk Ne Geliyor?

Merhaba

Didier drogba diyince aklınıza ilk ne gelir?. Benim futbolculuğundan çok karakteri, kişiliği ve simasının aksine tertemiz kalbi geliyor. Afrika için, insanlık için, ırkçılık için yaptığı mücadeleler geliyor.

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Öyle şeyler geliyor ki o adam bir tane ya,kişiliği karakteri lider duruşu bakışları ailesine olan bağı Afrikada nasıl sevildiği kısaca o adam her şeyim,gerçekten çok seviyorum

Umarım daha da katkısı olur takımımıza

0|1
    0|0
  • Galatasaray geliyor

0|1
    0|0
  • Gol Sevinci

Akabinde Chelsea ..

0|1
    0|0
  • aile babasıdır drogba genel olarak real madride attığı ters ayak golu geliyor

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Drogba gerçekten çok iyi vede çok karakterli bir oyuncu yalnız son haftalarda kendisini takımın teknik direktörü gibi görüyor 35 Metreden kaleye şutlar atmalar Frikikte topu Selçuk tan alması bunlar hoş değil herkes kendi işini yapmalı

0|1
    0|0
    • Takıma abilik vs yapması hoş ama dediğin gibi takımın teknik direktörü var zaten gerek yok kameralar önünde onu yapmasına

• Takımda Drogba nın liderlik yapmasını kimse yadırgamaz ama 40 Metredende kaleye vurmak pek hoş değil Bu takımın frikikçisi Selçuk ve Sneijder dir Drogba da Selçuk a saygı göstermeli

• Haklısın..

• bizi kücükken korkuttular hacı boyle oluyo boyle oluyo sıyahlarınkı diye hep o geliyo aklımıza (:

0|2
    0|0
  • 30 santim...

0|1
    0|0
  • git diger dolaba :)

0|1
    0|0
  • pastanın üzerindeki çikolata.

0|1
    0|0
  • Adam lafı geliyo benim ya Drogba Partisi felan :)

0|1
    0|0
  • fenerliyim ve hayranı olduğum futbol insanı geliyor

0|1
    0|0
  • adam geliyor

0|1
    0|0
  • bir futbolcu çok para kazanıyor lakin neyse

0|1
    0|0
Yükleniyor...