Arkadaşlar benmi üstüme alınıyorum yoksa durum ciddi mi lütfen bakarmısınız

arkadaşlar yazı uzun oldu farkındayım ama yardımınıza ihtiyacım var.lütfen yardım edin! eski sevgilimin bir arkadaşı var. sevgilimden ayrıldıktan sonra da görüşmeye devam ettik. çok iyi bir çocuktur efendidir de falan. eski sevgilimle çok yakın olmalarına rağmen şimdi araları ciddi şekilde bozulmuş. bir daha görüşülmeyecek kadar. bu arkadaş son zamanlarda benimle fazlaca ilgileniyor bu durum benim için çok rahatsız edici, midem kaldırmıyor, öyle bir ihtimali düşünmek dahi istemiyorum. genelde olduğu gibi yine bir gün bana geldi akşam oturup çay içip tv izlicez ya da sohbet ederiz diye düşünürken ben o benim en sevdiğim şaraptan almış daha önce onunla içki içmemiştik hiç o şarabı sevdiğimi sadece sevgilim bilirdi çünkü ondan başkasıyla içmemiştim. sorum şu, sizce eski sevgilim bu ortak arkadaşımıza bizim hakkımızda bişeyler anlatmış olabilirmi, önceden hiç böyle yapmazdı bu çocuk, şimdi araları da bozulunca benden bişeyler mi umuyor? eğer aramızda geçenlerden haberi varsa neler biliyordur? erkekler anlatır mı böyle şeyleri

Güncellemeler:
eveeeettt sonuç şu. kızlar şartlar ne olursa olsun sevgilinizle samimi olmayın yakınlaşmayın kardeş kardeş oturun çünkü onlar yemeyip içmeyip yaşadıklarınızı yakın arkadaşlarıyla paylaşıyorlar ve bu da o erkeklerin sizi normal değil de erotik düşünmesine sebep oluyor. gayet masum ve olması gereken şeyler yaşayan insanları bu şekilde sevgiden ve sevgiliden soğutuyorlar. yanlış olduğunu düşünenlerin tezlerini bekliyorum.

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• 1- Anlatmıştır.

2- Bence duygusal birşeyleri var sana karşı.

Eğer çok yakın arkadaşlarsa birçok şeyi biliyordur. Erkekler anlatır maalesef, şom ağızlıdır. Tabi adamına göre değişir de yakın arkadaş olunca anlatmış olması çok yüksek ihtimal.

Bence sen ona mesafe koy tedirginliğin boşa değil senin...

1|0
    0|0
    • oooofffff nasıl böyle bişey olabiliiirr.!

• Tahmin edebiliyorum. Arkadaşınla iletişimi kesmeye çalış zaman içerisinde bu seni çok etkiler çünkü.

Sen hayatına odaklan, geçmişe takılma artık, geçmişi anımsatan herşeyi ortadan kaldır, hayatından çıkar, geriye sen ve geleceğin kalsın.

• çok teşekkür ederim yardımlarınız için bundan sonra iletişim olması mümkün değil geçmişle ilgili bildiğim tek şey geçmemiş olduğu. gelecek ise güzel şeyler söylemek için fazla belirsiz. tekrar teşekkürler sağolun

Erkekler Ne Diyor 3

• erkeğin doasında var bu.

özellikle sevgilisi olmayan arkadaslarına allandıra ballandıra anlatır :D

0|0
    0|0
  • Tabi ki biliyor. Erkekler anlatır böyle şeyleri. Hatta anlatmaktan zevk alır.

0|0
    0|0
  • Sende kendince duvarını ör arkadaşım...

0|0
    0|0
    • evet bundan sonra öyle olacak

• Akıllı insan tavrı bu olmalı...

Kızlar Ne Diyor 1

• Efendidir demisin.

Taniyamamisin demek.

Yada bagzi seyleri yanlis algiliyosundur.

Bence acik acik sor.

Ne düsünüyosan söyle.

Ona Göre davranirsiniz birbirinize.

0|0
    0|0
    • efendidir diye biliyordum hep şimdiye kadar en ufak bir yanlış hareketini görmemiştim sadce bana değil tüm kızlara karşı saygılı olarak tanımıştım

• aaa yok artık kimin eli kimin cebinde bir de toplanıp altta kalanın canı çıksın oynayalm neyse teşekkür ederim yorumlar için tavsiyelerini dikkate alıcam

• Iste buda bir tartisma nedeni.

+ hic görüsülmiycek bir durum.

Ama dedigim gibi bence sor.

Yükleniyor...