Sevgilim ilkini yaşadığı erkek arkadaşının adını söylemiyor..sizce ayrılmalımıyım?

Ne kadar zorlasamda tüm iklerini yaşadığı erkek ark.nın adını söylemiyor bilmem gerek ciddi düşünüyorum ya ilerde denk gelirseler!

Güncellemeler:
Bu arada 1 sene oldu...hataydı falan diyor benim tek istediğim sadece isim yanlış mı istediğim?deger vermiyorsa söylemesi gerekmezmi benimkini sordu söyledim..

0|0
87

En İyi Kız Görüşü

• sen kıza olan bu takıntınla zaten bu ilişkiyi sürdüremezsin merak etme.. yakında ilkokulda sevdigi çocugun isminide öğren tam olsun... Geçmişte yaşanmış bitmiş kızın özel bir durumuymuş..SANANE YANİ ŞİMDİ SENİNLEYSE ONUN GEÇMİŞİNİ YARGILAYCAGIN ANLAMINA GELMİOR...Vazgeçin artık şu GERİ KAFALILIKTAN!

0|0
    0|0
    • Bunu yargılamakla ne alakası var benimle tanıştıktan 2 ay sonra kendi istegiyle ilişkiye girmek istedi ondan sonra konuştum dedim seni olduğun gibi kabul ediyorum fakat sanki hala unutamamış gibi o yüzden aslında kendi içinde barıştırmaya çalışıyorm onu...

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• geçmişi kurcalama Bu Hem senin Hem sevgilinin canını yakar.eğer zaten seni çok seviyorsa yaşayabileceği bütün ilkleri yaşamış olsa da seninle olmayı tercih eder.umursamaz ilkini.kızlar birini sildikleri zaman ne yaşamış olursa olsun umursamaz eskisini..sadece seni sevip asık olduğundan emin ol yeter.

0|0
    0|0
  • Ya güven ya da ayrıl... Söylese başka dertler çıkar bu sefer. Güvensizlikte sorular bitmez.

0|0
    0|0
  • Ali Mehmet ya da Ahmet... öğrensen ne değişicek ki yakışıklıysa bırakıcakmısın takıntı yapman gayet normal alttaki bazı yorumlara katılmıyorum ama sen bunu hazmedebiliyormusun hazmedemiyormusun soru bu olmalı

0|0
    0|0
  • geçmişi irdelemeyi bırakın. bugün ismini verse yarın başka bir şey isteyeceksın, bunun sonu gelmeyecek. geçmişten çıkın ve bugünü yaşayın . vermemesı de oldukca normal, ilişkisinin zarar görmemesi için isim vermiyor .

0|0
    0|0
  • belki senin bir arkadşndır belkide umrunda değildir ya da kötü anıları olabilir

0|0
    0|0
  • Öğrenmen lazimda şimdi zorlama iş biraz ciddiye binsin ozaman öğrenirsin

0|0
    0|0
  • Duysan nolucak manyağa bak. :D

Sonuç olarak ilkini seninle yaşamamış. Bence hemen ayrıl :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Geçmişi kurcalayan insanları hiç sevmem sizin ilişkiniz uzun sürmez. Böyle yaparsan hiçbi ilişkin uzun sürmez.

0|0
    0|1
  • hastmısın kardeş ne işin olur.millet sormaz etmez sen neyin derdindesin

0|0
    0|1
  • herşeyini öğreneceksin hacı herşeyini hemde

0|0
    0|0
  • ilerde denk gelirlerse gidip onla tekrar mı olacak.. böyle şüphen varsa niye uzatıyorsunuz hala..

0|0
    0|0
  • Ne yapacan sanane ilk erkek arkadaşının ismini sen önüne bak aşkını birlikteliğini yaşa...

0|0
    0|0
  • Kardeş hayırdır isminii öğrenip namus davasına çocuğumu bulacaksın. OLan olmuş biten bitmiş sen kıza öyle baskı uygularsan sana kalmadan o ayrılık kararı alır merak etme. ;)

0|0
    0|0
  • fazla kurcalama bence işi çıkmaza sokarsın madem bu şekilde kabullenmişsin boşver gerisini

0|0
    0|0
Yükleniyor...