Sizce galatasaray başkanı ünal aysal fatih terimden sonra istifa etmeli midir ?

ünal aysal başkanlığı bırakmalı mı nerelerde yanlışları var?

• Ünal aysal ekonomik krizi iyi yönetti kalmalı devam etsin
    33% (2)17% (1)25% (3)Oy Ver
  • Ünal aysal fatih terimi küstürdüğü için artık sevmiyorum
    33% (2)0% (0)17% (2)Oy Ver
  • Ünal aysalın manciniyi getirme sebebi neydi anlamadım
    17% (1)0% (0)8% (1)Oy Ver
  • Fatih terim kendi kuyusunu kendi kazdı (realmadrid maçıyla) aysal büyük başkan
    0% (0)50% (3)25% (3)Oy Ver
  • Fatih terim yoksa galatasarayda yok tabusu yıkılmalı başkan doğru olanı yaptı
    17% (1)33% (2)25% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|22

En İyi Erkek Görüşü

• Fatih Terim Galatasaray ın 2 yıllık teklifini kabul etmeyip Milli takıma 5+2 yıllık sözleşme imzaladı burdan Terim i destekleyenlere söylüyorum Fatih Terim değilmiydi geçen sene her maç sonu Demiröreni istifaya davet eden?Ne olduda şimdi geçen sene demediğini bırakmadığı Adamlarla işbirliği yapıyor?Elbette Ünal Aysal ında hataları var ama Terim e yakıştımı Galatasaray düşmanı Tüpçü yan yana oturup birlikte basın toplantısında Galatasaray Başkanına göndermede bulunmak?

Galatasaray ın son 2 sezondaki başarıları sadece Fatih Terim e mal edilemez Galatasaray bu başarıları yönetimiyle futbolcusuyla teknik ekibiyle ve taraftarıyla yakalamıştır..Ünal Aysal yönetimi devam etmeli ama daha iyi bir başkan çıkar aday olursa bizde onu destekleriz biz şahısları tutmuyoruz bizim için asolan Galatasaray dır.

1|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Bence bilinçli bir galatasaraylısın herşeyden önce vefalısın ; Bana biri sorsa deseki en büyük galatasaraylı kim ? Fatih Terim derim zira bizim için Süleyman SEBA kimse galatasaray ıcınde Fatih terim o. Bu şartlarda Fatih terim kötü bir insansa bazıların dediği gibi gs yı satmışsa o kulubu kapatın çünkü hiç dostunuz yok. Zaten fazla bir süre ayakta kalamazsınız ancak gerçek şu ki gs nın sevenlerı olmasaydı bu gune kadar varolamazdı, gerçek gs lılerı ve vefakar ınsanları turk futbolu adına tebrık edıyorum. Fatih terime satıcı diyenleride lanetliyorum. Lütfen golf ya da tenıs oynasınlar futboldan ellerını çeksınler bır zahmet.

1|0
    0|0
    • fatih terim benim yerime zaten aylar öncesinde hoca aranıyordu orda yıkıldım bir yandan da yönetim kimseyle görüşmemiz olmadı diyor ama düşünüyorumda mancini bir ismi nasıl 3 günde getirebildi ünal aysal

• çok mantıklı düşünüyorsun fener aylarca uğraştı bir ersun yanalı yetırebıldı demekkı mancının yerı hazırmış fatih terimin ayağı kaydırıldı bana gorede ama zaten terım açıkladı bunu son konusmasında ben ünal aysaldan ızınsız adım atmadım dedı ben terıme ınanırım kımse kusura bakmasın

• şıklar fos olmuş

0|0
    0|0
  • Orda kim haklı kim haksız anlamış değilim hala ikisi de kendini haklı görüyor 2 haklı 2 haksız mı oluyo pff

0|0
    0|0
  • evet çoktan durduğu kabahat

0|0
    0|0
  • Hocayi gondermesi elbette yanlis bir hamle oldu ve cok alcakca bir olay oldu ben yakistiramadim baskana.Baskan boyle yaparak gs klubunde bolunmelere yol acti.He getirdigi adam kotu degil kotu demiyorum ama adam takimi tanimiyor o adamlar Fatih Terimde olsaydi hersey daha farkli olurdu cunku hoca takimi biliyor...

0|0
    0|0
  • Umrumda değil :P

0|0
    0|0
  • Takımdaki oyunculardan gönderilenler olmalı.

0|0
    0|0
  • hiç gereği yok. fatih hoca 2 takımı birden yönetemezdi ve yenilgi alıyorduk. pat diye ayrılmak yanlış tabi ama değişmesi gerekiyordu. ya fatih hoca kabul etmeyecekti yerim bura diyecekti ya da yönetim zoruyla ayrılacaktı yapacak birşey yok. fatih hoca milli takımı istedi bu çok açık.

0|0
    0|0
  • Ünal aysal ekonomik krizi iyi yönetti kalmalı devam etsin

0|0
    0|0
  • ya bırakın fatih terimi tutmayı. galatasarayı tutun. fenerlilerden farkınız olsun biraz

0|1
    0|0
  • gitsin panpa

0|0
    0|0
  • Aysal istifa etsede Galatasaraydan bir cacık olmaz bu saatten sonra

0|0
    0|1
  • doğması bile yanlış.

0|1
    0|1
  • hayır tabi ki

0|0
    0|0
  • kesinlikle gitmeli...imparatorun HAKKI var..ahı da tutar yanee

0|0
    0|0
  • saçma sapan sorular bunlar banane ya

0|0
    0|0
  • başkası da gelse değişen bısey olmaz...

0|0
    0|0
  • fatih terim ve erman toroğlu ikisine de gıcık kapıyorum :@

0|0
    0|0
  • Şu an bunları söylemek için erken.Sezon sonu gelsin hele bi.

0|0
    0|0
  • Başkan doğru olanı yaptı, görevine devam etmeli.

0|0
    0|0
  • Sezon bitmedi daha. Galatasaray puan farkını kapatır. En kötü ikinci olur.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Ünal Aysal ekonomik krizi iyi yönetti kalmalı devam etsin. Fatih terimle olanlarda iki tarafında suçu vardı. Tek taraflı yargılamak yanlıstı. Fatih terim real madridle kendi kuyusunu kazdı milli takımı alınca galatasaray ikinci plana düstü ayrıca son zamanlarda yaptığı basın açıklamalarıyla taraftarı kıskırtıyo gibi. Ünal aysal imparatoru o sekilde baskalarından öğrenerek kovulduğunu bilmesi çok çok saçma oldu. Sonuçta her zaman Aslolan GALATASARAYDIR. Önümüzdeki maçlara bakmalıyız

1|0
    0|0
  • Yönetim Fatih Terim'e ayıp etti,baştan sahip çıksaydı bence Galatasarayla devam edip milli takımın teklifini kabul etmeyecekti.

1|0
    0|0
  • Ünal Aysal geldi ve 2 sezon üst üste şampiyon olduk Ünal Aysal'ın tek kötü yönü kulübü kurumsallaştırma yönü onun dışında sevilmeli sayılmalı diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Hayır ..

İstikrar şart .

0|0
    0|0
Yükleniyor...